7200 Dombóvár, Tó u. 3.

16. helyezett Dél Dunántúlon - 497 szállás közül

Hotel Európa Gunaras Dombóvár képei

Hotel Európa Gunaras Dombóvár vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Nagyon kellemesen éreztük magunkat a nyaraláson, szép környezetben, igazi pihenésre való a helyen voltunk. Egyetlen hiányosságot kiemelnék az egész fürdőhelyen nem tudtunk újságot vásárolni. Hiányzott.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10.
Érkezésünkkor türelmet kért a recepciós hölgy, míg elszívja a cigijét. Kevés kérdésünkre tudott válaszolni, de mint kiderült helyettesített. Kolléganője, aki augusztus 9-én, délelőtt volt, az arrogancia felső határait súrolta hangnemével. A továbbiakban kerültem a kérdések feltevését. A masszázskupont nem tudtuk felhasználni, mert képtelenség volt időpontot egyeztetni a masszőrrel.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
Hiányoltuk a melegvizes bazent.
Kicsit kellemetlen volt h ajándékba kaptuk és még kb 6300 ft kellett fizetnünk idegenforgalmi adót.

2019. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. május 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátságos környezetben, remek ellátásunk volt. Svédasztalos étkezés finom ételekkel, a konferencia-teremben kávé, pogácsa, üdítő. A szoba (fürdőszobával) kényelmes, tévével, internettel. Mellettünk a fürdő, ahol napokat eltöltenék, csak most az elfoglaltságunk miatt erre nem volt alkalom. Parkolni lehet a szálloda mellett vagy az udvarban.

2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szakmai 3 napos továbbképzés helyszíne volt a szálloda. Konferencia-terem: 15-20 főre a kisebb terem is ideálisnak bizonyult. Digitális technika, kiváló wifi, légkondi, kényelmes székek, nagy asztalok. A három nap alatt a szomszédos helységben végig friss kávé, rágcsálnivaló és ásványvíz volt kikészítve.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Visszatérő vendégek vagyunk már kb tízéve járunk ide. Nagyon szeretjük nekünk minden megfelelő! Tisztaság van,kedves személyzet. Az ellátas is bőséges! Nagyokat lehet sétálni,nézelődni. A fűrdőben pedig fürödni,minden közel van. Dombóvár közel van,ha valaki szeret vásárolgatni,shoppingólni azt is megteheti. A Főnök Úr pedig egy ritka kedves közvetlen férfi!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép hely,pihenésre kiválóan alkalmas.A kiszolgálás kifogástalan,kedves személyzet.A reggeli és a vacsora választéka remek és bőséges.A szobák kényelmesek,jó levegő,csönd.Nagyon kellemes a környék,sok a látnivaló,Dombóvár,Tamási.Az idő is igazán nagyon jó volt,nagyokat lehet sétálni.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szép helyen, jó áron kifogástalan kiszolgálással. A reggeli bőséges, választékos. Nem volt olyan amit megkívánnánk, és nem lett volna a kínálatban. A vacsora többfogásos, és nagyon ízletes. A szobák kényelmesek, és tiszták. Mivel nem volt jó idô, fűtve volt.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Nagyon jól éreztük magunkat. Sikerült feltöltődni. A szoba nagyon kényelmes,tiszta,jól felszerelt,a fürdőszoba is. Tetszett,hogy van fürdőszoba szekrény,törölköző tartó, hajszárító. Hasonló árkategóriában nem mindenhol vannak ezek a dolgok. Az ételekkel is meg voltunk elégedve. A kiszolgálás gyors volt. A személyzet nagyon oda figyelt látszott,hogy értik a dolgukat.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
Pihenésnek kiváló bázis. Sok látnivaló a környéken:Helytörténeti Múzeum,Szoborpark,Tamási. Sajnálatos módon a szállóban javasolt,egyéb dombóvári látnivalók:Közép-Európa legnagyobb kaktuszgyűjteménye és a Fekete István Múzeum megtekintése nem volt megoldható a helyek furcsa nyitvatartási politikája miatt.

Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, sportos programokkal, orchidea-kertészet belépővel, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.08-ig
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.10. - 2019.12.22.
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.15-ig
Hotel Arkadia
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.650,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Harkányi Psoriasis Centrum
Harkány
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Melis, Balatonlelle
2 nap/1 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 16.940,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.08-ig
Thermal Hotel Harkány
Harkány
2-7 éjszaka 11.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, animációs programokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, szobaszéffel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.244 - 21.879,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.09.13-ig
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
Boutique Hotel Annuska
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, délutáni snack válogatással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Dombóvár környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Zamárdi
Ametiszt Hotel Harkány
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Szilveszter Harkányban (min. 4 éj)

DombóvárX