Royal Hotel Cserkeszőlő ★★★

Royal Hotel Cserkeszőlő
5465 Cserkeszőlő, Petőfi u. 30.

Royal Hotel Cserkeszőlő a térképen

Royal Hotel Cserkeszőlő értékelése:

3. helyezett a 24 cserkeszőlői szállás közül
23. helyezett Észak Alföldön - 658 szállás közül

Royal Hotel Cserkeszőlő bemutatkozása

A Royal Hotel Tiszazugban, Cserkeszőlőn található. Kellemes hangulatú szobáival és éttermével várja a pihenni vágyó családokat, barátokat.
Hotel minőségű szállás , panziós áron + wellness !

Royal Hotel Cserkeszőlő képei

Royal Hotel Cserkeszőlő

Royal Hotel Cserkeszőlő vélemények

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 30.
Tiszta, rendezett szép környezetben, kellemes hangulatú. Akár családdal vagy csak egy magában megy az ember jól fogja magát érezni.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
Kellemes, nyugodt hely attól függetlenül, hogy közvetlen a strand bejáratával szemben helyezkedik el. Kedves vendégfogadtatásban volt részünk, mindenről tájékoztatást kaptunk. A partner étteremben udvarias kiszolgálásban volt részünk. A szobában az ágy minden mozdulatnál nyikorog erre megoldást kell találni. Egyébként minden rendben volt e rövid idő alatt.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7.
Cserkeszölön sokszor jártunk már, de most először szálltunk meg két éjszakára. Remek szállást találtunk. A hotel külsőre is nagyon szép és ez a belsőre is igaz. A személyzet nagyon figyelmes, a reggelik nagyon
finomak. A szállóban a fürdőszobában kád van, melybe gyógyvíz folyik. A földszinten nagy méretű jakuzzi és szauna is van, de a nagy meleg miatt
ezt nem használtuk.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves, figyelmes személyzet, nagy tisztaság. A fürdőhöz közel van Étkezés: bőséges reggeli, svédasztalos rendszer,kávé és gyümölcslé automata. Főétkezés (ebéd vagy vacsora) a fürdőben lévő önkiszolgáló étteremben, nagy menüválaszték, bőséges adagok. Jelenleg bővítés alatt a szálloda, a munkák zaja reggelente kissé zavaró lehet, de napközben úgyis a fürdőben van az ember.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
Rendkívül szép, tiszta hely! Kiváló személyzettel! Az egyik legjobb ár-érték arányú szállás!

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 16.
Mindennel nagyon elégedett voltam(voltunk6 fő).
Tisztaság, kedves személyzet, bőséges finom reggeli!

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 12.
Nagyon csendes,nyugodt hely. A szobak tisztak es szepek. a szemelyzet kedves ,segitokesz :)! Plusz jo,hogy a strand is kozel van. Koszonjuk az elmenyt!

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
Tavaly nyàron jàrtam itt. Nagyon kedvesek ès minden nagyon tiszta. Tervezem, hogy idèn nyàron is ellàtogatok ide. A nyugalom szigete!

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
A Royal Hotel Cserkeszőlőn csendes nyugodt helyen található.A strand pár perc sétára található.A szállodában a nyugodt pihenéshez minden biztosított.A szobák tiszták,kényelmesek.A svédasztalos reggeli választékos.A személyzet udvarias,segítőkész.Mindenkinek ajánlani tudom aki pihenésre kikapcsolódásra vágyik egy nyugodt helyen egész évben!

Mobilról küldte. | 2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
Nekünk bejött,pihenésre kiváló a fürdő nagyon bejött.Csak ajánlani tudom.Reggeli nagyon bőséges és választékos,tulajdonosok nagyon kedvesek.

Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
2-3 éjszaka 16.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, gyertyafényes vacsorával, wellness részleg használattal, masszázzsal, romantikus programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 14.625 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Open Hotel
Szentes
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi gálavacsorával,parkolással
2019.12.22. - 2019.12.28.
Novotel Szeged Hotel
Szeged
2-3 éjszaka 16.867,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.28.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, 1 alkalommal levessel, gyümölcs vagy zöldség bekészítéssel, stég és csónak használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, választható szabadidős programmal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.31-ig
Tisza Sport Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 5.737 - 6.162,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2019.12.21-ig

Szállodák Cserkeszőlő környékén
Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes...
Tisza Hotel Szeged
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (1 éjtől)
Év végi árzuhanás Gyopárosfürdőn (min. 2 éj)
Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)

CserkeszőlőX