Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola ★★★

Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola értékelése:

1. helyezett a 2 gosztolai szállás közül
22. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola bemutatkozása

A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti Gyógy-, Termál-, és Élményfürdőtől öt kilométerre. A szálloda huszonhét szobával várja vendégeit, családoknak, pároknak is kellemes időtöltési lehetőségeket nyújtva.

Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola képei

Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola

Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
Tíz évvel ezelőtt voltunk először a Gosztola Gyöngye Hotelben . Akkor is tetszett és az akkorihoz képest , még javult a színvonaluk . Úgy éreztük csak mimiattunk működik minden . az ételek finomak voltak ,a személyzet nagyon jól végezte a munkáját . Megyünk máskor is . Tudjuk ajánlani mindenkinek .

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 22.
Nagyon szép helyen van a szálloda. A személyzet barátságos és segítőkész. A wellness részleg nagyon hangulatos. Az ételek finomak és bőségesek. A kiszolgálás kiváló. Csodálatos a környezet, remek sétákat lehet tenni az erdőben. A szoba tágas és kényelmes. Csodás hely a kikapcsolódásra, pihenésre, de az aktív programok közül is lehet válogatni.
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
A szállodában mindent megtaláltunk, ami tökéletes pihenést és kikapcsolódást biztosított számunkra. Nagyon kedves és udvarias vendéglátásban volt részünk. Minden igényt kielégítő programlehetőség közül válogathattunk. Egyedül az ágyunk volt nagyon kényelmetlen. Két embernek nagyon keskeny a kényelmes pihenéshez, recsegett és borzasztóan kemény volt.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 15.
Csodaszép helyen fekszik , a világvégén . Közel a határhoz . A személyzet minden minden kérést teljesített . A wellness szépen megtervezett . Az ételek nagyon finomak voltak . A kiszolgálás remek . A szállás minden igényt kielégít . Csodálatos sétákat lehet tenni a természetben , erdőt járni , esetleg horgászni . Sajnos csak két éjszakát töltöttünk itt húsvét előtt .

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 31.
Gyönyörű,csodálatos környezetben található a Hotel. A wellness rész Nekünk megfelelt,de ha több vendég van akkor kicsi. Szobánk a konyha felett volt és a hús klopfolása zavaró. Az ételek nagyon finomak és bőséges adagok voltak. Sajnos a kinti részt most nem tudtuk kipróbálni az időjárás miatt,de remélem még lesz majd rá alkalmunk.
Válasz az értékelésre - 2018. június 18.
Kedves Vendégünk, köszönjük értékelését, a jövőben is szeretettel várjuk Önöket Gosztolába!
Horváth-Balogh Bernadett (Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel)

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 22.
Két éjszakát töltöttünk a Gosztola Gyöngye Hotelben. Nagyon jó volt a kiszolgálás , csendes és szép környezet. Az ételek nagyon finomak voltak , bőséges és szép tálalás mindenre oda figyeltek. A szoba tisztasága is megfelelő , minden kérést teljesítenek ha lehetőség van rá. Wellnes részleggel is megvoltunk elégedve.
Válasz az értékelésre - 2018. június 18.
Kedves Evely, köszönjük értékelését, a jövőben is szeretettel várjuk Önöket Gosztolába!
Horváth-Balogh Bernadett (Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel)

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében jól éreztük magunkat. Az ételek finomak, választékosak voltak. A svédasztalt feltöltötték. A kiszolgálás udvarias. Negatívumként említeném, hogy akadozott a wifi, valamint csak 3-4 tv csatorna volt. Ez a hosszú téli estéken bizony nagy hiányosság! ! ! ! Nyáron nem zavart volna. A környezet gyönyörű, a jakuzziból látni lehetett a környező erdőket.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Az elhelyezkedés mesés, az ételek kívállóak és választékosak és a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Egyetlen "negatívum", hogy nagyon akadozott a wifi szolgáltatás, de ez egyáltalán nem jelentett problémát! Aki pihenni vágyik, mindenképpen ajánlani tudjuk!
Válasz az értékelésre - 2018. január 1.
Kedves Babos Szilárd Úr,

örülünk, hogy jól érezték magukat és kellemes emlékekkel tértek haza. A határközelség miatt sajnos nehezen fogható a jel, de az internet kapcsolat tökéletesítése folyamatban van.
Szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!

Balogh Alexandra (Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel)

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Képek alapján a szállás/wellnes rész nagyon jònak tűnt,emiatt választottuk,hogy 5 hònapos kisbabánkkal wellnesezünk kicsit. Viszont mikor beléptünk a medencébe a vìz jég hideg volt,a légtér is csak 20 fokos volt,ìgy nem tudtunk fürödni,igazàbòl üres volt a wellnes ahhoz képest hogy teltház volt! ! !

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 11.
Nyugodt ,csendes környezet. A csodás Őrségbe és a közeli országokba könnyű kirándulni és néha eltévedni is. A szálloda minden kényelmet biztosított a szobánkban és a Spa részlegben . A személyzet kedves. udvarias és szolgálatkész. /Ottfelejtett tárgyunkat utánunk küldte. /,az étterem kiváló ezt sajnos a súlygyarapodásommal is igazolni tudom.

Gosztola
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyertyafényes vacsorával, kerékpár kölcsönzéssel, gyerekbarát szolgáltatásokkal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Gosztola
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, extra ajándékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Kulcsos Vendégház
Őriszentpéter
3 nap/2 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.20-ig
Thermal Hotel Balance
Lenti
3-7 éjszaka 18.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, sporteszközök használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.09.01.
Papp Apartmanház
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, városi programokkal
Érvényes: 2019.04.22-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Petra Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.01. - 2019.05.30.
Orwa Vendégház
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.20-ig
Zalacsány
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Gosztola
6 nap/5 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, extra ajándékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Gosztola környékén
Hotel Vital Zalakaros
Hotel Napfény Zalakaros
A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre...
Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros
A Hotel Forrás Zalakaroson, karnyújtásnyira a Gránit Gyógyfürdőtől várja gyógyulni és...
Tavaszi csobbanás (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre

GosztolaX