madre5865

madre5865 adatlapja

Rokkant ellátott 65 éves életvidám nő vagyok, óvónői és Tiffanylámpa és dísztárgykészítői szakmákkal. Nagyon szeretek utazni, unokáimmal élménygyűjtök vagyunk. Szerencsére a párom is szeret új ismereteket , élményeket gyűjteni.
Legtöbbet a párommal, unokáimmal utazunk, de sokszor csatlakoznak hozzánk barátok is.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Természetbarát  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Vízimádó  •  Kritikus
Regisztráció2023.08.25
Utoljára itt2023.10.04

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 29.gyerekekkel járt itt
Amikor beléptünk a kapun , pillanatokon belül tudtuk, hogy valamilyen csodálatos, nyugalmat árasztó helyen vagyunk. A Japán bambuszliget, a növények színes tömkelege, a pálmaház, a vízesés mind-mind magával ragadja az embert. Az illatkavalkád még otthonra is elkísért , és úgy éreztem, hogy még mindig a botanikus kertben vagyok.
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 30.családjával járt itt
Miután a családom ebből a Fejér megyei kis faluból származik , így természetes volt , hogy folyamatosan a kastély parkjában kalandoztunk az őshonos fák, növények között. A kastélyt Pollack Mihály tervezte, és az egyetlen látogatható klasszicista kastély, az ország legnagyobb angolparkjával.