mama

mama adatlapja

Regisztráció2013.04.25
Utoljára itt2018.02.20

2015. január 6., csoporttal járt itt
Nagyon tetszett a hely és a környék! Egy 30 fős csoporttal voltunk,és mindenki jól érezte magát Hollókőn! Nyáron is vissza mennék ha lenne rá lehetőség! Kár az az egész ottlétben ,hogy sok kis "bolt" nem volt nyitva,ők is szabadságra mentek. A várat csak kívülről láthattam ,még felújítás alatt áll!
Kiváló 2015. október 27.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hosszúhétvégét töltöttem ebben a kastélyszállóban a férjemmel! A lakosztály gyönyörűen berendezett! Nem hallatszik be a szomszéd szoba zaja! Kényelmes -tágas helységek! Udvarias és szimpatikus a személyzet! Készségesek és segítőkészek mindenben! Az éttermük szép. A pincérek odafigyelnek a legapróbb részletekre!
2013. április 25.egyedül járt itt
Az ágy kényelmes! A szoba csöndes,elfogadható a tisztaság! A személyzet lehetne barátságosabb közvetlenebb! A vacsora bőséges és finom,ugyan így a reggeli is! A szauna kevés, mert lehetne többféle és ne kellene fizetni az infra kabinért! A jakuzi nem működött akkor ne hirdessék hogy van! A pihenő szoba levegőtlen és sötét!