Szent Anna Panzió és Apartmanház Esztergom

Esztergom és környéke
a 30 esztergomi szállás közül
Panzió minősítés alatt
Szent Anna Panzió és Apartmanház Esztergom
Szent Anna Panzió és Apartmanház EsztergomSzent Anna Panzió és Apartmanház Esztergom

5Szolgáltatás
Bazilika alatti Panzió Esztergom - Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Bazilika alatti Panzió Esztergom
Hotel Visegrád - Tavaszi kedvezményes ajánlat
Tavaszi kedvezményes ajánlat
2024.06.15-ig

Szent Anna Panzió és Apartmanház Esztergom vélemények

Kiváló 2015. október 11.gyerekekkel járt itt
Abból is látszik, hogy mennyire jó ez a hely, hogy már tavaly elhatároztuk, hogy ide még visszajövünk. A fogadtatás, a hely, a kiszolgálás, minden nagyon varázslatos. A szoba kicsi, de kényelmes, apró kedvességek várják az idelátogatókat, minden segítséget megkaptunk ahhoz, hogy kicsi gyerekkel is jól érezzük magunkat.
Szent Anna Panzió és Apartmanház Esztergom - EgyébSzent Anna Panzió és Apartmanház Esztergom - BelsőSzent Anna Panzió és Apartmanház Esztergom - Külső képSzent Anna Panzió és Apartmanház Esztergom - Medence/kertSzent Anna Panzió és Apartmanház Esztergom - Egyéb
Kiváló 2015. március 12.a párjával járt itt
A férjemmel jártunk itt. Nagyon hangulatos, szépen berendezett az egész apartman. Volt lehetőségünk a szobák között választani, így nem csak egy szobát tudtunk megnézni :)A tulajdonos nagyon kedves, a reggelit is a mi későn kelésünkhöz igazította. Mi téli időszakban voltunk, ezért sajnos nem láttuk milyen szép lehet nyáron az udvar.
Kiváló 2015. február 16.a párjával járt itt
A párommal voltunk a panzió apartmanjában.
Minden olyan mint a képeken, kényelmes ágyak, tágas helyiségek, tisztaság mindenütt. A ház és a konyha összességében mindennel felszerelt ami szükséges a pihenéshez. A házigazda előzékeny, kedves, figyelmes volt, útbaigazítást adott a látnivalókról és az éttermekről is. Ajánlom bátran, nem fog csalódni.