Loti

Loti adatlapja

Ha bárkinek kérdése lenne az általam értékelt helyekre, nyugodtan írhat e-mailt.
Az e-mail címem publikus, tehát megtalálható az adataim közt!
Regisztráció2013.07.17
Utoljára itt2013.08.19

Kiváló 2013. július 18.családjával járt itt
Kellemes környezet, gyors és kedves kiszolgálás, nagyon finom ételek! ! ! Köszönet a választékos halételekért! Gratulálunk a szakácsnak aki nagyon érti a szakmáját! Szezonban élő zene esténként, a felszolgálő hölgyek nagyon segítőkészek, sok sok információt tőlük szereztünk a környékről. Minden erre járónak ajánlom kipróbálni.
Gyenge 2013. július 17.családjával járt itt
Nyári vakáció! A családommal itt töltöttünk 6 napot. Szép szobát kaptunk, tágas két légterű. Első este zuhanyzásnál rájöttünk hogy nem működik a csap! ! ! Jeleztük a portán, amit be is írtak, de a karbantartónak sajnos nekünk kellett szólni. Az ő munkája kitűnő! ! ! A recepciós hölgy feledékeny!
Kiváló 2013. augusztus 18.családjával járt itt
Családommal töltöttem el két éjszakát ezen a csodás helyen. Nagyon tetszett, kiváló szoba, finom étel, és mivel vegetáriánusok vagyunk, mindíg megtudtuk beszélni mit szeretnénk. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt mindenben! Jó volt csónakázni egyet, és a jádeköves masszázs is kiváló!