Degenfeld Kastélyszálló Tarcal ★★★★

Degenfeld Kastélyszálló Tarcal
3915 Tarcal, Terézia kert 9.

Degenfeld Kastélyszálló Tarcal a térképen

Degenfeld Kastélyszálló Tarcal értékelése:

2. helyezett a 6 tarcali szállás közül

Degenfeld Kastélyszálló Tarcal bemutatkozása

A tarcali Gróf Degenfeld szőlőbirtok parkjának közepén, festői környezetben, öreg fák között található az egykori kúriából kialakított négycsillagos, légkondicionált Degenfeld Kastélyszálló, amelyben húsz szoba és egy lakosztály várja a vendégeket. Az antik bútorok, a régi festmények, a velencei csillárok 19. századi hangulatot idéznek a szalonban és a könyvtárban.

Degenfeld Kastélyszálló Tarcal képei

Degenfeld Kastélyszálló Tarcal

Degenfeld Kastélyszálló Tarcal vélemények

varadym TOP fotófeltöltő
2016. májusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. június 15. - 4 látogató hasznosnak vélte
Kezdjük akkor egy kis történelemmel: "19. században gróf Degenfeld-Schonburg Imre mint az egyik legjelentősebb tokaji szőlőbirtokos alapítója volt az 1857-ben megalakult Tokaj-hegyaljai Bormívelő Egyesületnek. A birtok nagysága napjainkban eléri a 100 hektárt, amelyből jelenleg mintegy 35 hektárról történik a szüret.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 27.
Nagyon kellemes hosszúhétvégét töltöttem ebben a kastélyszállóban a férjemmel! A lakosztály gyönyörűen berendezett! Nem hallatszik be a szomszéd szoba zaja! Kényelmes -tágas helységek! Udvarias és szimpatikus a személyzet! Készségesek és segítőkészek mindenben! Az éttermük szép. A pincérek odafigyelnek a legapróbb részletekre!

Szarvas Panzió
Erdőbénye
Érvényes: 2021.07.14-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kedvezménnyel, szauna szeánsszal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig

Szállodák Tarcal környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyári zsongás - kastélyban (min. 2 éj)
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Aurora nyári napok (min. 2 éj)

TarcalX