Lency

Lency adatlapja

Regisztráció2014.03.28
Utoljára itt2015.03.22

2014. július 29.a párjával járt itt
Az éttermet ajánlották nekünk, nem is csalódtunk benne. Esztétikus a berendezése, tiszta. A kiszolgálás átlagos. Az étlapon megtalálhatók a jellegzetes őrségi ételek. Őrszem tekercset rendeltünk dödöllével, nagyon ízletes volt, hatalmas nagy adag, nem is tudtam az egész adagot megenni.
Kiváló 2014. július 27.a párjával járt itt
Szívesen visszajárunk ebbe az étterembe, ha Lentiben nyaralunk. Egyrészt gyors és előzékeny a kiszolgálás. A felszolgált ételek mindig nagyon finomak voltak, olyan nagy adagot kaptunk, hogy nem is tudtam az egészet elfogyasztani. Kellemes a környezet, különösen este hangulatos a lámpákkal, fáklyákkal. Szerintem az árak is elfogadhatók.
Kiváló 2014. március 28.a párjával járt itt
Legnagyobb előnye a szállásnak: rövid sétával elérhető volt a belváros. Barátságosan fogadtak a vendéglátóink, nyaralásunk teljes időszaka alatt mindig segítőkészek voltak. Kényelmes, bár kicsit szűkös volt a szállás, számunkra elegendő felszereltséggel rendelkezett. Házigazdáink ügyeltek a tisztaságra, a rendszeres takarításra.