1. helyezett Dombóvár

17. helyezett Dél Dunántúlon - 484 szállás közül

Hotel Európa Gunaras Dombóvár képei

Hotel Európa Gunaras Dombóvár vélemények

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14.
Ár érték arányban teljesen megfelelő. Az ételek finomak voltak. Közel van a strand. A matrac az ágyon nagyon kényelmes :) Jól éreztük magunkat,gyorsan eltelt :) köszönjük :)

Értékelt: 2018. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda, a szoba kiváló, tiszta. A személyzetkedves, segítőkész. Az étkezés és a leírtak nagyon eltérnek egymástól. Személy szerint azért választottam ezt a helyet, mert megjelölték, hogy GM étkezést tudnak biztosítani. Ez addig rendben is volt, amíg, volt a személyzetben olyan, aki tudja mit jelent a GM allergia.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
Nem először voltunk itt. Most két unokával. Nagyon jól éreztük magunkat. Csendes, nyugodt hely. A gyerekek a fürdőt élvezték, az ellátással nagyon elégedettek voltunk. Szepemberben újra megyünk ketten. Köszönjük!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 1.
A szállás kényelmes volt.Nagyon jó az elhelyezkedése,közvetlen a fürdő mellet.Sajnos a klíma gyenge 27c alá nem ment a hőmérséklet.Az erkély, és a szobában az asztal alatt kosz volt.Ettől azért aránylag jól éreztük magunkat.A fürdő nagyon szép,és jó volt,oda máskor is szeretnénk elmenni.Összefoglalva azért jól éreztük magunkat.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
A szálloda Dombóvár üdülő övezetében, csöndes helyen található; könnyű megközelíteni. A szállodai szoba ugyan kicsi, de praktikusan berendezett, a tisztaságra sem volt panaszunk. A félpanziós étkezést egy közeli étteremben oldják meg. Sajnos a kiszolgálás minősége eléggé kifogásolható: előfordult, hogy a kért 2 italból csak az egyiket kaptuk meg, valamint a pincérnők kissé flegmák voltak.

Értékelt: 2018. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda csendes, olcsó. Azt kapod, amit ígérnek. A személyzet barátságos és készséges. Az étkezés, bár nem a szállodában van, megfelelő minőségű és mennyiségű ételeket ad. Egyetlen negatívuma van, hogy presszó kávét nem tudnak adni, mert a kávégép régi és már nem működik. A nesszkáv,é amit a reggelihez adnak, ihatatlan. A régi maláta kávétól is rosszabb.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Olcsó, de szuper és barátságos hely, az egész család szereti! Rendben vannak a szobák, az étteremben jól főznek, és Dombóvár is családias, kedves hely. Ráadásul a szálloda közvetlen szomszédságában van a gunarasi fürdő is, ami ár-érték arányban szintén nagyon rendben van.

Értékelt: 2018. július 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szoba kényelmes és tiszta. A légkondicíonáló jól tette dolgát. Az erkély jó. A TV modern és korszerű, sok csatornával. A fürdőszoba is jól felszerelt. A személyzet kedves, udvarias. A parkoló nagy. Az éttermi vacsora kissé egyhangú. A szállodában már többször voltunk és biztosan vissza is fogunk térni.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 1.
A szálloda adottságai igen jók, a szoba tágas, a miénk a hátsó udvarra nézett, abszolút csend volt, a fákon nemcsak madarak, de még mókus is lakott. Zavartalanul lehet pihenni, ha jobb idő lett volna, bizonyára a fürdőt is élveztük volna (bár gyalog messze van). Egy szőnyegpadlócsere sokat emelne a szoba színvonalán.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 1.
Kellemes hétvégét töltöttem el a párommal.. Csendes nyugis környezetben. A kiszolgálás és a étel teljesen jó és bőséges.. Újra vissza térünk

Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2018.12.23.
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.22. - 2018.09.02.
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.200 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gere Nyaralóház
Harkány
4 nap/3 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Maushaus Vendégház
Véménd
Akár 1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, szabadtéri főzőhely és hatalmas kert használattal, parkolással
2018.02.19. - 2018.12.31.
Diana Vendégház
Bükkösd
2 nap/1 éjszaka 5.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Borbolya Apartmanok
Cserkút
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gere Luxus Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 5.225,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Czanadomb Vendégház
Cserkút
2 nap/1 éjszaka 3.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Dombóvár
4 nap/3 éjszaka 7.792,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.10.31. - 2018.11.05.
Hotel Melis, Balatonlelle
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.03. - 2018.10.31.
2018.10.31. - 2018.11.05.

Szállodák Dombóvár környékén
Hotel Castello Siklós
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Thermal Hotel Harkány Harkány
Castello nyári szünet (min. 2 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
Őszi szuperakció (min. 3 éj)

DombóvárX