Magicon

Magicon adatlapja

Regisztráció2015.02.07
Utoljára itt2016.07.20

Kiváló 2015. február 7.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat az itt töltött három nap alatt. Nagyon kedves vendéglátók :-) A reggeli nagyon bőséges, a szoba szép és tiszta volt :-) Januárban jártunk a panzióban, és a kinti hideg ellenére a szobában kellemes meleg volt. Sajnos jártunk már olyan helyen ahol hideg volt a szálláson. Itt nagyon figyeltek a kényelmünkre vendéglátóink.
Felhasználó fényképei:
Royal Hotel Cserkeszőlő - Royal Hotel Cserkeszőlő -
Kiváló 2015. március 12.a párjával járt itt
A férjemmel jártunk itt. Nagyon hangulatos, szépen berendezett az egész apartman. Volt lehetőségünk a szobák között választani, így nem csak egy szobát tudtunk megnézni :)A tulajdonos nagyon kedves, a reggelit is a mi későn kelésünkhöz igazította. Mi téli időszakban voltunk, ezért sajnos nem láttuk milyen szép lehet nyáron az udvar.
Kiváló 2015. március 7.családjával járt itt
Már többször is jártunk itt a családdal. A tulajdonosok nagyon kedvesek. A szállás tiszta, és tágas. A kert szép, rendezett. A fürdő kb, 15 perces sétával elérhető. Ha valami negatívumot kell mondani, csak egy dolog jut eszembe. A fürdőt, és a wc-t harmonikaajtó választja el a többi helységtől.