Aranybánya Családi Wellness Hotel Telkibánya

4,6
a 10 telkibányai szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Aranybánya Családi Wellness Hotel Telkibánya
Aranybánya Családi Wellness Hotel TelkibányaAranybánya Családi Wellness Hotel Telkibánya

Aranybánya Családi Wellness Hotel Telkibánya bemutatkozása

Családi vállalkozásunk 2000 óta foglalkozik kereskedelmi vendéglátással, ekkor nyitottuk a ma is üzemelő Aranybánya Panziót, mely az évek során folyamatosan bővült mind szobáit, mind szolgáltatásait tekintve. Mára 17 szobás, barátságos és közkedvelt panzióvá nőtte ki magát, ahol a vendégeinket változatos kül- és beltéri kikapcsolódást nyújtó szolgáltatásokkal várjuk.

Menóra Vendégház Hollóháza - Napi ár
Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Aranybánya Családi Wellness Hotel Telkibánya vélemények

Kiváló 2018. június 19.a párjával járt itt
A szálloda valamennyi paramétere kiváló. Minden látnivalóhoz közel van, így bejárható a környék. Pl. Széphalom, Sárospatak, Hollóháza stb. De maga Telkibánya is kínál bőségesen látnivalót. Minimum 3 éjszakás ott tartózkodást javaslunk! A szálloda is kínál szabd időtöltésre alkalmas programokat. Vizsoly meglátogatását is feltétlen ajánljuk
Aranybánya Családi Wellness Hotel Telkibánya - KörnyékAranybánya Családi Wellness Hotel Telkibánya - Környék
Kiváló 2018. május 23.barátokkal járt itt
Pünkösdkor 2018 Május 17-20-ig voltunk négyesben egy veterán autós találkozó és túra alkalmával. Mind a szálloda, az apartmanház, az étterem és a környezet kiválóan teljesített. A személyzet és a község üzleteinek kiszolgálói mindent megtettek, hogy a vendégek, látogatók, turisták maximálisan ki legyenek szolgálva és a legjobban érezzék magukat. Mindenkinek teljes szívemből ajánlom ezt a települést.
Kiváló 2014. február 10.gyerekekkel járt itt
Már 8 éve járunk minden évben szabadságolni és mindig kifogástalan az ellátás,tisztaság, finom ételek. Családias vendégfogadásban van részünk és a kedveség amiben részünk van az bearanyozza a szabadságunkat ez az igazi feltöltödés. Mindenkinek szívből ajálani tudom, megéri és a környék is csodálatos aki szereti a kis vidéki falvakat. Zoltán.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
Átlagos 2014. január 20.a párjával járt itt
Barátságos, hangulatos környezetben egy kis völgyben fekszik a családi szálloda, melynek berendezése szinte minden igényt kielégít, esztétikus, kellemes, tisztasága megfelelő. Olvasni viszont este nem lehet, mert ahhoz nincs megfelelő világítás. A félpanziós ételek ízletesek, mennyiségük megfelelő, de a választék szerény.
Kiváló 2013. augusztus 18.családjával járt itt
Családommal töltöttem el két éjszakát ezen a csodás helyen. Nagyon tetszett, kiváló szoba, finom étel, és mivel vegetáriánusok vagyunk, mindíg megtudtuk beszélni mit szeretnénk. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt mindenben! Jó volt csónakázni egyet, és a jádeköves masszázs is kiváló!
Kiváló 2013. május 29.a párjával járt itt
Párommal kettesben bukkantunk rá erre a gyöngyszemre a Zemplénben és igazán feledhetetlen napokat töltöttünk az Aranybánya Hotelben. A szálloda mesés környezetben fekszik, vadonatúj, elegáns és minden részletében érződik az odafigyelés. A wellness részlegből gyönyörű panoráma nyílik a hegyekre.