Royal Hotel Cserkeszőlő ★★★

Royal Hotel Cserkeszőlő
5465 Cserkeszőlő, Petőfi u. 30.

Royal Hotel Cserkeszőlő a térképen

Royal Hotel Cserkeszőlő értékelése:

3. helyezett a 25 cserkeszőlői szállás közül
22. helyezett Észak Alföldön - 668 szállás közül

Royal Hotel Cserkeszőlő bemutatkozása

A Royal Hotel Tiszazugban, Cserkeszőlőn található. Kellemes hangulatú szobáival és éttermével várja a pihenni vágyó családokat, barátokat.
Hotel minőségű szállás , panziós áron + wellness !

Royal Hotel Cserkeszőlő képei

Royal Hotel Cserkeszőlő

Royal Hotel Cserkeszőlő vélemények

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 30.
Tiszta, rendezett szép környezetben, kellemes hangulatú. Akár családdal vagy csak egy magában megy az ember jól fogja magát érezni.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
Kellemes, nyugodt hely attól függetlenül, hogy közvetlen a strand bejáratával szemben helyezkedik el. Kedves vendégfogadtatásban volt részünk, mindenről tájékoztatást kaptunk. A partner étteremben udvarias kiszolgálásban volt részünk. A szobában az ágy minden mozdulatnál nyikorog erre megoldást kell találni. Egyébként minden rendben volt e rövid idő alatt.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7.
Cserkeszölön sokszor jártunk már, de most először szálltunk meg két éjszakára. Remek szállást találtunk. A hotel külsőre is nagyon szép és ez a belsőre is igaz. A személyzet nagyon figyelmes, a reggelik nagyon
finomak. A szállóban a fürdőszobában kád van, melybe gyógyvíz folyik. A földszinten nagy méretű jakuzzi és szauna is van, de a nagy meleg miatt
ezt nem használtuk.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves, figyelmes személyzet, nagy tisztaság. A fürdőhöz közel van Étkezés: bőséges reggeli, svédasztalos rendszer,kávé és gyümölcslé automata. Főétkezés (ebéd vagy vacsora) a fürdőben lévő önkiszolgáló étteremben, nagy menüválaszték, bőséges adagok. Jelenleg bővítés alatt a szálloda, a munkák zaja reggelente kissé zavaró lehet, de napközben úgyis a fürdőben van az ember.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
Rendkívül szép, tiszta hely! Kiváló személyzettel! Az egyik legjobb ár-érték arányú szállás!

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 16.
Mindennel nagyon elégedett voltam(voltunk6 fő).
Tisztaság, kedves személyzet, bőséges finom reggeli!

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 12.
Nagyon csendes,nyugodt hely. A szobak tisztak es szepek. a szemelyzet kedves ,segitokesz :)! Plusz jo,hogy a strand is kozel van. Koszonjuk az elmenyt!

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
Tavaly nyàron jàrtam itt. Nagyon kedvesek ès minden nagyon tiszta. Tervezem, hogy idèn nyàron is ellàtogatok ide. A nyugalom szigete!

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
A Royal Hotel Cserkeszőlőn csendes nyugodt helyen található.A strand pár perc sétára található.A szállodában a nyugodt pihenéshez minden biztosított.A szobák tiszták,kényelmesek.A svédasztalos reggeli választékos.A személyzet udvarias,segítőkész.Mindenkinek ajánlani tudom aki pihenésre kikapcsolódásra vágyik egy nyugodt helyen egész évben!

Mobilról küldte. | 2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
Nekünk bejött,pihenésre kiváló a fürdő nagyon bejött.Csak ajánlani tudom.Reggeli nagyon bőséges és választékos,tulajdonosok nagyon kedvesek.

Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: svédasztalos reggelivel, fürdőbelépővel, privát termálvízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.20. - 2020.12.20.
Dream Horse Apartman
Cserkeszőlő
7 nap/6 éjszaka 7.660,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, prospektussal a látnivalókról, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Príma Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mozart Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 7.950 - 11.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
2-3 éjszaka 14.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, városnéző túrával, az éjszakák számától függően vadaspark belépővel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 27.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, bekészítéssel, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Neon 2 Panzió
Orosháza
2 nap/1 éjszaka 3.725 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napsugár Hotel
Gyopárosfürdő
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.11.30.
Auris Hotel Szeged
Szeged
Akár 1 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és medence használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, kerékpár bérléssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 28.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig

Szállodák Cserkeszőlő környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Szuper családi nyár (min. 2 éj)

CserkeszőlőX