Vicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest
1072 Budapest, Dob u. 16.

Vicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest a térképen

Vicky Barcelona - Gozsdu Udvar Budapest vélemények

2035 hasznos szavazat
52091 feltöltött fotó
2018. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. február 14.
A Vicky Barcelona nem hiába szerepelt már jó ideje a meglátogatásra érdemes éttermek listáján nálam. Véleményem szerint a Gozsdu negyed magasan legjobb étterme, de az egész főváros tekintetében bőven az átlag feletti kategóriába sorolom. A kialakítás nem túl szerencsés, egy hosszú keskeny csőszerű az egész, és a kerek asztalok nagyon picik.

2018. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az eddigi értékelések alapján már régóta terveztem, hogy kipróbálom ezt a vendéglátóhelyet. Többszöri próbálkozás után ezúttal sikerült vacsoraidőben asztalhoz jutnom. Tetszett az egyedi, latinos berendezés, a hangulat és az ételválaszték. A pincérek kedvesek, közvetlenek és szívesen segítenek a választásban.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes vacsorát töltöttünk a Gozsdu udvarban található hangulatos kis étteremben! Az ízek és a kiszolgálás sem okozott csalódást. Mindenki nyitott volt és segítőkész. Az asztalok talán egy kicsit kicsik, de sok jó ember. . :)
Ha erre járunk, mindenképpen benézünk egy kellemes falatra! :)
A mosdót kiemelném, szemet gyönyörködtető látvány tárult elém, amikor lementem a lépcsőn és kinyitottam az ajtót!

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
Aki nyitott az új ízvilágra, érdemes kipróbálnia a helyet. Bár kicsik a helyek, az asztalok egy-egy vastag függönnyel vannak elválasztva, de pl a mosdó egy álom, igazi különlegesség lapul az alagsorban. Az ételek viszonylag kis adagok, ìgy aki jól szeretne lakni, 2-3 fogást kell rendeljen. Így legalább kipróbál pár dolgot. Egyszer érdemes beülni.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 17.
Sok jót hallottam róla, és voltam is már többször, sosem csalódtam. A felszolgálók kedvesek és közvetlenek. A tapaszok ízletesek. A hangulat csodás. Isteni koktélokat is lehet kérni, sőt, egyszer a bárpultos tesztelt egy új koktélt, amit nekünk ajándékozott, hogy véleményünkért cserébe kóstoljuk meg új kísérletét.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már volt alkalmam több budapesti egység kapcsán ódákat zengeni a tapas műfajról, mely az ínyencek számára az optimális megoldás. Elérhető áron lehet kapni mini kompozíciókat e címszó alatt. Egyébként a tapas többes szám, az egyes szám a tapa, fedőt jelent. Tehát nincs olyan, hogy “tapasok”.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.344,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
2019.03.22. - 2019.10.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.03.01. - 2019.12.31.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.26. - 2019.12.28.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 9.956 - 11.092,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.28.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.16. - 2019.08.15.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.21. - 2019.12.19.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Vital Hotel Nautis Budapest
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel és animációs programokkal (min. 2 éj)

Vicky Barcelona - Gozsdu Udvar BudapestX