Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok ★★★

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok
8600 Siófok, Beszédes sétány 72.

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok a térképen

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok értékelése:

4. helyezett a 222 siófoki szállás közül
14. helyezett Balatonon - 1133 szállás közül

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok bemutatkozása

Az Aranyparton, Siófok egyik legfrekventáltabb részén található a háromcsillagos Hotel Magistern Konferencia & Wellness. Vízparti fekvéséből és jó megközelíthetőségéből adódóan megfelelő választás lehet a Balatonhoz érkezőknek, pároknak, családoknak egyaránt.

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok képei

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 26.
A hotel retro hangulatú és kinézetű. 3 csillagos szállásként kicsit mást várnánk. A recepción be és kijelentkezéskor a személyzet úgy tett, mintha nem venne észre, vagy mással foglalkozott (utóbbi nem zavart volna, ha mondjuk kiszólnak, hogy "egy kis türelmet"). A szoba tágas, és azt látni, hogy valamikor kifestették, ami pozitív.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 13.
A szálloda személyzete , nagyon kedves volt mindenhol . A tisztaságra ügyeltek . Az ágy nagyon keskeny ,az már cserére szorulna . Kicsit retró , de jó.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az utazásunk a Magistern szálodában kellemes volt az elhelyezkedés nagyon jó, szép a kilátás kissé retro hangulatu de ez minket nem zavart jó volt az étel minden nap más menü volt öszeségében megvoltunk elégedve mindennel.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Finomak voltak az ételféleségek, kedvesek voltak a felszolgálók és a személyzet. Mivel a családommal voltam és az én nagy fiam és unokáim
magasak - 187 - 192 - az ágy rövid volt nekik, s fájt a lábuk a lelógástól, de ettől eltekintve szinte minden jó volt, szerintem a vendégek is fegyelmezettek voltak, betartva a korona vírus előírásait.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves, közvetlen, figyelmes, segítőkész személyzet, akik még a szilveszteri hajtás közepette is barátságosan viselkedtek a vendégekkel. Negatívum, hogy a jakuzzi vízminősége nem volt kifogástalan.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Nagyon jól éreztük magunkat! Kedves a személyzet, kiválóak az ételek, tiszta a szoba és remek a kilátás. Örültünk volna egy konditeremnek, de sétálni is szerettünk :-)

2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 30.
Ebben a szállodában többször vettem ki szobát, majdnem minden évben, az utóbbi 3 évben biztosan! Kedvesek az alkalmazottak, segítettek, ha igényeltem, olyan dolgokban is, ami nem tartozik a közvetlen munkájukhoz, tisztaság, rend fogadott mindig, az ételek színvonalasak és nagyon jó ízűek, változatosak, mindenki talál kedvére valót.

2019. szeptemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 27.
Szeptemberben töltöttem egy éjszakát a szállodában. A szálloda messze van a központtól, de a Balaton partján van, saját stranddal. A bútorzat nagyon retró, de a fürdőszoba szépen felújított. A szobában alig van konnektor, azok is nehezen elérhetőek. A személyzet kedves és segítőkész. A svédasztalos reggeli nagyon átlagos. A wifi gyenge, a szobában alig működött.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
nagyon jól éreztük magunkat szép tiszta rendezett környezet az étterem hibátlan nagyon finomak voltak az ételek és bőséges volt szívesen mennénk a jövő nyáron is eltöltenénk itt akár hosszabb időt is tökéletes volt minden

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Nagyon jól éreztünk magunkat,kellemes hétvégét töltöttünk önöknél.
Ebben nagy része volt a kedves mindenre odafigyelő személyzetnek a tiszta környezetnek, és a finom ételeknek.

Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel. 12 éves korig INGYENES!
Érvényes: 2020.10.30-ig
Érvényes: 2020.11.08-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 13.867 - 21.102,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness centrum és szauna világ használattal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, masszázs fotellel, X-box használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.11.30.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 17.179 - 29.665,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2021.12.22-ig
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.12-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
Érvényes: 2021.10.21-ig
CE Plaza Hotel
4 nap/3 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, ünnepi műsorral és programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.29.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.20-ig
Balla Apartmanház
5 nap/4 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék üveg pezsgővel, jakuzzi és szauna használattal
2020.12.24. - 2021.01.03.
Vicze Apartman
Érvényes: 2021.10.21-ig
Jókai Villa
1-2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, szaunarészleg használattal, ajándék pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2021.02.28.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
5 nap/4 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.30-ig

Szállodák Siófokon és környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Novemberi lustálkodás (min. 2 éj)
Őszi szünet Balatonfüreden (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval

SiófokX