Royal Hotel Cserkeszőlő ★★★

Royal Hotel Cserkeszőlő
5465 Cserkeszőlő, Petőfi u. 30.

Royal Hotel Cserkeszőlő a térképen

Royal Hotel Cserkeszőlő értékelése:

5. helyezett a 24 cserkeszőlői szállás közül
44. helyezett Észak Alföldön - 650 szállás közül

Royal Hotel Cserkeszőlő bemutatkozása

A Royal Hotel Tiszazugban, Cserkeszőlőn található. Kellemes hangulatú szobáival és éttermével várja a pihenni vágyó családokat, barátokat.
Hotel minőségű szállás , panziós áron + wellness !

Royal Hotel Cserkeszőlő képei

Royal Hotel Cserkeszőlő

Royal Hotel Cserkeszőlő vélemények

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves, figyelmes személyzet, nagy tisztaság. A fürdőhöz közel van Étkezés: bőséges reggeli, svédasztalos rendszer,kávé és gyümölcslé automata. Főétkezés (ebéd vagy vacsora) a fürdőben lévő önkiszolgáló étteremben, nagy menüválaszték, bőséges adagok. Jelenleg bővítés alatt a szálloda, a munkák zaja reggelente kissé zavaró lehet, de napközben úgyis a fürdőben van az ember.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
Rendkívül szép, tiszta hely! Kiváló személyzettel! Az egyik legjobb ár-érték arányú szállás!

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 16.
Mindennel nagyon elégedett voltam(voltunk6 fő).
Tisztaság, kedves személyzet, bőséges finom reggeli!

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 12.
Nagyon csendes,nyugodt hely. A szobak tisztak es szepek. a szemelyzet kedves ,segitokesz :)! Plusz jo,hogy a strand is kozel van. Koszonjuk az elmenyt!

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
Tavaly nyàron jàrtam itt. Nagyon kedvesek ès minden nagyon tiszta. Tervezem, hogy idèn nyàron is ellàtogatok ide. A nyugalom szigete!

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
A Royal Hotel Cserkeszőlőn csendes nyugodt helyen található.A strand pár perc sétára található.A szállodában a nyugodt pihenéshez minden biztosított.A szobák tiszták,kényelmesek.A svédasztalos reggeli választékos.A személyzet udvarias,segítőkész.Mindenkinek ajánlani tudom aki pihenésre kikapcsolódásra vágyik egy nyugodt helyen egész évben!

Mobilról küldte. | 2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
Nekünk bejött,pihenésre kiváló a fürdő nagyon bejött.Csak ajánlani tudom.Reggeli nagyon bőséges és választékos,tulajdonosok nagyon kedvesek.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
Csendes, tiszta panzió. Kiváló pihenésre, kikapcsolódásra. Reggeli bőséges, jó megoldás a második étkezésre a fürdő.(akkor eszik az ember amikor szeretne) nem kell sietni a fürdőből. Az idén is visszatérünk.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 4.
Nagyon jó helyen, a strandhoz közel a hotel.Aki éppen pihenni szeretne egy kellemesen fárasztó fürdőzés után akkor ebben a szállodába megteheti. A svédasztalos reggeli mindenkit kielégítő választékával várja a kedves, udvarias személyzet.Wellness részleg a szobák számához képest kicsi. Örömmel láttam, hogy bővül a Royal Hotel.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen van a Royal Hotel Cserkeszőlő! Kellemes, sok program lehetőség a környéken, kiváló kikapcsolódás gyermekes családok részére egész évben! Mindenkinek ajánlom, hogy ha teheti látogasson el oda, és csak élvezze a látványt, adja át magát a nyugalomnak, pihenésnek, a felüdítő kikapcsolódásnak! Biztosan maradandó élményben lesz része!

Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Napsugár Apartman Hotel
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2019.08.25-ig
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 13.995 - 16.695,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, bekészítéssel, wellness részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
Érvényes: 2020.08.24-ig
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, választható szabadidős programmal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.31-ig
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.09.01. - 2020.05.31.
Mosoly Vendégház
Orosháza
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.15-ig
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 12.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal, fitnesz gépek és TRX terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgőbekészítéssel, gyertyafényes vacsorával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, 1 alkalommal levessel, gyümölcs vagy zöldség bekészítéssel, stég és csónak használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Cserkeszőlő környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse
Az Alföld szívében, Lajosmizse mellett elhelyezkedő Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar a...
Karácsony ünnepe (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Végre őszi szünet! (min. 2 éj)

CserkeszőlőX