1. helyezett Dombóvár

15. helyezett Dél Dunántúlon - 482 szállás közül

Hotel Európa Gunaras Dombóvár képei

Hotel Európa Gunaras Dombóvár vélemények

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 21.
Nagyon kedvesen fogadtak,segítőkészek voltak a fürdő belépővel kapcsolatban. A szobában tisztaság voltés rend. Nagyon kellemes a nagy melegben a légkondicionáló,és a televizió is tökéletesen üzemelt. Az étkezés bőséges és változatos volt,mindenki megtalálta a kedvére való ételt. A rengeteg pozitívum párosul egy nagyon udvarias és segítőkész személyzettel.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 20.
Kellemes Hotel a várostól nem mesze a Gunarasi gyógyvíz szomszédságában,, jól éreztük magunkat újra és újra visszatérünk. . Az ár érték arány teljesen jó,a jó tervezéssel kiküszöbölhetőek azok a dolgok h a fürdő és szálloda nem egy érdekeltség. . de amúgy mindenben kompetensek egymással. . Csend és nyugalom,, az ételek nagyon ízlettek. .

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 20.
Elégedett voltam a szoba elhelyezkedesevel, a csendes környezettel. A szobabelso felújításra vár!

Értékelt: 2018. június 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már másodszor vagyunk itt! Jövőre is jövünk.
Minden kérésünket teljesítették, az általunk kívánt földszinti szobát kaptuk. Nagyon elégedettek vagyunk az ellátással, üdvözöljük a szakácsot - így ismeretlenül is.
Nagyon jó az ár-érték arány!
Köszönjük a személyzetnek hogy így figyelnek ránk!

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 9.
Szép és csendes kis szálloda, tetszet nekünk. Zavart hogy a masszázs és a billiárd egy szobában voltak. Az erkélyről már látni lehetett a szomszédos fürdőt, de csalódottak voltunk, hogy nem lehetett közvetlenül bemenni, csak egy kerítésnyire volt.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 8.
Négy éjszakát töltöttünk a szállodában,baráti házaspárral.Nem részletezem,mert mindennel maximálisan megvoltunk elégedve.Hogy annak ellenére valami negatívumot írjak,bizonyára megoldható lenne,a fürdővel egyeztetve,egy hátsó bejárat létesítése a fürdőhöz.Azzal csak fokozni lehetne a komfortot.4_

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 2.
Talán a dohányzás zavaró - mivel a szomszéd szoba erkélyén dohányzó vendég füstje " nem ismer határokat"...
Furcsa hogy a saját Gunaras fürdőbe nincs se közvetlen átjárás, se kedvezmény a belépőjegyhez. Két távolabbi fürdőbe pedig van kedvezmény.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 30.
Most jártunk először a gunarasi Hotel Európa szálláshelyen. Az ár érték arányát tekintve tökéletes. Tágas szoba, nagy fürdőszobával, kedves segítőkész személyzettel. Bár az étterem nincs a szállodán belül, de 2 perces sétával elérhető közelségben van, ahol szintén kedves vendégszerető emberek vártak minket. A gunarasi fürdő közelsége (sétálva maximum 5 perc).

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 28.
A gunarasi HOTEL Európa szálláshelyen 2016-ban voltunk először. Annyira megtetszett, hogy 2017-ben már 3 alkalommal vettük igénybe kiváló szolgáltatásait. a személyzet kedves az ellátás és a szállás is kiváló! Ott töltöttük a 2017-es Húsvétot és most Pünkösdkor is ott jártunk. Nagyon elégedettek vagyunk mindennel, a kutyusunk is nagyon szereti a helyet.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 26.
Általában évente három alkalommal megyünk néhány (4-6) napra thermál fürdőre. Ilyen kiváló ár/érték arányú szálláshelyünk évek alatt még nem volt. A szoba tágas, belmagasság szinte békebeli,fürdő, erkély tágas. A személyzet kedves, közvetlen, de nem tolakodó. Hasonlóan jól többszörös ár mellett egy Kastélyszállóban éreztük magunkat.

Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.22. - 2018.09.02.
Dombóvár
4 nap/3 éjszaka 8.767,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.17. - 2018.08.21.
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.200 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
2018.06.22. - 2019.06.22.
Somogy Kertje Szabadidő- és Rendezvényközpont
Bonnya
2-5 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna, medence és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.09.02.
Borbolya Apartmanok
Cserkút
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
2018.06.24. - 2019.06.22.
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kuponokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.09.01.
Vitis Hotel
Villány
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszószoba és játszótér használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.19. - 2018.08.31.
Hársfa Vendégház
Bükkösd
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
2018.06.22. - 2019.06.22.
Hotel Aranyhíd
Balatonboglár
5-6 éjszaka 10.583,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2018.06.29. - 2018.08.21.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
2-3 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
2018.06.16. - 2018.09.03.
Hotel Xavin
Harkány
6 nap/5 éjszaka 20.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg és szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.09.10.
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.06.22.

Szállodák Dombóvár környékén
Thermal Hotel Harkány Harkány
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Ametiszt Hotel Harkány
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
Sungarden wellness pihenés főszezonban (min. 2 éj)
Pezsdítő nyár Harkányban (min. 3 éj)

DombóvárX