Lootsah

Lootsah adatlapja

Fiatal korom óta szenvedélyem a főzés és a gasztronómia . Az alapvető célom az egészséges táplálkozás, de szeretek étterembe járni és új ízeket felfedezni.
Általában a családommal, barátokkal és ismerősökkel járok étterembe. Számomra a távolság nem akadály, szívesen utazom a jó ízekért!
Ilyen vagyok
Táplálkozástudatos  •  Nagyétkű  •  Mindenevő
Regisztráció2022.07.23
Utoljára itt2022.07.25

2022. július 23.családjával járt itt
Gyakran jártunk itt az elmúlt 2 évben, mióta ide költöztünk a közelbe. Nekem mindig is tetszett maga a hely, a dekoráció, és az ételek is. Nagyon finom helyi finomságokat is kínálnak, de gyerekbarát rántott hús - sült krumplit is, sőt, tavaly még pizzákkal is bővítették az étlapot. A pincérek is kedvesek szoktak lenni, az árak pedig korrektek (szerintem).
Kiváló 2022. július 23.családjával járt itt
Kb. 5 évvel ezelőtt jártunk ott először és azóta rendszeresen visszajárunk. A Trója tökéletes hely a csak pizza-és-burger evőknek, de a közel-keleti, faszenen sült ételek kedvelőinek is. Minden nagyon jó, a burgerektől kezdve a tálakig. Az egyetlen dolog, ami nekem kevésbé tetszik, hogy az utca, ahová ki lehet ülni, tele van piszkos galambokkal, de persze ez nem az étterem hibája.