Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok ★★★

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok
8600 Siófok, Beszédes sétány 72.

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok a térképen

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok értékelése:

4. helyezett a 221 siófoki szállás közül
14. helyezett Balatonon - 1116 szállás közül

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok bemutatkozása

Az Aranyparton, Siófok egyik legfrekventáltabb részén található a háromcsillagos Hotel Magistern Konferencia & Wellness. Vízparti fekvéséből és jó megközelíthetőségéből adódóan megfelelő választás lehet a Balatonhoz érkezőknek, pároknak, családoknak egyaránt.

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok képei

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok vélemények

2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 30.
Ebben a szállodában többször vettem ki szobát, majdnem minden évben, az utóbbi 3 évben biztosan! Kedvesek az alkalmazottak, segítettek, ha igényeltem, olyan dolgokban is, ami nem tartozik a közvetlen munkájukhoz, tisztaság, rend fogadott mindig, az ételek színvonalasak és nagyon jó ízűek, változatosak, mindenki talál kedvére valót.

2019. szeptemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 27.
Szeptemberben töltöttem egy éjszakát a szállodában. A szálloda messze van a központtól, de a Balaton partján van, saját stranddal. A bútorzat nagyon retró, de a fürdőszoba szépen felújított. A szobában alig van konnektor, azok is nehezen elérhetőek. A személyzet kedves és segítőkész. A svédasztalos reggeli nagyon átlagos. A wifi gyenge, a szobában alig működött.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
nagyon jól éreztük magunkat szép tiszta rendezett környezet az étterem hibátlan nagyon finomak voltak az ételek és bőséges volt szívesen mennénk a jövő nyáron is eltöltenénk itt akár hosszabb időt is tökéletes volt minden

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Nagyon jól éreztünk magunkat,kellemes hétvégét töltöttünk önöknél.
Ebben nagy része volt a kedves mindenre odafigyelő személyzetnek a tiszta környezetnek, és a finom ételeknek.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Nagyon meg voltunk elégedve a tisztasággal, a szoba tágas volt és kényelmes. Nagyon jó a hotel elhelyezkedése is, a kilátás a Balatonra gyönyörű. Nagyon jó, hogy sok lift van és nem kell hosszú ideig várakozni, ha az ember mozogni szeretne az épületen belül. Az étkezéseknél a többféle desszertet hiányoltam, de ezt leszámítva, minden nagyon finom volt.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 22.
Teljes mértékben meg voltam elégedve a szolgáltatásokkal, az étellel és a programokkal is. Azonban a szobában található ágyak meglehetősen kényelmetlenek és keskenyek voltak. Emiatt a pihentető alvás kevésbé volt pihentető. Összességében meg vagyok elégedve a hotellel, de egy komplett ágycsere lehet, hogy megfontolandó lenne.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
A szálloda az Aranyparton áll, elhelyezkedése tökéletes. A wellness részlegből a Balaton látványa tárul elénk. A szobából is csodálatos volt a kilátás. A személyzet kedves, segítőkész, nagyon rugalmas volt. Az étkezések bőségesek. A wellness tökéletes. Reméljük nemsokára a bútorzat is megújul, mert akkor fantasztikus lesz!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Nagyon tetszett, hogy egyből a Balaton látványa tárult elénk az erkélyről! Az ételek nagyon finomak voltak! Ami nagyon nem nyerte el a tetszésünket az a nagyon kényelmetlen ágy! De így is nagyon jól éreztük magunkat!!!

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 10.
Remek hétvégét töltöttünk a szállodában. Nem először vettük igénybe a szolgáltatásukat.Ár-érték arányban kiváló választás volt.Használtuk a Balatonra néző wellnes-részleget is. Szép hétvége volt!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
A szálloda személyzete udvarias és kedves volt.
A szálloda elhelyezkedése kiváló, a reggeli változatos.
Az animátorok nagyon felkészültek és a gyerekek nagyon szerették őket.
A szoba nagyon meleg volt, nehéz volt elaludni, mert nincsen légkondicionáló.

Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 34.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, LED-Show-val, tüzijátékkal, tombolasorsolással
2019.12.30. - 2020.01.01.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, forralt borral, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.05.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 16.150,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 11.998 - 12.855,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.01-ig
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.26. - 2019.12.29.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.835 - 33.535,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Dorina Wellness Apartman
6 nap/5 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.15-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
Apartman Bella Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.15-ig
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
Balla Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: reggeli ellátással, üdvözlőitallal, jakuzzi és szauna használattal
2019.12.29. - 2020.01.01.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, fürdőköntös és infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.25-ig

Szállodák Siófokon és környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Őszi miniszabi (2 éjtől)
WELLAShow (min. 2 éj)
Karácsony - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

SiófokX