7200 Dombóvár, Tó u. 3.

Hotel Európa Gunaras Dombóvár képei

Hotel Európa Gunaras Dombóvár vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
A kissé nehézkes be és kijelentkezést nem számítva, minden a legnagyobb rendben volt. Tiszta, rendezett, kényelmes szoba, nagyon jó matracok az ágyakban. Bőséges, változatos önkiszolgálós reggeli. Parkolás a szálló előtt, vagy mögötte. Tv a szobában, plusz gyors WiFi. A szálló jó elhelyezkedésű, közel a fürdőhöz.

Értékelt: 2019. november 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Összeségében véve nagyon kellemes 2 napot töltöttünk itt. A szálloda elhelyezkedése kiváló, nagyon jól megközelíthető és több, mint elég parkolóhellyel rendelkezik. Közvetlenül a tófürdő mellett található, gyönyörű környezetben. A reggeli és vacsora igazán finom, a választék nagyon bőséges.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 29.
A szállás tiszta, lifttel ellátott, és kényelmes volt a szoba. A hotel megközelítése nagyon jó, parkoló van bőven, és a fürdőhöz közel fekszik. A környezet szép, csendes, kellemes látványt nyújt a park. A vacsora finom volt, elégséges választékkal. A reggelin van mit javítani, nem a legjobb minőségű volt, és nem is pótoltak mindent a később érkezők számára.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
A szoba elhelyezése,felszereltsége jó volt.A reggeli választék kicsit hiányos volt,nem vették észre,ha valami nem volt. Pl: péksütemény,nem gondoltak a különböző érzékenyekre sem./glutén,tejcukor/Ez a vacsorára is igaz volt.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Összességében jól éreztük magunkat.Többször jártunk már itt. Azért is tértünk vissza, mert jól éreztük magunkat ezen a helyen-remek a fürdő. A szálloda tiszta, kényelmes hely. Az étkeztetésen van javítani való. Nem pótolták időben az elfogyott ennivalót. A választékot is kellene bővíteni. Az ebédlő előtti teraszt is kellene takarítani(többször)

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Nagyon kellemesen éreztük magunkat a nyaraláson, szép környezetben, igazi pihenésre való a helyen voltunk. Egyetlen hiányosságot kiemelnék az egész fürdőhelyen nem tudtunk újságot vásárolni. Hiányzott.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10.
Érkezésünkkor türelmet kért a recepciós hölgy, míg elszívja a cigijét. Kevés kérdésünkre tudott válaszolni, de mint kiderült helyettesített. Kolléganője, aki augusztus 9-én, délelőtt volt, az arrogancia felső határait súrolta hangnemével. A továbbiakban kerültem a kérdések feltevését. A masszázskupont nem tudtuk felhasználni, mert képtelenség volt időpontot egyeztetni a masszőrrel.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
Hiányoltuk a melegvizes bazent.
Kicsit kellemetlen volt h ajándékba kaptuk és még kb 6300 ft kellett fizetnünk idegenforgalmi adót.

2019. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. május 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátságos környezetben, remek ellátásunk volt. Svédasztalos étkezés finom ételekkel, a konferencia-teremben kávé, pogácsa, üdítő. A szoba (fürdőszobával) kényelmes, tévével, internettel. Mellettünk a fürdő, ahol napokat eltöltenék, csak most az elfoglaltságunk miatt erre nem volt alkalom. Parkolni lehet a szálloda mellett vagy az udvarban.

2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szakmai 3 napos továbbképzés helyszíne volt a szálloda. Konferencia-terem: 15-20 főre a kisebb terem is ideálisnak bizonyult. Digitális technika, kiváló wifi, légkondi, kényelmes székek, nagy asztalok. A három nap alatt a szomszédos helységben végig friss kávé, rágcsálnivaló és ásványvíz volt kikészítve.

Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.05-ig
Hotel Európa Gunaras
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Ganz Családi Üdülő Balatonszárszó
Balatonszárszó
2 nap/1 éjszaka 6.417,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, teljes panzióval, parkolással
2020.06.17. - 2020.08.23.
Fresh Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, szobaszéffel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
2-4 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élőzenés ünnepi vacsorával, szaunaszeánsszal, gyermekek részére húsvéti készülődéssel, gyerek Disco-val, tojáskereséssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Harkányi Psoriasis Centrum
Harkány
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.25-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 15.513,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.12.22-ig
Kőrösi Apartman
Pécs
2 nap/1 éjszaka 3.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
Komfort Hotel Platán
Harkány
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2020.11.13.

Szállodák Dombóvár környékén
Baranya Hotel Harkány
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Ametiszt Hotel Harkány
Évindító gasztronómiai wellness napok (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
Napi árak

DombóvárX