Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola ★★★

Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola értékelése:

1. helyezett a 2 gosztolai szállás közül
122. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1090 szállás közül

Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola bemutatkozása

A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti Gyógy-, Termál-, és Élményfürdőtől öt kilométerre. A szálloda huszonhét szobával várja vendégeit, családoknak, pároknak is kellemes időtöltési lehetőségeket nyújtva.

Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola képei

Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola

Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola vélemények

Apamaci TOP szállásértékelő
Apamaci TOP étteremértékelő
Apamaci TOP egyébhely értékelő
2021. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. június 3.
A szép: a zalai dombokat borító, a sok csapadéktól harsogóan zöld gyönyörű erdők között található Gosztola, ez a kedves, pici falucska és benne a hotel. A jó: az épület és a hozzátartozó park ápolt, mindenütt nagy tisztaság. A közös helyiségek közül az ebédlő szépen berendezett, a wellness részleg nem túl nagy (egy kis fedett medencécske és egy jakuzzi, valamint szauna) de szépen kivitelezett.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 28.
A táj, és a környezet csodálatos, remek központ a környezeti nevezetességek megtekintésére. Az étkeztetés választéka bőséges, a kiszolgáló személyzet gyors, és udvarias.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 27.
Csodás négy napot töltöttünk a Gosztola Gyöngye Hotelben. A hangulat családias, a személyzet udvarias, segítőkész. Az éttermi kínálat bőséges és kiemelkedően finom volt. Bátran ajánljuk bárkinek, aki nyugodt feltöltődésre vágyik egy csodás környezetben.

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 18. - 3 látogató hasznosnak vélte
Május közepén töltöttünk itt öt napot, a téliesre fordult időjárásban. A szoba szép és igényes, a két fürdőszoba nagyon hasznos extra. A hidegben a wellness részlegben vigasztalódtunk, amit szerencsére kevés vendég használt. A wellness részleg berendezése hangulatos, az úszómedence lehetne kicsit hosszabb.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
A szálloda nagyon szép, minden megvan benne amire szükség van. A szobánk tágas és tiszta volt, az ágy viszont nagyon nyikorgott, nem sokat aludtunk miatta. A környezet pihentető, megnyugtató. Kicsit zavart, hogy rossz időben a kinti medencét nem lehetett használni, pedig meleg vizes. Így ha az idő miatt a szállodába kényszerülünk maradni csak a benti úszómedence áll rendelkezésre ami nem a pihenést szolgálja.
Válasz az értékelésre - 2019. május 16.
Kedves Anikó, köszönjük, hogy ellátogattak szállodánkba. Az ágynak utánanézünk és kijavítjuk az esetleges hibát. A külső medence egész évben nyitva tart, az időjárás függvényében, melyet szezonon kivül kérésre bármikor kinyitunk Vendégeink részére. Szeretettel várjuk Önöket a jövőben is Gosztolába!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
Tíz évvel ezelőtt voltunk először a Gosztola Gyöngye Hotelben . Akkor is tetszett és az akkorihoz képest , még javult a színvonaluk . Úgy éreztük csak mimiattunk működik minden . az ételek finomak voltak ,a személyzet nagyon jól végezte a munkáját . Megyünk máskor is . Tudjuk ajánlani mindenkinek .
Válasz az értékelésre - 2019. május 16.
Kedves Fuchs Úr, nagyon köszönjük és szeretettel várjuk Önöket vissza!

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 22.
Nagyon szép helyen van a szálloda. A személyzet barátságos és segítőkész. A wellness részleg nagyon hangulatos. Az ételek finomak és bőségesek. A kiszolgálás kiváló. Csodálatos a környezet, remek sétákat lehet tenni az erdőben. A szoba tágas és kényelmes. Csodás hely a kikapcsolódásra, pihenésre, de az aktív programok közül is lehet válogatni.
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
A szállodában mindent megtaláltunk, ami tökéletes pihenést és kikapcsolódást biztosított számunkra. Nagyon kedves és udvarias vendéglátásban volt részünk. Minden igényt kielégítő programlehetőség közül válogathattunk. Egyedül az ágyunk volt nagyon kényelmetlen. Két embernek nagyon keskeny a kényelmes pihenéshez, recsegett és borzasztóan kemény volt.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 15.
Csodaszép helyen fekszik , a világvégén . Közel a határhoz . A személyzet minden minden kérést teljesített . A wellness szépen megtervezett . Az ételek nagyon finomak voltak . A kiszolgálás remek . A szállás minden igényt kielégít . Csodálatos sétákat lehet tenni a természetben , erdőt járni , esetleg horgászni . Sajnos csak két éjszakát töltöttünk itt húsvét előtt .

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 31.
Gyönyörű,csodálatos környezetben található a Hotel. A wellness rész Nekünk megfelelt,de ha több vendég van akkor kicsi. Szobánk a konyha felett volt és a hús klopfolása zavaró. Az ételek nagyon finomak és bőséges adagok voltak. Sajnos a kinti részt most nem tudtuk kipróbálni az időjárás miatt,de remélem még lesz majd rá alkalmunk.
Válasz az értékelésre - 2018. június 18.
Kedves Vendégünk, köszönjük értékelését, a jövőben is szeretettel várjuk Önöket Gosztolába!

Gosztola
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, talpmasszázzsal, FENG SHUI relaxációs kert használattal, szabadidős programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2023.02.28-ig
Hotel Forrás Zalakaros
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.100 - 22.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, club szoba és játszó szoba használattal
Érvényes: 2021.08.28-ig
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, korlátlan minigolf és footgolf pályahasználattal, parkolással
Érvényes: 2021.09.12-ig
Fábiánics Kastély
Misefa
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, luxus kerti jacuzzival, arborétummal, parkolással
Érvényes: 2021.07.01-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 18.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellnessrészleg és fitnesz terem használattal, sószobával, kreatív kuckóval
Érvényes: 2021.08.31-ig
József Apartman
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.06.22-ig
Hotel Centrál
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
6 nap/5 éjszaka 17.980,- Ft/család/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépőkkel, sporteszközök használatával, parkolással
Érvényes: 2021.08.21-ig
Liliom Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/ 2 éjszaka 24.000,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.30-ig
Gosztola
3 nap/2 éjszaka 16.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyertyafényes vacsorával, kerékpár kölcsönzéssel, kincskereséssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig

Szállodák Gosztola környékén
Hotel Vital Zalakaros
Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros
A Hotel Forrás Zalakaroson, karnyújtásnyira a Gránit Gyógyfürdőtől várja gyógyulni és...
Aquatherm Hotel Zalakaros
A Hotel Aquatherm, Zalakaros egyik barátságos háromcsillagos szállodája, a...
Őszi csobbanás (min. 2 éj)
Zalakarosi nyár (min. 2 éj)
Vakáció (min. 2 éj)

GosztolaX