4,1

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Trója Étterem Kávézó Szeged vélemények

Kiváló 2022. július 23.családjával járt itt
Kb. 5 évvel ezelőtt jártunk ott először és azóta rendszeresen visszajárunk. A Trója tökéletes hely a csak pizza-és-burger evőknek, de a közel-keleti, faszenen sült ételek kedvelőinek is. Minden nagyon jó, a burgerektől kezdve a tálakig. Az egyetlen dolog, ami nekem kevésbé tetszik, hogy az utca, ahová ki lehet ülni, tele van piszkos galambokkal, de persze ez nem az étterem hibája. Egyébként csak ajánlani tudom:)
Szörnyű 2022. július 8.a párjával járt itt
Sajnos nagy csalódás...
Városba szórólapoztak, az alapján nem tűnt rossznak.
Pizzát kértünk....szörnyű íze volt...fagyasztott volt vagy nem tudom semmi íze semmi..
Semmi alkoholos ital, 10 percet vártunk,hogy fizetni tudjunk...
Nem ajánlom
2021. augusztus 17.a párjával járt itt
Véletlenül akadtunk bele, itt volt hely. Este mentünk, amikor már minden étterem teltházas volt a környéken. Az étterem hangulatos, a pincérek nagyon kedvesek voltak, és az étellel is meg voltunk elégedve. Az ár-érték arány kiváló. A centrumtól pár perc sétára van a város nagyobb sétálóutcáinak egyikén. Az ételek választékával is kifejezetten elégedettek voltunk.
Kiváló 2019. szeptember 23.a párjával járt itt
Szombati nap szerettünk volna valahol megebédelni,igazából, ha már Szegeden jártunk, halászlevet szerettünk volna enni. Nagyon csalódottak voltunk, mert két étteremben is zártkörű rendezvény volt. A harmadikban meg közölték, hogy egy órát várni kell, mert sok a vendég, nem tudnak kiszolgálni. Kényszer megoldásként választottuk a Tróját.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
2019. augusztus 10.a párjával járt itt
Vacsorázni akartunk, nem ismertük a helyet, csak belebotlottunk, de nem csalódtunk. Az utcai napernyők alá ültünk be. A pincér nem volt túl barátságos, inkább enervált, vagy fáradt, de korrekten elmondott mindent, amit kérdeztünk. Közel-keleti ételt rendeltünk: bárányhús, sült krumpli, saláta. Az étellel nagyon elégedettek voltunk.
Trója Étterem Kávézó Szeged - Étel/ital
2017. július 10.gyerekekkel járt itt
visszatérő vendég vagyok. még sosem csalódtam! Mindig valami mást választok, de vannak kedvenc kajáim. A személyzet kedves, nem kell sokat várni. A Kárász utca szomszédságában mindig van bambulni való. A vendégek internacionálisak. Az ételek különlegesek, a koktélok bejönnek. Használom az otthonról rendelés lehetőségét is.
Gyenge 2017. május 13.gyerekekkel járt itt
Életemben egyszer voltam ezen étteremben, de nagy csalódás ért. A gyros tálat nem hozták ki időben, mert állítólag lefagyott a hús és a garnélát elfelejtették. A hely nem volt valami barátságos. Ráadásul az étel nem is volt valami finom.
Kiváló 2016. augusztus 14.családjával járt itt
Fiaimmal kerestük meg ismét az éttermet. Nagyon szeretjük az ilyen jellegű ételeket. Most sem kellett csalódnunk. Felújított étteremben gyors és kedves kiszolgálás. A felszolgált étel nagy adag volt. Mindannyiunknak nagyon ízlett. Szívesen térünk ide vissza legközelebb is. Mindenkinek ajánlom. A környezet is szép. A tisztaság kiváló.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő
2015. május 28.a párjával járt itt
Kétszer voltam eddig ebben az étteremben, de a kiszolgálás gyorsasága sajnos mind a két alkalommal hagyott némi kívánnivalót maga után, de lehet, hogy ez ennek köszönhető, hogy az emeleten ültünk. Ez kicsit rontott a hely értékéből. Az ételek amúgy nagyon különlegesek, ízletesek és finomak. A választél egyedi.
Kiváló 2014. december 13. járt itt
Voltam már többször is családdal,barátokkal,párommal és mindig nagyszerűen éreztem magam. A pincérek nagyon udvariasak. Többféle ételt próbáltam már ki és mind nagyon ízletes volt. Csak ajánlani tudom a helyet!