Hotel Kikelet Pécs
7635 Pécs, Málics Ottó u. 1.

Hotel Kikelet Pécs a térképen

Hotel Kikelet Pécs értékelése:

17. helyezett a 77 pécsi szállás közül
87. helyezett Dél Dunántúlon - 512 szállás közül

Hotel Kikelet Pécs bemutatkozása

A Mecsek-hegység egyik legszebb részén, közvetlenül Pécs belvárosa fölött, a főtértől mindössze 5 percnyi autóútra található a Hotel Kikelet, a magyar mediterrán vidék egyik legszebb szállodája.

Hotel Kikelet Pécs képei

Hotel Kikelet Pécs vélemények

grocceni TOP fotófeltöltő
2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 13.
Hogy miért is írom a címben rejlő jelzőket? A Hotel Kikeletnek történelme van. A szocialista világban szakszervezeti üdülőként funkcionált - ezt a pécsi diákéveim alatt tapasztalhattam. És hát ne menjünk el amellett, hogy egy régi magyar film (Hotel Kikelet) is itt játszódik - érdemes megnézni. Azért látható a szobákon, hogy ez hajdanán egy szocreál szálloda volt.

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hát keresem a szavakat. Egyetlen szálloda volt eddig,ahol megérkezéskor már sokkot kaptam,IFA-Val együtt kifizettették a teljes összeget. Utána este jött a "hidegzuhany":sötét folyosó,az orromig se láttam. Majd a vacsoránál a pincér közölte,miért Nem jöttük le egyszerre enni. Ezt édesítette meg A vacsora,se Nem finom,se Nem választékos.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 24. - 4 látogató hasznosnak vélte
Pazar kilátás, de nem könnyű elhelyezkedés a városlátogatást tekintve. A szálloda átlagos kinézetű és felszereltségű, a szobák tiszták, a recepción hozzáértő a személyzet. Ami az étkezést illeti: kritikán aluli, nem méltó egy négycsillagos szállodához. Választék alig, ha van is valami, gyakorlatilag mindig ugyanaz.
2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
A szálloda elhelyezkedése mesés: gyönyörűen rálátni az egyik oldalon Pécs városára, a másik oldalon a Misina tetőre. A családi szoba mérete és kényelme kifogástalan. A mi szobánk északi fekvéssel a Mecsekre nézett, éjszakai szellőztetéssel kordában tartható volt a hőmérséklet, bár kánikula esetén kevés lenne (klíma? ). Egy kis csiszolnivalót az étkezések körül találni.
2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szállodából csodálatos panoráma tárul elénk a városra,nem csak a szobából, hanem étkezés közben is. Wellness részleg szép,jól felszerelt,de a medence nagyon hideg. A problémákra a személyzet azonnal reagált,kimondottan kedvesek voltak. Konyha nagyon jól,ízletesen főz,adagok is nagyok.

2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Maximálisan elégedett voltunk mindennel! Ami kiemelkedő volt, az a személyzet kedvessége, segítőkészsége. (Nagyon zavaró "felső szomszédot" kaptunk, de igyekeztek megoldani a problémánkat. ) A medence vize tényleg hideg kicsit, de azért ki lehet bírni. :) Az ételek finomak, bőségesek voltak, pedig nem voltunk sokan a hotelben. A kilátás felülmúlhatatlan!

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű panorámával rendelkezik,nagyon kedves a személyzet,makulátlan tisztaság,finom ételeket kaptunk,prospektusokkal segítettek bennünket ,hogy minél több látnivalót meg tudjunk tekinteni ittlétünk alkalmával. A wellness-részleg nagyon igényes. Ingyenes parkolási lehetőséget biztosítottak. Az erkélyről nagyon szép kilátás tárult a szemünk elé,egész Pécs a lábunk előtt hevert.
2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. december 11.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk, a személyzet kiemelkedő kedvességével és figyelmességével a leginkább! A svédasztalos reggeli minden igényt kielégített, a vacsorák pedig igazán gasztronómiai élményt nyújtottak. A kilátás páratlan, különösen éjjel gyönyörű a kivilágított város. A szobánk nagyon kényelmes volt, ez volt az első hely, ahol nem kellett "nyomorogni" a bekészített pótágy és babaágy miatt.

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. december 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Másodszor jártunk ebben a szállodában, nem tervezzük, hogy visszamegyünk. A **** csillaghoz képest az éttermi szolgáltatás szegényes, a nagy medencéjükben senki sem fürdik, mert olyan hideg a víz, a jakuzzi medence fala piszkos, a konditeremben a gépek elavultak, hiányosan működnek. A személyzet kedves, segítőkész.

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
3,5 órás autózás után, megérkezéskor a még fennmaradó 50 % összeget azonnal ki kellett fizetni, egy mosdót sem megengedve részemre; a folyosón nem lehetett látni, szólni kellett, h.

Boutique Hotel Sopianae
2 nap/1 éjszaka 11.251 - 12.786,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2020.12.29-ig
Corso Hotel Pécs
Pécs
3 nap/2 éjszaka 36.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegyekkel, választható szilveszteri programokkal, szilveszteri gálavacsorával, tombolasorsolással, élőzenés szilveszteri mulatsággal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.01.
Sándor Hotel
Pécs
2-4 éjszaka 15.863,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi zenés vacsoraesttel, meglepetés showműsorral, idegenvezetéses városnézéssel, internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.28.
Hotel Arkadia
2 nap/1 éjszaka 8.650 - 9.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.09.28-ig
Laterum Hotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 12.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.280 - 14.140,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Kálvária-Rácz Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.850,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.06.30-ig
Marilyn City Center Apartman
Érvényes: 2021.10.30-ig
Palatinus Grand Hotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 7.393 - 14.937,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Várfal Apartman
Pécs
3 nap/2 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.01. - 2021.10.30.
Kőrösi Apartman
Pécs
2 nap/1 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.30-ig
Bagolyvár Panzió
Érvényes: 2021.01.28-ig

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Thermal Hotel Harkány Harkány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
LoveBOX (min. 2 éj)
Meghitt karácsony (min. 3 éj)

PécsX