Royal Hotel Cserkeszőlő ★★★

Royal Hotel Cserkeszőlő
5465 Cserkeszőlő, Petőfi u. 30.

Royal Hotel Cserkeszőlő a térképen

Royal Hotel Cserkeszőlő értékelése:

3. helyezett a 29 cserkeszőlői szállás közül
23. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Royal Hotel Cserkeszőlő bemutatkozása

A Royal Hotel Tiszazugban, Cserkeszőlőn található. Kellemes hangulatú szobáival és éttermével várja a pihenni vágyó családokat, barátokat.
Hotel minőségű szállás , panziós áron + wellness !

Royal Hotel Cserkeszőlő képei

Royal Hotel Cserkeszőlő

Royal Hotel Cserkeszőlő vélemények

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 18.
Tiszta rendezett,kulturált környezettel rendelkező szállás. Kedves segítőkész alkalmazottakkal. Az ételek kifogástalanok voltak. Ár érték arányban az egyik legjobb szállás amiben megfordultunk. Mi barátainkkal biztos hogy visszatérünk. Mindenkinek jó szívvel ajánljuk. Jó volt látni, hogy mennyire figyeltek az idős emberekre.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 30.
Tiszta, rendezett szép környezetben, kellemes hangulatú. Akár családdal vagy csak egy magában megy az ember jól fogja magát érezni.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
Kellemes, nyugodt hely attól függetlenül, hogy közvetlen a strand bejáratával szemben helyezkedik el. Kedves vendégfogadtatásban volt részünk, mindenről tájékoztatást kaptunk. A partner étteremben udvarias kiszolgálásban volt részünk. A szobában az ágy minden mozdulatnál nyikorog erre megoldást kell találni. Egyébként minden rendben volt e rövid idő alatt.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7.
Cserkeszölön sokszor jártunk már, de most először szálltunk meg két éjszakára. Remek szállást találtunk. A hotel külsőre is nagyon szép és ez a belsőre is igaz. A személyzet nagyon figyelmes, a reggelik nagyon
finomak. A szállóban a fürdőszobában kád van, melybe gyógyvíz folyik. A földszinten nagy méretű jakuzzi és szauna is van, de a nagy meleg miatt
ezt nem használtuk.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves, figyelmes személyzet, nagy tisztaság. A fürdőhöz közel van Étkezés: bőséges reggeli, svédasztalos rendszer,kávé és gyümölcslé automata. Főétkezés (ebéd vagy vacsora) a fürdőben lévő önkiszolgáló étteremben, nagy menüválaszték, bőséges adagok. Jelenleg bővítés alatt a szálloda, a munkák zaja reggelente kissé zavaró lehet, de napközben úgyis a fürdőben van az ember.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
Rendkívül szép, tiszta hely! Kiváló személyzettel! Az egyik legjobb ár-érték arányú szállás!

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 16.
Mindennel nagyon elégedett voltam(voltunk6 fő).
Tisztaság, kedves személyzet, bőséges finom reggeli!

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 12.
Nagyon csendes,nyugodt hely. A szobak tisztak es szepek. a szemelyzet kedves ,segitokesz :)! Plusz jo,hogy a strand is kozel van. Koszonjuk az elmenyt!

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
Tavaly nyàron jàrtam itt. Nagyon kedvesek ès minden nagyon tiszta. Tervezem, hogy idèn nyàron is ellàtogatok ide. A nyugalom szigete!

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
A Royal Hotel Cserkeszőlőn csendes nyugodt helyen található.A strand pár perc sétára található.A szállodában a nyugodt pihenéshez minden biztosított.A szobák tiszták,kényelmesek.A svédasztalos reggeli választékos.A személyzet udvarias,segítőkész.Mindenkinek ajánlani tudom aki pihenésre kikapcsolódásra vágyik egy nyugodt helyen egész évben!

Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, parkolással
Érvényes: 2021.05.31-ig
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátás
Érvényes: 2022.09.01-ig
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
2-7 éjszaka 12.227,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, a foglalt éjszakák számától függően programokkal, parkolással
2021.06.01. - 2021.08.31.
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
2-4 éjszaka 17.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, pezsgős koccintással, parkolással
2021.04.01. - 2021.04.05.
Neon 2 Panzió
Orosháza
Érvényes: 2022.02.24-ig
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 9.300 - 16.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.28-ig
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2021.03.01. - 2022.02.24.
Hotel Aquarell
Cegléd
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, szabadidős játékokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.05. - 2021.06.11.
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, egy alkalommal 2 fő részére ebéddel vagy vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépőkkel, késői kijelentkezéssel, fürdőköntös bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Tisza Sport Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 5.063 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.04.30-ig

Szállodák Cserkeszőlő környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Tisza Hotel Szeged
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Akció nyugdíjasoknak (min. 2 éj)
Aquarell relax (min. 2 éj)
3=4 akció

CserkeszőlőX