maguska

maguska adatlapja

Regisztráció2015.06.03
Utoljára itt2017.04.05

Kiváló 2017. április 5.a párjával járt itt
A legjobb hely, hogy kipihenjük tavasszal az elhúzódott tél borús napjait Bőséges reggeli és vacsora, ami nagyon finom is emellett. Sok a kikapcsolódási lehetőség, közel van a gyógyfürdő is. Készséges, de nem tolakodó személyzet, akik szívvel lélekkel azért vannak, hogy mi pihenjünk. Ha jól láttam, minden szobának saját erkélye van.
Kiváló 2015. július 7., kollégákkal járt itt
Retro feeling, finom és egyedi ízű hamburgerek, akár egy fröccsel kísérve. Egy jó kis városligeti séta mellé pont passzol. Szeretem, mert nagyon hangulatos. Bár a nevedet jól jegyezd meg, mert különben nem kapod meg a választott menüdet, ami ha elkészült, hangosan körbe kürtölnek, mint a Balatonon a számokat.:)
Kiváló 2015. június 3.családjával járt itt
Mindenképpen jó választás! Szeretjük, mert biztosítják a gondtalan pihenést, a finom és változatos reggelit. Jó nagyokat lehet aludni és mindig ajánlanak valami programot a környéken, amit érdemes megnézni. Mindenben segítőkészek. :)Ha hideg lenne kint, jó meleg van a szobában. Nagyon szeretik a gyermekeket, és szívesen látják őket is a panzióban.