Hotel Gloria Budapest City Center Budapest ★★★

4,8
a 436 budapesti szállás közül
Három csillagos szálloda
Hotel Gloria Budapest City Center Budapest
Hotel Gloria Budapest City Center BudapestHotel Gloria Budapest City Center Budapest

Hotel Gloria Budapest City Center Budapest bemutatkozása

A Hotel Gloria Budapest City Center * * * immár 25 éve várja a bel- és külföldi üzletembereket, turistákat, családokat, akik akár egy napra, akár egy hétre érkeznek felfedezni fővárosunkat, szívélyes vendéglátással, tiszta szobákkal, minőségi reggelivel és abszolút pénztárcabarát árakkal találkozhatnak szállodánkban.

Dráva Hotel Harkány - Pihenő napok
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Hotel Gloria Budapest City Center Budapest vélemények

Kiváló 2019. május 2.a párjával járt itt
Vidéki lévén évente többször utazunk fel Budapestre és más sokadszorra választjuk a Hotel Glóriát, és eddig mindig elégedettek voltunk. Legtöbbször vásárolni megyünk fel a városba, és egyik kedvencünk az Aréna Plaza, ami könnyen megközelíthető a szállodából.
Kiváló 2019. március 13.egyedül járt itt
Én két hete töltöttem el 3 napot itt, mivel a közeli Heim Pál kórházban volt a családom többi tagja.
Látszik a szobákon, hogy idén lettek felújítva, minőségi ágyak és ágynemű, hihetetlen kedves személyzet, tiszta szobák.
A reggeli is finom, habár nekem a kávé nem ízlett annyira, abban nagyon igényes vagyok.
Szerintem egyszer még visszajövök a feleségemmel.
Tisztelt Hölgyem/Uram,
Nagyon köszönjük értékelését, örülünk, hogy testközelből szerzett tapasztalatait megosztotta a többi utazóval. Nagyban segít nekik és természetesen nekünk is, hogy a felújított szobáink, a jelentősen feljavult minőség és a továbbra is nagyon kedvező árak híre minél több emberhez eljusson.
2019. március 19., Hotel Gloria Budapest City Center , igazgató
Kiváló 2017. január 17.a párjával járt itt
Lakásfelújítás néhány napra inkább egy szállodát választottam, mint az otthoni festékszagot. Jól is döntöttem, főleg, hogy ezt választottam. Nagyon jó helyen van, ingyenesen parkolás, csendes környék. Reggelente bőséges reggelivel indíthattam a napom, ez azóta is hiányzik. A személyzet kedves és segítőkész.
Kiváló 2016. október 11.a párjával járt itt
Átutazóban voltunk és egy éjszakát itt töltöttünk. Teljesen elégedettek voltunk. A recepciósok segítőkészek voltak, a reggeli beleköthetetlen volt egy szépen felújított étteremben, ahol kellemes zene szólt. A szobák tágasak, kényelmesek. A fürdőszoba csempéi régiek, de tiszták. A törülközők illatosak voltak.
Hotel Gloria Budapest City Center válasza
Köszönjük pozitív értékelését! Reméljük, hogy ha újra Budapesten járnak, újra minket választanak! Szeretettel várjuk Önöket!
Kiváló 2016. augusztus 29.a párjával járt itt
Két napra feljöttünk Budapestre és elhelyezkedése miatt választottuk ezt a kis szállodát. Mivel csendes zöld övezetben van, és könnyen megközelíthető, nem is csalódtunk. A reggeli bőséges volt, az étterem nagyon menő, a szobánk tágas volt és tiszta. A lift egy kicsit lassú, de célnak megfelel.
Hotel Gloria Budapest City Center válasza
Köszönjük értékelését! Örülünk, hogy elégedettek voltak! Reméljük, hamarosan újra eljönnek hozzánk!
Kiváló 2016. augusztus 18.a párjával járt itt
Három éjszakát töltöttünk itt a barátommal, és teljesen elégedettek voltunk. Ár-érték arányban tökéletes szerintünk. A szálloda jó helyen van, közel metró/villamos, csendes és nyugodt a környék. Szuper büféreggeli járt a szobához egy szépen felújított étteremben, ahol isteni finom volt a kávé. A személyzet kedves és segítőkész.
Hotel Gloria Budapest City Center válasza
Köszönjük a kedves értékelést! Reméljük, hamarosan újra vendégeink között üdvözölhetük!
Átlagos 2013. szeptember 5. járt itt
Egy éjszakát voltunk, ár/érték arányban erre nekünk megfelelt. Pozitívumok: bőséges reggeli kínálat a szép étteremben, és jó az ár. Negatívumok: a fürdőszoba felújításért kiált, és a szoba kinézete sem volt olyan szép, mint a képeken, pl. málladozott a vakolat. Az ágy nagyon kemény, kényelmetlen volt.