Lillácska

Lillácska adatlapja

Regisztráció2013.07.05
Utoljára itt2014.07.17

Szörnyű 2013. szeptember 25.gyerekekkel járt itt
Egyáltalán nem is értem mit várnak el, hogy visszatérjen az ember vagy ajánlja bárkinek is! ? Még az ellenségeimnek sem ajánlanám annyira borzalmas egy hely! Augusztus elején töltöttünk el 3 nap 2 éjszakát itt, mivel 10 hónapos kisgyerekkel érkeztünk, akinek kialakult napirendje van ezért kértük, hogy korábban foglalhassuk el a szobát.
Kiváló 2013. szeptember 25.gyerekekkel járt itt
Néhány nappal ezelőtt töltöttünk el itt 3 nap 2 éjszakát! Fantasztikus kilátás, friss levegő mindez Pécs belvárosa felett! Mindennel nagyon elégedettek voltunk! 1 éves kisgyerekkel érkeztünk, készséges volt nagyon a személyzet! Családi szobát kaptunk felár nélkül, kiságy és fürdőkád bekészítést.
Kiváló 2013. július 5.gyerekekkel járt itt
Családommal voltunk a panzióban. A panzió nagyon jó helyen egy zsákutcában található, szaunával, jacuzzival és úszómedencével ami még kis gyerekek számára is megfelelő hőmérsékletű. A személyzet nagyon kedves, barátságos. Az ellátás és a kiszolgálás kifogástalan volt. A Balaton nagyon rövid idő alatt megközelíthető még gyalogosan is.