L.Gyuri

L.Gyuri adatlapja

Regisztráció2016.11.03
Utoljára itt2016.11.03

2016. november 3.a párjával járt itt
Kicsit furcsállottam,hogy még be sem jelentkeztem,de már kifizettettek velem mindent,s szobát,az idegenforgalmi adót,és a parkolást is előre,pedíg még a szobát sem láttam,és még semmilyen szolgáltatást nem vettem igénybe.
Kiváló 2017. április 12.a párjával járt itt
Csendes,nyugodt,családias légkörű,jól lehet romantikázni. Az erdő meseszép,a madarak csivitelnek. De a fogyasztást azonnal kell fizetni,nem irják a szobához,és a foglaláskor is jelentős előleget kérnek. A szobában kettőböl csak az egyik radiátor működött,és az is csak este. A zuhanyt sokáig kellettengedni,hogy meleg legyen.
Gosztola Gyöngye-az erdő szállodája válasza
Kedves Lukács Úr, köszönjük értékelését. Egyes időszakokban a foglalásnál 20-30ezer Ft előleg befizetését kérjük, mely a távozáskor fizetendő összegből levonásra kerül. Erről már az ajánlatban tájékoztató is érkezik. A szobában említett hiányosságokat elhárítottuk, azonban szívesen veszünk, ha itt tartózkodásuk alatt jeleznek felénk vendégeink, hogy tudjuk azokat rögtön orvosolni.
2017. május 8., , Gosztola Gyöngye-az erdő szállodája