7200 Dombóvár, Tó u. 3.

14. helyezett Dél Dunántúlon - 494 szállás közül

Hotel Európa Gunaras Dombóvár képei

Hotel Európa Gunaras Dombóvár vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10.
Érkezésünkkor türelmet kért a recepciós hölgy, míg elszívja a cigijét. Kevés kérdésünkre tudott válaszolni, de mint kiderült helyettesített. Kolléganője, aki augusztus 9-én, délelőtt volt, az arrogancia felső határait súrolta hangnemével. A továbbiakban kerültem a kérdések feltevését. A masszázskupont nem tudtuk felhasználni, mert képtelenség volt időpontot egyeztetni a masszőrrel.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
Hiányoltuk a melegvizes bazent.
Kicsit kellemetlen volt h ajándékba kaptuk és még kb 6300 ft kellett fizetnünk idegenforgalmi adót.

2019. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. május 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátságos környezetben, remek ellátásunk volt. Svédasztalos étkezés finom ételekkel, a konferencia-teremben kávé, pogácsa, üdítő. A szoba (fürdőszobával) kényelmes, tévével, internettel. Mellettünk a fürdő, ahol napokat eltöltenék, csak most az elfoglaltságunk miatt erre nem volt alkalom. Parkolni lehet a szálloda mellett vagy az udvarban.

2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szakmai 3 napos továbbképzés helyszíne volt a szálloda. Konferencia-terem: 15-20 főre a kisebb terem is ideálisnak bizonyult. Digitális technika, kiváló wifi, légkondi, kényelmes székek, nagy asztalok. A három nap alatt a szomszédos helységben végig friss kávé, rágcsálnivaló és ásványvíz volt kikészítve.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Visszatérő vendégek vagyunk már kb tízéve járunk ide. Nagyon szeretjük nekünk minden megfelelő! Tisztaság van,kedves személyzet. Az ellátas is bőséges! Nagyokat lehet sétálni,nézelődni. A fűrdőben pedig fürödni,minden közel van. Dombóvár közel van,ha valaki szeret vásárolgatni,shoppingólni azt is megteheti. A Főnök Úr pedig egy ritka kedves közvetlen férfi!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép hely,pihenésre kiválóan alkalmas.A kiszolgálás kifogástalan,kedves személyzet.A reggeli és a vacsora választéka remek és bőséges.A szobák kényelmesek,jó levegő,csönd.Nagyon kellemes a környék,sok a látnivaló,Dombóvár,Tamási.Az idő is igazán nagyon jó volt,nagyokat lehet sétálni.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szép helyen, jó áron kifogástalan kiszolgálással. A reggeli bőséges, választékos. Nem volt olyan amit megkívánnánk, és nem lett volna a kínálatban. A vacsora többfogásos, és nagyon ízletes. A szobák kényelmesek, és tiszták. Mivel nem volt jó idô, fűtve volt.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Nagyon jól éreztük magunkat. Sikerült feltöltődni. A szoba nagyon kényelmes,tiszta,jól felszerelt,a fürdőszoba is. Tetszett,hogy van fürdőszoba szekrény,törölköző tartó, hajszárító. Hasonló árkategóriában nem mindenhol vannak ezek a dolgok. Az ételekkel is meg voltunk elégedve. A kiszolgálás gyors volt. A személyzet nagyon oda figyelt látszott,hogy értik a dolgukat.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
Pihenésnek kiváló bázis. Sok látnivaló a környéken:Helytörténeti Múzeum,Szoborpark,Tamási. Sajnálatos módon a szállóban javasolt,egyéb dombóvári látnivalók:Közép-Európa legnagyobb kaktuszgyűjteménye és a Fekete István Múzeum megtekintése nem volt megoldható a helyek furcsa nyitvatartási politikája miatt.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 21.
Mi nem kértünk ellátást,gondoltuk, megoldjuk egyénileg. Hiba volt. A környéken egyetlen hely sem volt, ahol legalább egy kiflit lehetett volna venni,hát reggel bementünk Dombovárra vásárolni. egy este elmentünk a szálloda éttermébe vacsorázni, mint külsősök, tehát helyben fizettük a számlát.

Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, sportos programokkal, orchidea-kertészet belépővel, parkolással
Érvényes: 2019.09.02-ig
Dombóvár
4 nap/3 éjszaka 12.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, újévi bállal, éjfélkor pezsgős koccintással, masszázskuponnal, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Dombóvár
Gere Apartmanház
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.835 - 30.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Komfort Hotel Platán
Harkány
4 nap/3 éjszaka 11.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.20-ig
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
3 nap/2 éj éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.17.
Gere Luxus Apartman
Aura Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 18.882 - 32.017,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szobai bekészítéssel, aquabárral, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Napsugár Apartmanház
Érvényes: 2020.01.06-ig
Flórián Vendégház
Villánykövesd
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, sportos programokkal, orchidea-kertészet belépővel, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.08-ig

Szállodák Dombóvár környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Castello Siklós
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Mediterrán őszi hétköznapok (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)

DombóvárX