Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok ★★★

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok
8600 Siófok, Beszédes sétány 72.

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok a térképen

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok értékelése:

4. helyezett a 221 siófoki szállás közül
12. helyezett Balatonon - 1126 szállás közül

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok bemutatkozása

Az Aranyparton, Siófok egyik legfrekventáltabb részén található a háromcsillagos Hotel Magistern Konferencia & Wellness. Vízparti fekvéséből és jó megközelíthetőségéből adódóan megfelelő választás lehet a Balatonhoz érkezőknek, pároknak, családoknak egyaránt.

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok képei

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az utazásunk a Magistern szálodában kellemes volt az elhelyezkedés nagyon jó, szép a kilátás kissé retro hangulatu de ez minket nem zavart jó volt az étel minden nap más menü volt öszeségében megvoltunk elégedve mindennel.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Finomak voltak az ételféleségek, kedvesek voltak a felszolgálók és a személyzet. Mivel a családommal voltam és az én nagy fiam és unokáim
magasak - 187 - 192 - az ágy rövid volt nekik, s fájt a lábuk a lelógástól, de ettől eltekintve szinte minden jó volt, szerintem a vendégek is fegyelmezettek voltak, betartva a korona vírus előírásait.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves, közvetlen, figyelmes, segítőkész személyzet, akik még a szilveszteri hajtás közepette is barátságosan viselkedtek a vendégekkel. Negatívum, hogy a jakuzzi vízminősége nem volt kifogástalan.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Nagyon jól éreztük magunkat! Kedves a személyzet, kiválóak az ételek, tiszta a szoba és remek a kilátás. Örültünk volna egy konditeremnek, de sétálni is szerettünk :-)

2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 30.
Ebben a szállodában többször vettem ki szobát, majdnem minden évben, az utóbbi 3 évben biztosan! Kedvesek az alkalmazottak, segítettek, ha igényeltem, olyan dolgokban is, ami nem tartozik a közvetlen munkájukhoz, tisztaság, rend fogadott mindig, az ételek színvonalasak és nagyon jó ízűek, változatosak, mindenki talál kedvére valót.

2019. szeptemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 27.
Szeptemberben töltöttem egy éjszakát a szállodában. A szálloda messze van a központtól, de a Balaton partján van, saját stranddal. A bútorzat nagyon retró, de a fürdőszoba szépen felújított. A szobában alig van konnektor, azok is nehezen elérhetőek. A személyzet kedves és segítőkész. A svédasztalos reggeli nagyon átlagos. A wifi gyenge, a szobában alig működött.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
nagyon jól éreztük magunkat szép tiszta rendezett környezet az étterem hibátlan nagyon finomak voltak az ételek és bőséges volt szívesen mennénk a jövő nyáron is eltöltenénk itt akár hosszabb időt is tökéletes volt minden

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Nagyon jól éreztünk magunkat,kellemes hétvégét töltöttünk önöknél.
Ebben nagy része volt a kedves mindenre odafigyelő személyzetnek a tiszta környezetnek, és a finom ételeknek.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Nagyon meg voltunk elégedve a tisztasággal, a szoba tágas volt és kényelmes. Nagyon jó a hotel elhelyezkedése is, a kilátás a Balatonra gyönyörű. Nagyon jó, hogy sok lift van és nem kell hosszú ideig várakozni, ha az ember mozogni szeretne az épületen belül. Az étkezéseknél a többféle desszertet hiányoltam, de ezt leszámítva, minden nagyon finom volt.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 22.
Teljes mértékben meg voltam elégedve a szolgáltatásokkal, az étellel és a programokkal is. Azonban a szobában található ágyak meglehetősen kényelmetlenek és keskenyek voltak. Emiatt a pihentető alvás kevésbé volt pihentető. Összességében meg vagyok elégedve a hotellel, de egy komplett ágycsere lehet, hogy megfontolandó lenne.

Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 20.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.24-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.29-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 18.796 - 42.291,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a szomszédos Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törülköző bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 30.124,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, Wellness Oázis használattal, strand és napozókert használattal
Érvényes: 2020.08.23-ig
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
2021.02.01. - 2021.08.14.
CE Plaza Hotel
2 nap/1 éjszaka 18.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, kedvezményekkel, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.23-ig
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.14. - 2021.05.20.
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.750 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.14-ig
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 9.360 - 12.240,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
Érvényes: 2020.09.26-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 13.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.04. - 2020.10.31.

Szállodák Siófokon és környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Siófoki nyár (min. 2 éj)

SiófokX