Lavender

Lavender adatlapja

Regisztráció2013.08.13
Utoljára itt2013.11.04

Szörnyű 2013. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Én sajnálom a legjobban hogy a borzasztó körülmények miatt az egész család nyaralását elrontotta ez a választás. A jó elhelyezkedésen kívül-ami nem a szálloda érdeme-nemigen tudok jót mondani: A szobák és a hotel koszos volt, az ágynemű rongyos,konnektor egy(! )volt a szobában,tehát vagy a TV ( bár azon nem volt adás a digit.
2013. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Hogy ne a negatívumokkal kezdjem. . . 20 éve az esküvőnket is ott tartottuk, annyira szeretjük ezt a helyet,környéket,azóta is járunk oda folyamatosan a családdal, szóval azt hiszem kimerítjük a törzsvendég fogalmát. Sajnos az ételek minősége romlik, az utóbbi pár hónapban a hagymás rostélyos hús( férjem és fiam kedvence) ehetetlenül rágós volt, vissza is kellet küldeni 2x.
Kiváló 2013. szeptember 16.a párjával járt itt
A szálloda nagyon hangulatos, különösen tetszett a szépen elrendezett szökőkutas belső udvar. A szoba ízléses, tiszta volt. Az ételek kitűnőek, bőséges választékkal. Mi fél tízkor mentünk mindíg reggelizni, és így sem hiányzott semmi, ami ritkaság szerintem. Látványkonyha is van a reggelinél, szuper volt.