1. helyezett Dombóvár

17. helyezett Dél Dunántúlon - 484 szállás közül

Hotel Európa Gunaras Dombóvár képei

Hotel Európa Gunaras Dombóvár vélemények

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 14.
A szállással meg voltunk elégedve. A hirdetésben szereplő leírással mindenben megegyező volt. Mindenkinek szívből ajánljuk aki szereti a csendet, a nyugalmat. A ping-pong lehetőséggel mindennap éltünk, sok vidám percet okozva magunknak :) . A gyógyfürdőben nagyon jól éreztük magunkat. Félpanziós ellátás reggeli része megfelelő, míg a vacsora választékban kicsit szegényes volt.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 7.
Aki pihenni akar és szereti a csendet a nyugalmat a jó levegőt a természetet a jó ételeket, továbbá aki jó gyógyfürdőben akar fürdeni az itt foglal szállást!!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 15.
A szálloda fekvése nagyon JÓ,szobák tiszták udvarias recepciós,étterem szokásos szezon? utáni,"választékos" reggeli:rántotta,virsli felvágottak,zöldségek,GYÜMŐLCS? ,este levesben volt. Finom volt a húsleves,sült tarja. Itt is tisztaság megfelelő volt. Sajnos az étteremben nem kérdeztem meg van -e jégkrém,mert azt a fürdő egyetlen büféjében sem, máshol sem kaptunk.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. 09. 03-08-ig üdültünk (4 fő) a hotelben. Azt kell mondanom, hogy kifogástalan volt minden. Ezt a pontozásnál is megerősítettem. Azért egy negatívumot sajnos kell írnom: úgy gondolom, nem mindenki megy autóval hanem vonattal. Én és társaim azt kifogásolnánk, hogy a szobában meg van említve 7 közeli fürdő amiből azért szívesen megnéztünk volna legalább 2-3 fürdőt.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 4.
Mindennel megvoltam elégedve amit egy 3 csillagos szálloda tud nyújtani. DE SAJNOS nem lettünk figyelmeztetve SEMMILYEN FÓRUMON, hogy szombatonként esetleg, zenés rendezvények is lehetnek, ezért aki pihenni megy a Hotelbe, az nem mindig tudja élvezni a kényemet és a nyugalmat. Azért ennek ellenére teljes szívvel merem ajánlani a szállást.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 31.
Most nyaralunk itt először, de nem utoljára. Jövőre barátokkal jövünk vissza, több napra. Bátran ajánlom mindenkinek.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Alapvetően megfelelt az ár-érték aránynak. Amit hiányoltam az a strandra való kedvezmény hiánya, illetve egy kávéautómata. Összeségében megfelelt a kategóriában feltüntetett szolgáltatásnak. Nem értettem a Tamási kedvezményt meglehetősen távol a szállótol.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
Nagyon tetszett , a szálloda is nagyon szép a személyzet is segítő kész .
az ételek is nagyon finomak és bőségesek voltak . az élményfürdő is nagyon szép és tiszta . ajánlani tudom minden ismerősömnek .

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
Remek pár napot töltöttünk kisfiammal a Hotel Európában. Csendes, nyugodt környék, szuper a gunarasi fürdő és strand. A félpanziós ellátás egyenesen fenomenális volt! Ízletes, finom, bőséges és választékos volt az ellátás. A jövő nyáron is visszatérünk!

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14.
Ár érték arányban teljesen megfelelő. Az ételek finomak voltak. Közel van a strand. A matrac az ágyon nagyon kényelmes :) Jól éreztük magunkat,gyorsan eltelt :) köszönjük :)

Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sportolási lehetőségekkel, kedvezményekkel, parkolással
Érvényes: 2018.12.21-ig
Dombóvár
4 nap/3 éjszaka 7.792,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.11.05-ig
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.200 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Club Tihany Hotel
Tihany
4 nap/3 éjszaka 11.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szabadtéri sportolási lehetőségekkel, saját stranddal, fürdőköpeny használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.11.04-ig
Tókert Fogadó
Nagymányok
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 9.899 - 45.291,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.09.02-ig
Thermal Hotel Harkány
Harkány
2-7 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, animációs programokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.11.04-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 29.250,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2018.12.28-ig
Jogar Hotel & Továbbképző Központ
Balatonföldvár
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2018.12.21-ig
Delanta Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 6.400 - 6.650,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Ipoly Residence
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 46.909,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2018.12.29. - 2019.01.02.
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 8.675,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.27. - 2018.12.30.

Szállodák Dombóvár környékén
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ametiszt Hotel Harkány
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Őszi szünet (min. 2 éj)
Napi árak
Családi őszi szünet szellemes napokkal (min. 2 éj)

DombóvárX