Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola ★★★

Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola értékelése:

1. helyezett a 2 gosztolai szállás közül
31. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1057 szállás közül

Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola bemutatkozása

A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti Gyógy-, Termál-, és Élményfürdőtől öt kilométerre. A szálloda huszonhét szobával várja vendégeit, családoknak, pároknak is kellemes időtöltési lehetőségeket nyújtva.

Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola képei

kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 18. - 3 látogató hasznosnak vélte
Május közepén töltöttünk itt öt napot, a téliesre fordult időjárásban. A szoba szép és igényes, a két fürdőszoba nagyon hasznos extra. A hidegben a wellness részlegben vigasztalódtunk, amit szerencsére kevés vendég használt. A wellness részleg berendezése hangulatos, az úszómedence lehetne kicsit hosszabb.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
A szálloda nagyon szép, minden megvan benne amire szükség van. A szobánk tágas és tiszta volt, az ágy viszont nagyon nyikorgott, nem sokat aludtunk miatta. A környezet pihentető, megnyugtató. Kicsit zavart, hogy rossz időben a kinti medencét nem lehetett használni, pedig meleg vizes. Így ha az idő miatt a szállodába kényszerülünk maradni csak a benti úszómedence áll rendelkezésre ami nem a pihenést szolgálja.
Válasz az értékelésre - 2019. május 16.
Kedves Anikó, köszönjük, hogy ellátogattak szállodánkba. Az ágynak utánanézünk és kijavítjuk az esetleges hibát. A külső medence egész évben nyitva tart, az időjárás függvényében, melyet szezonon kivül kérésre bármikor kinyitunk Vendégeink részére. Szeretettel várjuk Önöket a jövőben is Gosztolába!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
Tíz évvel ezelőtt voltunk először a Gosztola Gyöngye Hotelben . Akkor is tetszett és az akkorihoz képest , még javult a színvonaluk . Úgy éreztük csak mimiattunk működik minden . az ételek finomak voltak ,a személyzet nagyon jól végezte a munkáját . Megyünk máskor is . Tudjuk ajánlani mindenkinek .
Válasz az értékelésre - 2019. május 16.
Kedves Fuchs Úr, nagyon köszönjük és szeretettel várjuk Önöket vissza!

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 22.
Nagyon szép helyen van a szálloda. A személyzet barátságos és segítőkész. A wellness részleg nagyon hangulatos. Az ételek finomak és bőségesek. A kiszolgálás kiváló. Csodálatos a környezet, remek sétákat lehet tenni az erdőben. A szoba tágas és kényelmes. Csodás hely a kikapcsolódásra, pihenésre, de az aktív programok közül is lehet válogatni.
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
A szállodában mindent megtaláltunk, ami tökéletes pihenést és kikapcsolódást biztosított számunkra. Nagyon kedves és udvarias vendéglátásban volt részünk. Minden igényt kielégítő programlehetőség közül válogathattunk. Egyedül az ágyunk volt nagyon kényelmetlen. Két embernek nagyon keskeny a kényelmes pihenéshez, recsegett és borzasztóan kemény volt.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 15.
Csodaszép helyen fekszik , a világvégén . Közel a határhoz . A személyzet minden minden kérést teljesített . A wellness szépen megtervezett . Az ételek nagyon finomak voltak . A kiszolgálás remek . A szállás minden igényt kielégít . Csodálatos sétákat lehet tenni a természetben , erdőt járni , esetleg horgászni . Sajnos csak két éjszakát töltöttünk itt húsvét előtt .

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 31.
Gyönyörű,csodálatos környezetben található a Hotel. A wellness rész Nekünk megfelelt,de ha több vendég van akkor kicsi. Szobánk a konyha felett volt és a hús klopfolása zavaró. Az ételek nagyon finomak és bőséges adagok voltak. Sajnos a kinti részt most nem tudtuk kipróbálni az időjárás miatt,de remélem még lesz majd rá alkalmunk.
Válasz az értékelésre - 2018. június 18.
Kedves Vendégünk, köszönjük értékelését, a jövőben is szeretettel várjuk Önöket Gosztolába!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 22.
Két éjszakát töltöttünk a Gosztola Gyöngye Hotelben. Nagyon jó volt a kiszolgálás , csendes és szép környezet. Az ételek nagyon finomak voltak , bőséges és szép tálalás mindenre oda figyeltek. A szoba tisztasága is megfelelő , minden kérést teljesítenek ha lehetőség van rá. Wellnes részleggel is megvoltunk elégedve.
Válasz az értékelésre - 2018. június 18.
Kedves Evely, köszönjük értékelését, a jövőben is szeretettel várjuk Önöket Gosztolába!

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében jól éreztük magunkat. Az ételek finomak, választékosak voltak. A svédasztalt feltöltötték. A kiszolgálás udvarias. Negatívumként említeném, hogy akadozott a wifi, valamint csak 3-4 tv csatorna volt. Ez a hosszú téli estéken bizony nagy hiányosság! ! ! ! Nyáron nem zavart volna. A környezet gyönyörű, a jakuzziból látni lehetett a környező erdőket.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Az elhelyezkedés mesés, az ételek kívállóak és választékosak és a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Egyetlen "negatívum", hogy nagyon akadozott a wifi szolgáltatás, de ez egyáltalán nem jelentett problémát! Aki pihenni vágyik, mindenképpen ajánlani tudjuk!
Válasz az értékelésre - 2018. január 1.
Kedves Babos Szilárd Úr,

örülünk, hogy jól érezték magukat és kellemes emlékekkel tértek haza. A határközelség miatt sajnos nehezen fogható a jel, de az internet kapcsolat tökéletesítése folyamatban van.
Szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!

Balogh Alexandra (Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel)

Gosztola
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, extra ajándékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Gosztola
3 nap/2 éjszaka 11.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, romantikus szoba bekészítéssel, élőzenés gálaesttel, FENG SHUI relaxációs kert használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.29.
Kulcsos Vendégház
Őriszentpéter
Érvényes: 2021.01.24-ig
Liliom Apartmanház
Kehidakustány
Akár 1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korai érkezés és késői távozás lehetőségével
2020.02.14. - 2020.02.17.
Hotel Touring
2 nap/1 éjszaka 4.983,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Thermal Hotel Balance
Lenti
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, fürdőköpeny bekészítéssel, sportos programokkal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, infra szauna használattal, korai be-, és kései kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Kerca Bio Farm
Kercaszomor
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 11.250,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.17-ig
Oázis Hotel
Érvényes: 2021.01.07-ig
Gosztola
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, FENG SHUI relaxációs kert használattal, szabadidős- és gyermekprogramokkal, kiránduláshoz programterv összeállításával, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.03.31.
Joó-Elite Apartmanok
Zalakaros
Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.04.16. - 2020.11.08.
2020.03.01. - 2020.03.31.

Szállodák Gosztola környékén
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Hotel Vital Zalakaros
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Zalakarosi csobbanás (min. 2 éj)
Félpanziós akció teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

GosztolaX