László75

László75 adatlapja

Regisztráció2017.01.17
Utoljára itt2017.08.09

Kiváló 2017. január 17.a párjával járt itt
Két nap Siófokon a nagyvárostól távol. . nekünk szuper kikapcsolódás volt itt. Közvetlen Balatonpart, színvonalas szállás, gyönyörű szobák, kedves személyzet, más nem is kell. Pezsgőt kaptunk a check-in-hez, így nagyon jól indult. Egy sarki szobát kaptunk, ahonnan lélegzetelállító volt a kilátás.
Kiváló 2017. január 17.a párjával járt itt
Bükfürdőn már többször jártunk, de máskor is ide jövünk. Olyan volt, mintha a saját lakásunkban lettünk volna. Egy két szobás apartmant kaptunk, ami fullosan felszerelt. A konyhában mindent megtaláltunk, ami kell. A szoba tiszta volt és igényes. A törülközők finom illatosak. Nyáron még bulibb lehet, amikor a teraszon kint lehet reggelizni.
Birdland Villapark válasza
Nagyon köszönjük az elismerő szavakat! Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk! Reméljük, máskor is vendégül láthatjuk Önöket! Itt a nyár, van még pár szobánk, ha esetleg úgy döntenének, kipróbálnák a teraszos reggelizést nálunk! ;)
2017. augusztus 9., Modroczky Tamás, értékesítési vezető
2017. január 17.barátokkal járt itt
Többször jártam már itt, mert a külső-belső hangulatát nagyon szeretem. A legnagyobb hátrányai: a szűk étlap és az ételek kis adagja. A felszolgálók is lehetnének kedvesebbek. Szilveszterkor is ott voltunk, minden szuper lett volna, ha nem "üldöznek" ki minket olyan korán.