7200 Dombóvár, Tó u. 3.

15. helyezett Dél Dunántúlon - 503 szállás közül

Hotel Európa Gunaras Dombóvár képei

Hotel Európa Gunaras Dombóvár vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 26.
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. A szoba, a fürdőszoba tiszta, kényelmes és rendezett. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A reggeli és vacsora bőséges, választékos és nagyon finom volt. A szálloda jó elhelyezkedésű, közel a fürdő, parkolási lehetőség van bőven. Összességében számunkra maximálisan megfelelt és reméljük, hogy még valamikor visszatérhetünk Önökhöz.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Számunkra és barátaink számára igazán a címnek megfelelőt nyújtott ez a 3 nap, 2 éjszaka. Kipihenten, felüdülve, elégedetten távoztunk. Ez a szállodára, az étkezésre és a fürdőre is vonatkozik. A szállodai szoba kényelmes, tiszta. A reggeli és a vacsora nagyon finom, bőséges, az ízek háziasak.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
A kissé nehézkes be és kijelentkezést nem számítva, minden a legnagyobb rendben volt. Tiszta, rendezett, kényelmes szoba, nagyon jó matracok az ágyakban. Bőséges, változatos önkiszolgálós reggeli. Parkolás a szálló előtt, vagy mögötte. Tv a szobában, plusz gyors WiFi. A szálló jó elhelyezkedésű, közel a fürdőhöz.

Értékelt: 2019. november 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Összeségében véve nagyon kellemes 2 napot töltöttünk itt. A szálloda elhelyezkedése kiváló, nagyon jól megközelíthető és több, mint elég parkolóhellyel rendelkezik. Közvetlenül a tófürdő mellett található, gyönyörű környezetben. A reggeli és vacsora igazán finom, a választék nagyon bőséges.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 29.
A szállás tiszta, lifttel ellátott, és kényelmes volt a szoba. A hotel megközelítése nagyon jó, parkoló van bőven, és a fürdőhöz közel fekszik. A környezet szép, csendes, kellemes látványt nyújt a park. A vacsora finom volt, elégséges választékkal. A reggelin van mit javítani, nem a legjobb minőségű volt, és nem is pótoltak mindent a később érkezők számára.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
A szoba elhelyezése,felszereltsége jó volt.A reggeli választék kicsit hiányos volt,nem vették észre,ha valami nem volt. Pl: péksütemény,nem gondoltak a különböző érzékenyekre sem./glutén,tejcukor/Ez a vacsorára is igaz volt.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Összességében jól éreztük magunkat.Többször jártunk már itt. Azért is tértünk vissza, mert jól éreztük magunkat ezen a helyen-remek a fürdő. A szálloda tiszta, kényelmes hely. Az étkeztetésen van javítani való. Nem pótolták időben az elfogyott ennivalót. A választékot is kellene bővíteni. Az ebédlő előtti teraszt is kellene takarítani(többször)

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Nagyon kellemesen éreztük magunkat a nyaraláson, szép környezetben, igazi pihenésre való a helyen voltunk. Egyetlen hiányosságot kiemelnék az egész fürdőhelyen nem tudtunk újságot vásárolni. Hiányzott.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10.
Érkezésünkkor türelmet kért a recepciós hölgy, míg elszívja a cigijét. Kevés kérdésünkre tudott válaszolni, de mint kiderült helyettesített. Kolléganője, aki augusztus 9-én, délelőtt volt, az arrogancia felső határait súrolta hangnemével. A továbbiakban kerültem a kérdések feltevését. A masszázskupont nem tudtuk felhasználni, mert képtelenség volt időpontot egyeztetni a masszőrrel.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
Hiányoltuk a melegvizes bazent.
Kicsit kellemetlen volt h ajándékba kaptuk és még kb 6300 ft kellett fizetnünk idegenforgalmi adót.

Dombóvár
4 nap/3 éjszaka 9.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Szent Lukács Rehabilitációs Központ és a Gunarasi Fürdő szolgáltatásaival, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.01.
Dombóvár
4 nap/3 éjszaka 9.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a Gunarasi Fürdő és a Szent Lukács Rehabilitációs Központ szolgáltatásaival, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.13-ig
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.200 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2021.04.04.
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 16.517 - 69.457,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.05.29. - 2020.10.19.
Gasthaus Gibizer
2021.04.04. - 2020.04.04.
Hotel Arkadia
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.650 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.05-ig
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 38.125,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, programokkal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.08.22.
Bohém Birtok
Zamárdi
4 nap/3 éjszaka 14.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, íjász bemutatóval és íjászkodással, húsvéti tojásvadászattal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.13-ig
Corso Hotel Pécs
Pécs
3 nap/2 éjszaka 15.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, állatkert belépővel, kerékpár használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Dorina Wellness Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.04-ig
Hotel Azúr
2 nap/1 éjszaka 17.600 - 59.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.27-ig
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 5.225,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.20-ig

Szállodák Dombóvár környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Castello Siklós
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Vissza nem térítendő ár (min. 3 éj)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)
Mediterrán nyár (min. 2 éj)

DombóvárX