1. helyezett Dombóvár

Hotel Európa Gunaras Dombóvár képei

Hotel Európa Gunaras Dombóvár vélemények

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves személyzet,kényelmes szobák, bőséges, választékos reggeli. A vacsora választéka kissé elmaradt a várttól. Közel van mindkét fürdő. sajnos,nem tudtunk helyben ebédelni,de ez nem a szálloda hibája. Nagyon jó tippet kaptunk,így finom ebédhez jutottunk Dombóváron. Kár,hogy nincs a szállodának fürdőbelépős csomagajánlata, de nem okozott gondot belépőt venni.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Modern, az összes alapvető szükségletet kielégítő szoba, kényelmes ággyal. Tisztaság is rendben volt.Tágas terasz, szép kilátással. Udvarias személyzet.Csendes környék. Kiválóan alkalmas pihenésre. Szívesen ajánlom másnak is, ha feltöltődni szeretnének, a közelben elhelyezkedő termál fürdő is remek kikapcsolódási, regenerálódási lehetőség.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
Telefonos imformácio kárésnél az uri ember aki felvette a telefont. . . . nem todta mikor van. a reggeli vacsora. . . milyen masszázsok vannak és mennyiért. Augusztusban lefoglaltuk a szilveszteri csomagot. Megérkezésünkkor megkaptuk a szobát. Szobával rendben volt minden. De mig a folyoson. a rafiátorok langyosak voltak. . .

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos, modern dizájnnal rendelkező szobák. Különösen tetszetek a tágas, otthonosan berendezett közösségi terek a szálloda földszintjén, ami remek helyszín baráti vagy céges társaságok esti beszélgetéséhez, de akár céges rendezvények helyszínének is. A recepciós kollégák és a szálloda éttermének dolgozói különösen kedvesek és figyelmesek voltak.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szobák gyönyörűek voltak tiszták és kényelmesek. A személyzet Kedves, barátságos és segítőkész. Az étkezésre sem panaszkodhatunk. Nagyon elégedettek voltunk mindennel. Csodálatos 4 napot töltöttünk el. Mindenkinek tudom javasolni, hogy aki még nem járt a Hotel Európa Gunarasban az nem fog csalódni. Nagyon jól éreztük magunkat, annak a lehetősaégét sem zárjuk ki, hogy visszamenjünk.

2018. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. november 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tökéletes ár-érték arány, még a novemberi bágyatag napfényben is csodálatos környezet. Segítőkész személyzet. A 3 csillagos kategóriát messze felülmúló szórakozási és kikapcsolódási lehetőségek. A fürdőtől 5 perc séta, teljes csend és nyugalom. Minden szobában hűtőszekrény és laptévé. Imádtuk a ping-pongot, legközelebb biciklit is bérelünk, mert arra is van lehetőség!

2018. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. november 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos 4 napot töltöttünk a szállodában. Kedves, barátságos személyzet fogadott minket. A szálloda tiszta, kényelmes, étterme bőséges és a fürdő közelsége megfizethetettlen. Mindenképpen tudom ajánlani minden kedves utazónak. Csoporttal érkeztünk, Kaposvár és Dombóvár is szerepelt városlátogatásunk során. Nagyon jó érzéssel értünk délutánonként vissza a szálláshelyre.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Már kiakartuk próbálni párommal a helyet,a fürdő közelsége miatt.Az idén májusban voltunk,még nagyon csendes volt minden.Kedves személyzet fogadott,kényelmes szobákkal.Nagyon tetszett,nagy erkéllyel rendelkezett a szoba,amiről az árnyas parkolóra lehetett látni.Az étterme,kulturált,bőséges étkekkel várt bennünket.Bátran ajánlom ,bárkinek!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 8.
2018 november elején párommal sokadszor vendégeskedtünk a Hotel Európában. Családias,szép, korszerű ***-os szálloda, kedves segítőkész személyzet, folyamatosan újítják, karbantartják. Korszerű a fűtésrendszer, remekül működik a wifi, rengeteg nézhető tv csatorna van a legmodernebb tv készülékeken.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
A szállodát legjobban az minősíti, hogy az évek során, immár tizedszer jártunk itt, ősszel, tavasszal és nyáron is. Most október végén voltunk itt, előtte ez év tavaszán. Összekötjük a pihenést rokonlátogatással is, Attalában és Kaposváron. (A feleségem született Attalában. )Elég sokat járunk iskolai találkozókra,ilyen esetekben is, élve a ehetőséggel pár napos pihenéssel, fürdőzéssel hosszabbítjuk meg az ittlétünket.

Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.17. - 2019.04.18.
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.14-ig
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.20-ig
Klára Apartmanház
Tihany
4 nap/3 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.15. - 2020.01.20.
Anikó Vendégház
Harkány
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.20-ig
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.06.11-ig
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus bekészítéssel, ajándék pezsgővel, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, játszótér használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
2-4 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Villa Campana
1- 2 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, ajándék pezsgővel, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, teadélutánnal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Ametiszt Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.245,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2019.12.28-ig
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.06.11-ig

Szállodák Dombóvár környékén
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Ametiszt Hotel Harkány
Termál Apartmanok & Kemping Harkány Harkány
A Pécstől alig 25 kilométerre, a Villányi-hegység lábánál fekvő Harkány fő...
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Március 15. hétvége (min. 3 éj)

DombóvárX