8960 Lenti, Takarék köz 9

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 27.
Előre asztalt foglaltam ebben a változó világban, bár oda érve nem volt tömeg, így választhattunk helyet. Húslevest, eperkrémleves és a Don Quijote tálat rendeltük savanyúval és két pohár bort. Az itallal a pincér hölgy két körte pálinkát is hozott ajándékba, amit elfogadtunk és nagyon finom is volt. Turisták lévén az autót a szálláson hagytuk így ez sem okozott gondot.

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 2.
Hangulatos hely, az ételek nagyon finomak voltak, és nagyon kedves a kiszolgálás. Mindenkinek merem ajánlani.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 26.
3. éve vagyunk visszatérő vendégek, évi 1- 2 alkalommal, ami valóban nem sok, de . . . . A személyzet udvarias, az étlap bőséges, rendkívül ízletesen főznek és az árak is nagyon korrektek. Mi elsősorban a zalai étkek miatt szoktunk betérni, (prósza) mint ahogy tettük most vasárnap is, de a több mint 40 perces várakozás erősen megviselte idegrendszerünket.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 21.
2017. májusában barátai egy meglepetés bulit szerveztek az étteremben a 30. születésnapomra. Az asztal gyönyörűen fel volt díszítve. Aperitifként a ház pálinkáját kóstolhattuk meg. Az általunk rendelt ételekből (hagymás rostélyos, grill nyárs, cordon blue) bőséges adagot kaptunk. A vacsorát élőzene színesítette, ahol az énekes a Boldog szülinapot című dalt is elénekelte számomra.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 16.
Valentin napkor jártunk véletlenül párommal ott, bementünk, asztalfoglalás nélkül pont szerencsénk volt, kaptunk helyet. Ingyen welcome-drinkkel vártak minket, az ételek nagyon finomak, bőségesek és ami nem utolsó szempont olcsók voltak. Nagyon jól éreztük magunkat, ha erre járunk máskor, biztos betérünk még. Másoknak is ajánlanám a helyet.

H. Ágica TOP fotófeltöltő
2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 25. - 4 látogató hasznosnak vélte
Megint találtam egy "kedvenc" éttermet. Nagyon hangulatos mind a terasz, mind a belső rész. Az étlap változatos, sokféle étel szerepel rajta, jópofa középkori elnevezéssel. Már azért is el kell ide többször látogatnom, mert annyi szimpatikus ételt találtam az étlapon, amit ki szeretnék próbálni. A pincér nagyon kedves volt, kaptunk grátisz körtepálinkát is.

Mobilról küldte. | 2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Könnyű vacsorát szeretünk volna. Halászlét kértünk. A paprika nem volt tökéletes. A harcsa és a lé finom volt. A pincér udvarias. Szerintem nagy hiba, nem lehet kártyával fizetni. Ezen hamarosan változtatni kéne.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18. - 3 látogató hasznosnak vélte
Lentiben töltöttük a pünkösdi hosszú hétvégét, és megérkezésünk estéjén ezt az éttermet néztük ki még elutazásunk előtt a netről a képek és az étlap alapján. Nem csalódtunk. A kerthelyiség valóban hangulatos, kellemes. A pincér udvarias, kedves volt, korabeli öltözékben, párom kedélyesen elbeszélgetett vele a borkínálatról.

2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. december 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Októberben voltunk Nován, ahol éppen nem működött a település egyetlen vendéglátóipari egysége, így átmentünk Lentibe, ahol a benzinkutas ajánlotta az éttermet és milyen jól tette! Eszméletlen finom krumpliprószát kaptunk elvitelre, evőeszközzel együtt, a holnap visszahozom jegyében. Zalai lévén kritikusan fogadtam a prószát, de be kell vallanom, nagyon finom és bőséges volt, kiváló ár érték aránnyal.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
10 éve voltunk itt utoljára, de idén jártunk a városban, így a régi emlékek benyomásával újra meglátogattuk a helyet, immár 3 gyerkőccel. Amíg az ételekre vártunk, az örökmozgó és kíváncsi kislányokkal bohóckodott és lefoglalta a személyzet. Akkora adagot kaptunk, hogy a korábban kinézett desszertnek nem maradt hely. Az ár-érték arány teljesen megfelelő.

Legnépszerűbb csomagok Lentiben és környékén
Szombathely
2021.05.13. - 2022.05.13.
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.04.30. - 2021.12.24.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.500 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.14. - 2022.01.08.
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.03. - 2022.12.31.
Szabó Apartmanház
2021.05.13. - 2022.05.13.
Triász Aparthotel
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.11.04. - 2021.05.24.
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
4 nap/ 3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobaszéf használattal, finn szauna használattal, parkolással
2021.06.19. - 2021.08.31.
Andante Hotel és Étterem
Szentgotthárd
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.11.04. - 2023.02.28.
Papp Apartmanház
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 4.950,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, ajándék kávéval és süteménnyel, programajánlással
2021.02.22. - 2021.06.11.
Liliom Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, ajándék bonbonnal, fürdőbelépővel, parkolással
2021.05.21. - 2021.05.25.
Boni Családi Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.10. - 2021.06.30.

Szállodák Lenti környékén
Hotel Vital Lenti
Hotel Forrás Zalakaros Lenti
A Hotel Forrás Zalakaroson, karnyújtásnyira a Gránit Gyógyfürdőtől várja gyógyulni és...
Aquatherm Hotel Lenti
A Hotel Aquatherm, Zalakaros egyik barátságos háromcsillagos szállodája, a...
Tavaszi-Téli akció (min. 2 éj)
Zalakarosi nyár (min. 2 éj)
Pünkösd (min. 3 éj)

Don Quiote Középkori Étterem LentiX