Lilla 1959

Lilla 1959 adatlapja

Regisztráció2018.05.22
Utoljára itt2018.05.22

2018. május 22.a párjával járt itt
A szállodába érve a recepciós pillanat alatt elvégezte a szokásos teendőit és megkaptuk a szobát. Udvariasan tájékoztatott a szokásokról és nemcsak a hotel programjait mondta el, de siófoki rendezvényeket is felsorolta. A félpanziós ellátás színvonalával meg voltunk elégedve, a zenés estek és a grillvacsora különösen tetszett.
Átlagos 2022. április 19.a párjával járt itt
Nem először foglaltam ebbe a szállóba. Elhelyezkedése tökéletes, Balatonfüred központi részén van, gyönyörű a kilátás a szobából. A reggeli minden alkalommal ugyanaz volt. Mivel húsvét napján voltunk ott, reméltem, hogy lesz egy kis változatosság benne. Esetleg kapunk sonkát! Ez vasárnap nem, de hétfőn már volt az összeszeletelt szalámik között.
Danubius Hotel Annabella válasza
Kedves Vendégünk,

Nagyon szépen köszönjük, hogy a drága idejét nem sajnálva megosztotta velünk a kedves értékelését és az őszinte véleményét a mi szeretett Danubius Hotel Marina szállodánkban eltöltött húsvéti kikapcsolódásáról. Elsőként szeretnénk, ha tudná, mennyire örülünk, hogy kiemelték szállodánk nagyszerű elhelyezkedését és a lélegzetelállító kilátást.
2022. április 22., , Danubius Hotel Annabella