Álmaim helye, a nyugalom szigete

Vácrátóti Arborétum VácrátótVácrátóti Arborétum Vácrátót a térképen

Kihagyhatatlan 2023. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2023. szeptember 29.
Amikor beléptünk a kapun , pillanatokon belül tudtuk, hogy valamilyen csodálatos, nyugalmat árasztó helyen vagyunk. A Japán bambuszliget, a növények színes tömkelege, a pálmaház, a vízesés mind-mind magával ragadja az embert. Az illatkavalkád még otthonra is elkísért , és úgy éreztem, hogy még mindig a botanikus kertben vagyok.
Egy biztos, ahhoz hogy minnél többet lássak belőle, még sokszor el kell mennem, erőt, nyugalmat meríteni a helyből.
Csodálatos élmény volt, amit nagyon köszönök.

Vácrátóti Arborétum további értékelései

2024.02.28a párjával
Gyönyörű hely! Kényelmesen bejárható! Kellemes időtöltés! Megéri elmenni! Szerintem még visszatérünk máskor is! Csakis ajánlani tudjuk!
2023.08.10a párjával
Imádom hely!! Csoda hely!! Minden pillanata tetszett, egy csodaszép Arborétum... rendezett, több órás programot kínál. A büfében a kürtöskalács nagyon finom. Minden évszakban csodás lehet, mi éppen ősszel jártunk itt.
2023.03.19gyerekekkel
A Vácrátóti Arborétum gondozott, kellemes, akár több órás sétára, kikapcsolódásra nyújt lehetőséget kicsiknek és nagyoknak. A pálmaházat, pozsgás növényeket is érdemes megnézni. Ajánlom mindenkinek, minden évszakban. Egy negatívumot jegyeznék meg. A betonozott parkoló nagyon kicsi, porban...
Libra Hotel Veresegyház - Romantikus kikapcsolódás
Romantikus kikapcsolódás