Vicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest

Vicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest
Vicky Barcelona - Gozsdu Udvar BudapestVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest
Vicky Barcelona - Gozsdu Udvar BudapestVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest

Vicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest bemutatkozása

A Gozsdu udvarban nyílt meg 2015-ben a Vicky Barcelona, mely a főváros talán „legspanyolosabb” helye lett. Az étterembe belépve úgy érezhetjük magunkat, mintha egy madridi vagy barcelonai éjszakai forgatagba csöppennénk: a csempe festményekkel kirakott szeparék és a szűk folyosók igazi latin atmoszférát kölcsönöznek az étteremnek, a magyarul egyáltalán nem beszélő spanyol felszolgálók pedig csak fokozzák azt az érzést, hogy talán már nem is Budapesten vagyunk.

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Vicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest vélemények

Kiváló 2018. február 14.egyedül járt itt
A Vicky Barcelona nem hiába szerepelt már jó ideje a meglátogatásra érdemes éttermek listáján nálam. Véleményem szerint a Gozsdu negyed magasan legjobb étterme, de az egész főváros tekintetében bőven az átlag feletti kategóriába sorolom. A kialakítás nem túl szerencsés, egy hosszú keskeny csőszerű az egész, és a kerek asztalok nagyon picik.
Vicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - MosdóVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - MosdóVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - Étlap/itallapVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - Étlap/itallapVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - MosdóVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - MosdóVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - Étlap/itallapVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - Étlap/itallapVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képVicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. január 23.egyedül járt itt
Az eddigi értékelések alapján már régóta terveztem, hogy kipróbálom ezt a vendéglátóhelyet. Többszöri próbálkozás után ezúttal sikerült vacsoraidőben asztalhoz jutnom. Tetszett az egyedi, latinos berendezés, a hangulat és az ételválaszték. A pincérek kedvesek, közvetlenek és szívesen segítenek a választásban.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. december 16.a párjával járt itt
Kellemes vacsorát töltöttünk a Gozsdu udvarban található hangulatos kis étteremben! Az ízek és a kiszolgálás sem okozott csalódást. Mindenki nyitott volt és segítőkész. Az asztalok talán egy kicsit kicsik, de sok jó ember. . :)
Ha erre járunk, mindenképpen benézünk egy kellemes falatra!
Kiváló 2017. augusztus 5.barátokkal járt itt
Aki nyitott az új ízvilágra, érdemes kipróbálnia a helyet. Bár kicsik a helyek, az asztalok egy-egy vastag függönnyel vannak elválasztva, de pl a mosdó egy álom, igazi különlegesség lapul az alagsorban. Az ételek viszonylag kis adagok, ìgy aki jól szeretne lakni, 2-3 fogást kell rendeljen. Így legalább kipróbál pár dolgot. Egyszer érdemes beülni.
Kiváló 2017. január 17.a párjával járt itt
Sok jót hallottam róla, és voltam is már többször, sosem csalódtam. A felszolgálók kedvesek és közvetlenek. A tapaszok ízletesek. A hangulat csodás. Isteni koktélokat is lehet kérni, sőt, egyszer a bárpultos tesztelt egy új koktélt, amit nekünk ajándékozott, hogy véleményünkért cserébe kóstoljuk meg új kísérletét. Máskor is tuti, hogy ide megyünk és jó szívvel ajánljuk másoknak is!
Kiváló 2016. március 7.barátokkal járt itt
Már volt alkalmam több budapesti egység kapcsán ódákat zengeni a tapas műfajról, mely az ínyencek számára az optimális megoldás. Elérhető áron lehet kapni mini kompozíciókat e címszó alatt. Egyébként a tapas többes szám, az egyes szám a tapa, fedőt jelent. Tehát nincs olyan, hogy “tapasok”.