Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola ★★★

Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola értékelése:

1. helyezett a 2 gosztolai szállás közül
23. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1056 szállás közül

Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola bemutatkozása

A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti Gyógy-, Termál-, és Élményfürdőtől öt kilométerre. A szálloda huszonhét szobával várja vendégeit, családoknak, pároknak is kellemes időtöltési lehetőségeket nyújtva.

Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola képei

kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 18. - 3 látogató hasznosnak vélte
Május közepén töltöttünk itt öt napot, a téliesre fordult időjárásban. A szoba szép és igényes, a két fürdőszoba nagyon hasznos extra. A hidegben a wellness részlegben vigasztalódtunk, amit szerencsére kevés vendég használt. A wellness részleg berendezése hangulatos, az úszómedence lehetne kicsit hosszabb.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
A szálloda nagyon szép, minden megvan benne amire szükség van. A szobánk tágas és tiszta volt, az ágy viszont nagyon nyikorgott, nem sokat aludtunk miatta. A környezet pihentető, megnyugtató. Kicsit zavart, hogy rossz időben a kinti medencét nem lehetett használni, pedig meleg vizes. Így ha az idő miatt a szállodába kényszerülünk maradni csak a benti úszómedence áll rendelkezésre ami nem a pihenést szolgálja.
Válasz az értékelésre - 2019. május 16.
Kedves Anikó, köszönjük, hogy ellátogattak szállodánkba. Az ágynak utánanézünk és kijavítjuk az esetleges hibát. A külső medence egész évben nyitva tart, az időjárás függvényében, melyet szezonon kivül kérésre bármikor kinyitunk Vendégeink részére. Szeretettel várjuk Önöket a jövőben is Gosztolába!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
Tíz évvel ezelőtt voltunk először a Gosztola Gyöngye Hotelben . Akkor is tetszett és az akkorihoz képest , még javult a színvonaluk . Úgy éreztük csak mimiattunk működik minden . az ételek finomak voltak ,a személyzet nagyon jól végezte a munkáját . Megyünk máskor is . Tudjuk ajánlani mindenkinek .
Válasz az értékelésre - 2019. május 16.
Kedves Fuchs Úr, nagyon köszönjük és szeretettel várjuk Önöket vissza!

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 22.
Nagyon szép helyen van a szálloda. A személyzet barátságos és segítőkész. A wellness részleg nagyon hangulatos. Az ételek finomak és bőségesek. A kiszolgálás kiváló. Csodálatos a környezet, remek sétákat lehet tenni az erdőben. A szoba tágas és kényelmes. Csodás hely a kikapcsolódásra, pihenésre, de az aktív programok közül is lehet válogatni.
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
A szállodában mindent megtaláltunk, ami tökéletes pihenést és kikapcsolódást biztosított számunkra. Nagyon kedves és udvarias vendéglátásban volt részünk. Minden igényt kielégítő programlehetőség közül válogathattunk. Egyedül az ágyunk volt nagyon kényelmetlen. Két embernek nagyon keskeny a kényelmes pihenéshez, recsegett és borzasztóan kemény volt.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 15.
Csodaszép helyen fekszik , a világvégén . Közel a határhoz . A személyzet minden minden kérést teljesített . A wellness szépen megtervezett . Az ételek nagyon finomak voltak . A kiszolgálás remek . A szállás minden igényt kielégít . Csodálatos sétákat lehet tenni a természetben , erdőt járni , esetleg horgászni . Sajnos csak két éjszakát töltöttünk itt húsvét előtt .

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 31.
Gyönyörű,csodálatos környezetben található a Hotel. A wellness rész Nekünk megfelelt,de ha több vendég van akkor kicsi. Szobánk a konyha felett volt és a hús klopfolása zavaró. Az ételek nagyon finomak és bőséges adagok voltak. Sajnos a kinti részt most nem tudtuk kipróbálni az időjárás miatt,de remélem még lesz majd rá alkalmunk.
Válasz az értékelésre - 2018. június 18.
Kedves Vendégünk, köszönjük értékelését, a jövőben is szeretettel várjuk Önöket Gosztolába!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 22.
Két éjszakát töltöttünk a Gosztola Gyöngye Hotelben. Nagyon jó volt a kiszolgálás , csendes és szép környezet. Az ételek nagyon finomak voltak , bőséges és szép tálalás mindenre oda figyeltek. A szoba tisztasága is megfelelő , minden kérést teljesítenek ha lehetőség van rá. Wellnes részleggel is megvoltunk elégedve.
Válasz az értékelésre - 2018. június 18.
Kedves Evely, köszönjük értékelését, a jövőben is szeretettel várjuk Önöket Gosztolába!

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében jól éreztük magunkat. Az ételek finomak, választékosak voltak. A svédasztalt feltöltötték. A kiszolgálás udvarias. Negatívumként említeném, hogy akadozott a wifi, valamint csak 3-4 tv csatorna volt. Ez a hosszú téli estéken bizony nagy hiányosság! ! ! ! Nyáron nem zavart volna. A környezet gyönyörű, a jakuzziból látni lehetett a környező erdőket.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Az elhelyezkedés mesés, az ételek kívállóak és választékosak és a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Egyetlen "negatívum", hogy nagyon akadozott a wifi szolgáltatás, de ez egyáltalán nem jelentett problémát! Aki pihenni vágyik, mindenképpen ajánlani tudjuk!
Válasz az értékelésre - 2018. január 1.
Kedves Babos Szilárd Úr,

örülünk, hogy jól érezték magukat és kellemes emlékekkel tértek haza. A határközelség miatt sajnos nehezen fogható a jel, de az internet kapcsolat tökéletesítése folyamatban van.
Szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!

Balogh Alexandra (Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel)

Gosztola
3-4 éjszaka 28.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, exkluzív szoba bekészítéssel, sportos és szabadidős programokkal, szilveszteri gálaesttel, műsoros programokkal, gálavacsora élőzenével, tombolával, hoteltaxival, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Gosztola
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyertyafényes vacsorával, kerékpár kölcsönzéssel, gyerekbarát szolgáltatásokkal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Andante Hotel és Étterem
Szentgotthárd
2 nap/1 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.10-ig
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3-5 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness tea fogyasztással, masszázs kuponnal, kerékpár kölcsönzéssel, fürdőköpeny és szauna-lepedő bekészítéssel, sportpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Fürdő Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Szabó Apartmanház
Érvényes: 2020.12.10-ig
Hertelendy Ház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 35.210,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a ház saját wellness centrumának használatával, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Hotel Touring
2 nap/1 éjszaka 4.983,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, wellness teával. fürdőköpeny és szauna-lepedő használattal, sportos programokkal, játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Cocktail Show-val, élőzenével és változatos műsorokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.03.01.
Gosztola
4 nap/3 éjszaka 10.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőkoktéllal, wellness-részleg használattal, extra ajándékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig

Szállodák Gosztola környékén
Hotel Aphrodite Zalakaros
Alig száz méterre a zalakarosi Strandfürdőtől található a négycsillagos Hotel...
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Húsvét (min. 3 éj)
Házias, magyar és a miénk estek (min. 2 éj)
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)

GosztolaX