Karos Relax Panzió Zalakaros

Karos Relax Panzió Zalakaros
Karos Relax Panzió ZalakarosKaros Relax Panzió Zalakaros
Karos Relax Panzió ZalakarosKaros Relax Panzió Zalakaros

Karos Relax Panzió Zalakaros bemutatkozása

Zalakaroson, a termálfürdőtől mindössze pár percre várja vendégeit a Karos Relax Panzió. 5 franciaágyas szobájában 10 ember tudja kipihenni a rohanó mindennapokat. Társalkodó-helyiségeiben előadásokat és továbbképzéseket is lehet rendezni. A szálláshely kisállatokat is fogad.

Orwa Apartman II. Zalakaros - Legjobb ár
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Karos Relax Panzió Zalakaros vélemények

Kiváló 2017. szeptember 25.a párjával járt itt
Egy másik szálláshelyet foglaltunk le Zalakaroson, ám megérkezésünkkor kiderült, az az apartman foglalt. Csalódottak voltunk, de azt láthattuk, hogy Zalakaroson a szállásadók nagy része tényleg a vendégért van. Egy szomszéd hölgy teljesen önzetlenül segített szállást keresni nekünk, amit bonyolított, hogy kutyával vagyunk.
Kiváló 2016. május 9.a párjával járt itt
Zalakaros. Mindenkinek az élményfürdő ugrik be azonnal erről a helyről. Hát mi már csak azért sem! Megfogadtuk, hogy nem megyünk oda. Hiszen annyi, gyönyörű hely van arrafelé. Online foglaltuk szállásunkat, visszaigazolás szinte azonnal megérkezett. Három nap, két éjszaka, reggelivel.
2016. február 4.a párjával járt itt
A tulajdonosok szívélyesek,kedvesek,vendégszeretők. A fürdő és a városközpont pár perces séta. A reggeli változatos és elegendő. A szobát egy picit szűknek találtam,de aludni éppen megfelelő. A fürdő csodás, a bortúra a dottoval remek volt. A kilátó borozóban fenomenális kemencés pecsenyéket lehet enni és jó borokat lehet rá inni.
Karos Relax Panzió Zalakaros - KörnyékKaros Relax Panzió Zalakaros - Szórakozás/SportKaros Relax Panzió Zalakaros - Szórakozás/Sport
Kiváló 2015. június 3.családjával járt itt
Mindenképpen jó választás!

Szeretjük, mert biztosítják a gondtalan pihenést, a finom és változatos reggelit. Jó nagyokat lehet aludni és mindig ajánlanak valami programot a környéken, amit érdemes megnézni. Mindenben segítőkészek. :)Ha hideg lenne kint, jó meleg van a szobában.
Nagyon szeretik a gyermekeket, és szívesen látják őket is a panzióban.
Kiváló 2014. május 11.családjával járt itt
Nagyon szép hely. Csendes , nyugodt környezet. A reggeli nagyon finom volt és bőséges. A szoba szép, tiszta. A tulajdonosok nagyon vendégszeretők és kedvesek. A panziótól minden közel van, fűrdő, éttermek. stb. Biztos, hogy vissza fogunk térni, mert annyira szép és családias hangulat volt. Csak gratulálni tudok a tulajdonosoknak a kellemes pihenésért.
Kiváló 2013. december 6.családjával járt itt
Nyár folyamán töltöttünk el 4 napot a Karos Relax Panzióban, Zalakaroson. Bár 3 napra indulunk, egy nappal meghosszabbítottuk a pihenésünket, köszönhetően a panzió üzemeltetőinek, a kedvességüknek és vendégszeretetüknek. Ritka sajnos manapság az ilyen kedves személyzet.
Kiváló 2013. szeptember 5.a párjával járt itt
A panzió igazán csendes helyen,500m-re van a fürdőtől,szép kilátással(ahogy meg van adva a leírásba). Az szállás ára olcsó a szolgáltatáshoz képest. Tisztaság mindenhol,karbantartott ház és udvar. A reggeli az árát megéri,még egy felnőtt számára is sok. A tulajdonosok,kedvessek,nem zavarják a vendégeket,de ha Vki.
Karos Relax Panzió Zalakaros - Külső képKaros Relax Panzió Zalakaros - Külső képKaros Relax Panzió Zalakaros - KörnyékKaros Relax Panzió Zalakaros - Medence/kert
Kiváló 2013. augusztus 18.a párjával járt itt
9 napot toltottem itt a párommal, és csak jót tudok mondani, a szoba a vendéglátás a csond és nyugalom szigete ez. Ha igazi kikapcsra vágysz eddig jobbat nem találtam. Idos , gyermek itt mindent megtalál amire szuksége van egy igazi tartalmas szabadsághoz. A szállás egy kis csenndes utcában ahol este 10 után már senki sem zavarja a pihenést. Koszi
2013. július 16.családjával járt itt
2013-ban 2-szer voltam a panzióban,családdal,párommal,és előfordulhat,hogy eltöltünk ott még idén pár éjszakát,mert nagyon szeretjük Zalakarost. Szép,csendes kis utcában van,csodás kilátással,a zalakarosi kilátóból nem lehet már így rálátni a kisvárosra. A házigazdák vendégszeretők, segítőkészek. Kifogástalanul tiszta ház.