Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok ★★★

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok
8600 Siófok, Beszédes sétány 72.

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok a térképen

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok értékelése:

5. helyezett a 223 siófoki szállás közül
18. helyezett Balatonon - 1136 szállás közül

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok bemutatkozása

Az Aranyparton, Siófok egyik legfrekventáltabb részén található a háromcsillagos Hotel Magistern Konferencia & Wellness. Vízparti fekvéséből és jó megközelíthetőségéből adódóan megfelelő választás lehet a Balatonhoz érkezőknek, pároknak, családoknak egyaránt.

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok képei

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok vélemények

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. november 15.
A szálloda bútorzata, az ágyakat is beleértve, elhasználódott, felújításra, cserére szorul, a fürdőszoba már szép, a parketta is újszerű. Októberben voltunk ott, és a szobában végig fáztam. A televízió távkapcsolója nem működött. Kárpótolt, hogy a személyzet előzékeny, udvarias, az ételek finomak voltak.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 26.
A szálloda elhelyezkedése csodálatos kilátást nyújtott a Balatonra. Különösen a fürdőszoba tetszett, de a szoba is remek volt. Kiemelném az éttermet, ami mindenki kedvére való lehetett, hiszen bőséges és választékos volt az ételkínálat. A wellness rész is kíváló. Nagyszerűen feltöltődtünk!

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 26.
A hotel retro hangulatú és kinézetű. 3 csillagos szállásként kicsit mást várnánk. A recepción be és kijelentkezéskor a személyzet úgy tett, mintha nem venne észre, vagy mással foglalkozott (utóbbi nem zavart volna, ha mondjuk kiszólnak, hogy "egy kis türelmet"). A szoba tágas, és azt látni, hogy valamikor kifestették, ami pozitív.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 13.
A szálloda személyzete , nagyon kedves volt mindenhol . A tisztaságra ügyeltek . Az ágy nagyon keskeny ,az már cserére szorulna . Kicsit retró , de jó.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az utazásunk a Magistern szálodában kellemes volt az elhelyezkedés nagyon jó, szép a kilátás kissé retro hangulatu de ez minket nem zavart jó volt az étel minden nap más menü volt öszeségében megvoltunk elégedve mindennel.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Finomak voltak az ételféleségek, kedvesek voltak a felszolgálók és a személyzet. Mivel a családommal voltam és az én nagy fiam és unokáim
magasak - 187 - 192 - az ágy rövid volt nekik, s fájt a lábuk a lelógástól, de ettől eltekintve szinte minden jó volt, szerintem a vendégek is fegyelmezettek voltak, betartva a korona vírus előírásait.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves, közvetlen, figyelmes, segítőkész személyzet, akik még a szilveszteri hajtás közepette is barátságosan viselkedtek a vendégekkel. Negatívum, hogy a jakuzzi vízminősége nem volt kifogástalan.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Nagyon jól éreztük magunkat! Kedves a személyzet, kiválóak az ételek, tiszta a szoba és remek a kilátás. Örültünk volna egy konditeremnek, de sétálni is szerettünk :-)

2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 30.
Ebben a szállodában többször vettem ki szobát, majdnem minden évben, az utóbbi 3 évben biztosan! Kedvesek az alkalmazottak, segítettek, ha igényeltem, olyan dolgokban is, ami nem tartozik a közvetlen munkájukhoz, tisztaság, rend fogadott mindig, az ételek színvonalasak és nagyon jó ízűek, változatosak, mindenki talál kedvére valót.

2019. szeptemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 27.
Szeptemberben töltöttem egy éjszakát a szállodában. A szálloda messze van a központtól, de a Balaton partján van, saját stranddal. A bútorzat nagyon retró, de a fürdőszoba szépen felújított. A szobában alig van konnektor, azok is nehezen elérhetőek. A személyzet kedves és segítőkész. A svédasztalos reggeli nagyon átlagos. A wifi gyenge, a szobában alig működött.

Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.05.31.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, ajándék balatoni sétahajózással, fürdőköntös bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.07.11.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 14.229,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, romantikus bekészítéssel, wellness centrum és szauna világ használattal Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.12. - 2021.02.14.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.303 - 36.170,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2021.03.01. - 2021.12.22.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 19.250,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.06.24.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.23.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.20-ig
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.22-ig
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 18.720,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2022.01.22-ig
Jókai Villa
1-2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, szaunarészleg használattal, ajándék pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.11. - 2021.08.23.

Szállodák Siófokon és környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Valentin napi hétvége (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)

SiófokX