Lilaakác Kisvendéglő Abádszalók
5241 Abádszalók, Blaha Lujza tér 3.

Lilaakác Kisvendéglő Abádszalók a térképen

Lilaakác Kisvendéglő Abádszalók értékelése:

2. helyezett a 9 abádszalóki étterem közül
56. helyezett Észak Alföldön - 692 étterem közül

tájjellegű ételek
hitelkártya elfogadás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, dohányzó rész ...
Visa, EC/MC, SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Zlaty Bazant

Lilaakác Kisvendéglő Abádszalók bemutatkozása

Abádszalókon kora tavasztól késő őszig várjuk kisvendéglőnkbe, ahol szívvel-lélekkel főzünk Önnek!
Hagyományos magyar konyha, finom ízek, mosolygós, vidéki vendéglátás 120-150 éves, egy tőről fakadó lilaakácunk lugasa alatt.
A Tisza-tó ... Tovább >>
A Tisza-tó legjobb Halészleve, ízes levesek, halételek, frissensültek, saláták, desszertek, ételeinkhez pedig borválogatás a magyar borvidékek jó boraiból.
25 éve szeretettel látjuk Vendégül a Tisza-tónál. Térjen be hozzánk!

Lilaakác Kisvendéglő Abádszalók képei

Szállások Abádszalók városában
Wellness csomagok Abádszalók városában

Lilaakác Kisvendéglő Abádszalók vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 11.
Átlagos hely. A lugasos terasz tényleg szép. Az étterem zajosabb picit, a bejárattól jobbra lévő helyiségben van egy hűtőláda, ennek nyitogatása zavaró. Az adagok szép nagyok, a sültkrumpli köret épphogy elég. Az orja leves finom, a Bécsi szelet látványosan hatalmas, igaz az enyém sótlan volt. Jóllaktunk.

2018. májusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. május 12.
Egy átlagos hétköznap délután látogattunk el az étterembe jóval a főszezon előtt. Az idényjellegű éttermek mind zárva voltak. Így szerencsére az udvaron bőven volt hely, nem volt sok vendég. Az esetlegesen lehulló lila akác virág még akár zavarhatott is volna, dehát Nomen est omen. A pincér gyorsan ki tudott szolgálni minket.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szuper kiszolgálás, udvariasak, figyelmesek. Nagyon finom, friss halételek is! Mennyiség is sok. Csak ajánlani tudom őket! Bármit kértünk kihozták, és nem is csalódtunk, látszott, hogy minden akkor készül. Tényleg isteni volt minden! Szép a környezet is. Külső térben ültünk le, folyamatosan jöttek-mentek az emberek, a felszolgálók pörögtek.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 28.
Vidéken -bár most biztosan sokan nem fognak szeretni- szinte mindig probléma az éttermekben, hogy a kiszolgálás nagyon lassú, a pincérek nem túl kedvesek és az ételek minősége is gyenge. Na, itt végre nem ezt tapasztaltuk! Az ételek nagyon finomak voltak és gyorsan elkészültek, a pincér kedves volt és szintén gyors! Nagyon kellemesen csalódtunk.
Debrecen

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Még mindig Abádszalók,ezuttal is az ittjartam. hu olvasóira támaszkodunk. A helyi bronzérmest vacsora elkövetése érdekében látogatjuk meg. Érkezés 18. 38 perc. A kezdet nem biztató,a pincér jelzi,hogy az 5 féle levesből kettőt,bográcsgulyást és orjalevest továbbá tócsnit és még valamit, nem tud hozni. Jó,szombat,este van,ilyenkor már nincs forgalom,már fél hét elmult.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
Nagyon nagy csalódás volt a hely nekem és kis családomnak. . . szombat este a teltházas őrületbe csöppenvén kaptunk még épphogy bent a jó melegben a sarokban egy foltos terítős ételmaradékos kis sarkot. . . sebaj a kedves pincérhölgy komenzálta a kuplerájt.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 15.
Nagyon nagyon finom volt az étel.
A mennyiség is rendben volt.
Kedves volt a felszolgàló.
Finomat ettünk jó hangulatban :)

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 8.
Hűs lugast, gyors kiszolgálást, finom ételeket találsz. Michlen csillagos ételt ne keress itt, de amit kínálnak az friss és finom. A csapolt Zlaty hideg és üdítő. A választék pár halas ételből, több sertésből és néhány szárnyas ételből áll. A kétszemélyes tál három főnek is elég lenne. A frissensültek tényleg frissen sültek.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 5.
Évek óta járunk a Tisza-tóra, s ha megéhezünk, legtöbbször a Lilaakácot választjuk! A lilaakáccal befuttatott lugasa a legnagyobb melegben is hűs árnyékot ad, a személyzet kedves, segítőkész, az ételeik pedig pompásak! Kedvencem a tüzes bélszín puha, omlós húscsíkokkal és nagyon eltalált fűszerezéssel; a párom pedig a halászlevükre esküszik.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
08. 27-én biciklitúrán voltunk a férjemmel és nagy örömmel kerestük meg ezt a vendéglőt amit ezen az oldalon találtam meg. Valami finom, halból készült ételeket akartunk fogyasztani. A vendéglőben egy kedves fiatal hölgy mondta h a teraszon már nincs hely, de bent nyugodtan helyett foglalhatunk.

Legnépszerűbb csomagok Abádszalókon és környékén
Bacchus Panzió
2-4 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, bekészítéssel, éjszakák számától függően wellness szolgáltatásokkal, parkolással
2020.01.06. - 2020.03.13.
Oxigén Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 19.976 - 42.476,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.16. - 2020.12.22.
Rajna Apartman
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.26. - 2020.11.22.
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
Elringat - lak Apartmanház
Demjén
2020.01.28. - 2020.05.31.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 13.084,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2021.01.11.
Invest Apartmanok
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Touring Hotel Berekfürdő
Berekfürdő
2 nap/1 éjszaka 11.750 - 13.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.03.01. - 2020.11.30.
Imola Hostel
2021.01.28. - 2020.01.28.
Róma Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.28. - 2020.12.22.

Szállodák Abádszalók környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Abádszalók
Szent István Hotel Abádszalók
Panoráma Hotel Noszvaj Abádszalók
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

Lilaakác Kisvendéglő AbádszalókX