Vácrátóti Arborétum Vácrátót

Vácrátóti Arborétum Vácrátót
Vácrátóti Arborétum VácrátótVácrátóti Arborétum Vácrátót
Vácrátóti Arborétum VácrátótVácrátóti Arborétum Vácrátót

Vácrátóti Arborétum Vácrátót bemutatkozása

Az ország legnagyobb botanikus kertje Vácrátótón, 27 hektáron 13 ezer különböző növényfajjal várja a látogatókat. A Vácrátóti Arborétum kertjét patak választja ketté, melynek vize több tavat táplál. A Nagy-tavon kis hidacskákkal megközelíthető szigeteket találunk, a Sziklás-tó szigetén pedig műalagutat építettek.

Libra Hotel Veresegyház - Romantikus kikapcsolódás
Romantikus kikapcsolódás
Libra Hotel Veresegyház

Vácrátóti Arborétum Vácrátót vélemények

Kihagyhatatlan 2024. február 28.a párjával járt itt
Gyönyörű hely! Kényelmesen bejárható! Kellemes időtöltés! Megéri elmenni! Szerintem még visszatérünk máskor is! Csakis ajánlani tudjuk!
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 29.gyerekekkel járt itt
Amikor beléptünk a kapun , pillanatokon belül tudtuk, hogy valamilyen csodálatos, nyugalmat árasztó helyen vagyunk. A Japán bambuszliget, a növények színes tömkelege, a pálmaház, a vízesés mind-mind magával ragadja az embert. Az illatkavalkád még otthonra is elkísért , és úgy éreztem, hogy még mindig a botanikus kertben vagyok.
Kihagyhatatlan 2023. augusztus 10.a párjával járt itt
Imádom hely!! Csoda hely!! Minden pillanata tetszett, egy csodaszép Arborétum... rendezett, több órás programot kínál. A büfében a kürtöskalács nagyon finom. Minden évszakban csodás lehet, mi éppen ősszel jártunk itt.
Vácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - Egyéb
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. március 19.gyerekekkel járt itt
A Vácrátóti Arborétum gondozott, kellemes, akár több órás sétára, kikapcsolódásra nyújt lehetőséget kicsiknek és nagyoknak. A pálmaházat, pozsgás növényeket is érdemes megnézni. Ajánlom mindenkinek, minden évszakban. Egy negatívumot jegyeznék meg. A betonozott parkoló nagyon kicsi, porban parkolásért az arborétum kerítése mellett 500 Ft- ot szedtek.
2055
Érdekes 2022. május 11.a párjával járt itt
Halad az idő, hát mit is mondjak, átneveződött ez a hely is, már nem arborétum, hanem Nemzeti Botanikus Kert. . . ilyen világban élünk, talán már a holland tulipán meg a japánbirs is "nemzeti". Amúgy régen jártam itt, egykor Váchartyánból gyakran megszáguldottuk a mezőt az arborétum felé lovasbandériumokkal, de ettől függetlenül is sétáltunk már itt ősszel és nyáron egyaránt.
Vácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - Külső képVácrátóti Arborétum Vácrátót - Külső képVácrátóti Arborétum Vácrátót - Külső képVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - Külső képVácrátóti Arborétum Vácrátót - Külső képVácrátóti Arborétum Vácrátót - Külső képVácrátóti Arborétum Vácrátót - Külső képVácrátóti Arborétum Vácrátót - Külső képVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - Külső képVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - Külső képVácrátóti Arborétum Vácrátót - Külső képVácrátóti Arborétum Vácrátót - Külső képVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - Külső képVácrátóti Arborétum Vácrátót - Külső képVácrátóti Arborétum Vácrátót - Külső képVácrátóti Arborétum Vácrátót - Külső képVácrátóti Arborétum Vácrátót - Külső képVácrátóti Arborétum Vácrátót - Külső képVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - Külső képVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - EgyébVácrátóti Arborétum Vácrátót - Külső képVácrátóti Arborétum Vácrátót - Külső képVácrátóti Arborétum Vácrátót - Külső képVácrátóti Arborétum Vácrátót - Külső kép
Kihagyhatatlan 2021. május 31.a párjával járt itt
Verőcei utazás alkalmával ejtettük útba a Botanikus kertet. Amerre járunk, minden arborétumot megnézünk. hatalma területen helyezkedik el. De jól bejárható, mert vannak ajánlott útvonalak. Nagyon hangulatos. És rendezett. Tavak mellet különösen érdekes növényzet. lehet enni házi lepényt, rétest. Minden igényt kielégítő Hely. Rengeteg a mókus. Ott rohangásztak. le is lehetett őket videózni.
Kihagyhatatlan 2018. május 7.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű, minden évszakban! Tetszenek a kiállítások, a melegház. Nagyot lehet sétálni, közben kiereszteni a gőzt, gyönyörködni a virágokban, hatalmas fákban. Az állatvilág is figyelemre méltó! Busszal vagy vonattal is megközelíthető. Bármikor jó program, akár gyerekkel is, bár a gyerekem nem nagyon szeret kirándulni, de itt ő is talált magának szórakozást.
Kihagyhatatlan 2017. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű természeti környezet, ahol minden adott a pihenéshez, relaxáláshoz, sétáláshoz, több órát lehet itt tartalmasan eltölteni. A bejárattól balra Berkenye-ház néven interaktív kiállítás és foglalkoztató a gyerekeknek található, majd több útvonalon indulhatunk el az arborétum területén.
Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót - Vácrátóti Arborétum Vácrátót -
Kihagyhatatlan 2017. április 10.családjával járt itt
Tavasszal, amikor nyílnak a virágok - tulipán, nárcisz, fák, bokrok stb. - tökéletesen látható a kertben a természet ébredése. Jó levegő, napsütés, gyönyörű környezet teljesen kisimítja az ember megviselt idegeit. Mindenkinek ajánlom, aki egy kis nyugalmat, kikapcsolódást szeretne. A madarak csicsergése, a víz csobogása zene a lelkünknek.
Kihagyhatatlan 2017. január 30.a párjával járt itt
Nagyon szép a vácrátóti botanikus kert!
Budapesttől csak egy rövid autózásra található ez a csodálatos hely.
Rendezett, ápolt környezet, tiszta, jó levegő.
Számomra a tavasszal és az ősszel a legszebb a botanikus kert!
Különösen kedves a tavaszi virágok pompája!
Kellemes kikapcsolódás, ár/érték arányban is korrekt.
Bármelyik évszakban ajánlom a meglátogatását mindenkinek.