Magyar Péter 78

Ár-érték figyelő  •  Sörkedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője
Regisztráció2017.09.02
Utoljára itt2017.09.02

Kiváló 2017. szeptember 2.családjával járt itt
Ismerős ajánlásával választottuk ezt a szállodát. Gyönyörű szép hely,gyönyörű kilátással. Az ételek kiválóak voltak,rengeteg választékkal. A kiszolgáló személyzet nagyon kedves. A legjobb wellness hotel ahol valaha is jártam. Szobák nagyon szépek. A medencék tiszták,hatalmas választékkal. Mi biztosan visszatérünk még valamikor több napra is!
Kiváló 2017. szeptember 2.családjával járt itt
Szegeden járva botlottunk bele ebbe a kézműves fagyizóba. Az adagok nem valami nagyok,kicsit drága is a többi fagyizóhoz képest,de az ízek miatt mégis megéri. Minden íz tökéletes,valóban igazi gyümölcsökkel,hozzávalókkal készül és bőségesen van benne. A legjobb,hogy van cukormentes variációs is ami ma már elengedhetetlen.
Kiváló 2017. szeptember 2.családjával járt itt
Szegeden járva tértünk be a Welcome étterembe pizzát enni. Rendeltünk egy 50 cm-es pizzát,ami óriási volt,négyen nem sikerült megennünk. Tészta nem volt túl vastag,sőt vékony sem,pont olyan amilyennek lennie kell. A feltét is éppen elég volt rajta. Még vacsorára is jutott. Az árak Belvároshoz képest nem drágák.