Hotel Európa Gunaras Dombóvár ★★★

Hotel Európa Gunaras Dombóvár képei

Hotel Európa Gunaras Dombóvár

Hotel Európa Gunaras Dombóvár vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 11.
Két éjszakát töltöttünk a szállodában. A személyzet kedves segítőkész. A szoba berendezése, az ágy kényelme, a matrac teljesen rendben volt. A tisztaság viszont erősen kifogásolható: a szőnyeg csupa folt, mezítláb nem igazán volt kedvünk rálépni, az étteremben szintén foltosak voltak a tányéralátétek, és a tányérok tisztasága is hagyott némi kivánni valót.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 9.
Csendes, idilli a pihenéshez, a feltöltődéshez. A szoba kényelmes, barátságos. Az alagsori billiárd és asztalitenisz szoba nagyon praktikus.Az üvegfal és az üveglift dizájnos,emeli a látványosságot. A félemeleti pihenőszint ízlésesen berendezett.Az ételek választékosak és nagyon finomak voltak. A személyzet udvarias, segítőkész. Köszönjük.

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 28.
Szeptember vége lévén nagyon kellemes és csendes volt a szállás, Sajnos az étterem teljesen külön van, ahol az ételek minősége néha kivetnivalót hagy maga után. A szállás maga nagyon jó , csak kár hogy nem lehetett közvetlenül átmenni a fürdőbe, és semmilyen kedvezményt nem tudtak adni a fürdő szolgáltatásához, (pl kedvezményes belépő)

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 3.
Hotel: A személyzet kedvesen fogadott! Sajnos a takarító személyzet munkája hagy maga után egy kis kritikát! Nem ismerik a PORSZÍVÓT a szekrényben por és haj! Az ágynemű friss volt!

Az étkezés kulturált helyen, a személyzet kedves, szolgálat kész!

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 2.
Már évek óta évente többször is megszállunk az Európa Hotelben. Nagyon kényelmes szobák, nagy erkély alkalmas a teljes kikapcsolódásra. A személyzet kedves udvarias, kézséges. Az ellátás az árhoz viszonyítva megfelelő. Szeretünkn visszajárni. A hotel szomszédságában van a Gunaras strand,Több medence szolgálja a nyári kikapcsolódást.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 29.
A reggelizésre rendelkezésre álló idő volt rövid. A magyarázatot - amely a korona-vírus veszélyt említette okként - sem értem. Hiszen, ha hosszabb a reggeli-szolgáltatás ideje, a vendégek torlódása ("távolságtartás" könnyebb betartásával) jobban elkerülhető.

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 26.
Az étterem kicsit vicces volt, a pincér nem tudta mi az az A la carte étkezés, a pezsgőt csak letette az asztalra, kinyitni nem tudta. Egyébként az ételek minősége kiváló volt a reggeli étkezés is minden igényt kielégitett. Összességében jól éreztük magunkat.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 27.
A szobával nem volt gond, kényelmes ágyak, jó matracok, klíma, árnyékos balkon, szóval rendben. Néhány éve már jártunk itt, akkor az étterem is nagyon megfelelt. Hát ez most sajnos nem így volt ! Az ételek kihelyezése és minősége elfogadhatatlan, változatossága erősen kifogásolható. Száraz, íztelen húsok, a gyümölcsleves 6 napig egyforma volt - nem is fogyott el.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 26.
Egy hetet töltöttünk ott. A szállodával nagyjából minden passzolt. A folyosók tisztasága nem volt az igazi. A zuhanykabin elég vízköves volt. Ami nem volt jó,az étterem. A reggeli minden nap tojásrántotta,virsli,fóliás szalámi. A recepción jeleztük,hogy jó lenne joghurt,gyümölcs,kefír. Megígérték,hogy intézkednek,de minden maradt a régiben.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 20.
Eredetileg Húsvétkor terveztük ide a pihenésünket, de a vírushelyzet miatt át kellett terveznünk. Így július 16-19. között voltunk a szállodában, ahol összességében jól éreztük magunkat. Kedves személyzet fogadott bennünket, gyorsan megkaptuk a szobánk kulcsát.

Hotel Európa Gunaras
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.04.02-ig
Hotel Európa Gunaras
2020.12.21. - 2020.12.31.
Hotel Dombóvár
Ipoly Hotel Boutique Rooms & Suites
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 18.781,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.10.26-ig
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 11.475 - 26.338,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Paprika Vendégház
Harkány
Érvényes: 2020.11.30-ig
Gere Art Apartman
Harkány
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3-4 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wolf Kati show műsorral, Aranyosi Péter dumadélutánnal, szilveszteri gálavacsorával és élőzenével, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Dorina Wellness Apartman
Balla Apartmanház
5 nap/4 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék üveg pezsgővel, jakuzzi és szauna használattal
2020.12.24. - 2021.01.03.
Villa Campana
1- 2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék pezsgővel, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, teadélutánnal, internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2021.02.28.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal
2020.12.23. - 2020.12.30.

Szállodák Dombóvár környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Karácsony (min. 3 éj)

DombóvárX