Fészek Panzió Étterme Zánka
8251 Zánka, Vérkuti út 2.

Fészek Panzió Étterme Zánka a térképen

Deszk
Battonya
Létavértes

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
A zánkai Fészek nevű egység szemre is átlag feletti, ehhez képest nem értettük, ami történik benne. Bemegyünk a fimmal, köszönünk a bent beszélgető személyzetnek, ők fogadják, leülünk, majd percekig nem történik semmi. Több perc után jön egy pincér étlap nélkül. Nagy nehezen étlaphoz jutunk, rendelünk róla egy kacsamájpástétomot.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
Párommal ültünk be egyik este, mert ismerősöktől jókat hallottunk az ételekről. Nos, az ételek tényleg rendben voltak és rendben volt a kiszolgálás is. Viszont sajnos sokat rontott az élményen a fejenként három neveletlen gyerekkel érkező két család. A gyerekek nyilván az egész napi strandolás után nagyon fáradtak voltak. Rohangáltak, sírtak, hisztiztek, szörnyű volt.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tavaly nyílt, nagy tervekkel, szimpatikus hozzáállással. Égetően szükséges Zánkán egy új étterem, de nem így. Harmadszor ültünk be, az első két alkalommal nem észleltünk semmi rendkívülit, átlagos tapasztalatokkal távoztunk. Július elején egy vasárnap négyesben készültünk az ebédre. A megtermett, lazát megjátszó pincér a halászleveket kenyér nélkül tálalta.

Legnépszerűbb csomagok Zánkán és környékén
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
3 nap/2 éjszaka 10.630,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, finn szauna és pezsgőfürdő használattal, masszázzsal, szabadtéri játékok használatával, horgászati lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.15. - 2019.12.29.
Hunguest Hotel Pelion
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 41.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.17. - 2020.06.30.
Hertelendy Ház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 14.935 - 15.931,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a ház saját wellness centrumának használatával, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
2018.07.05. - 2019.12.21.

Szállodák Zánka környékén
Hotel Laroba Zánka
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Akciós őszi wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes előfoglalási ár - teljes előrefizetéssel

Fészek Panzió Étterme ZánkaX