Degenfeld Kastélyszálló Tarcal ★★★★

Degenfeld Kastélyszálló Tarcal
3915 Tarcal, Terézia kert 9.

Degenfeld Kastélyszálló Tarcal a térképen

Degenfeld Kastélyszálló Tarcal értékelése:

2. helyezett a 6 tarcali szállás közül

Degenfeld Kastélyszálló Tarcal bemutatkozása

A tarcali Gróf Degenfeld szőlőbirtok parkjának közepén, festői környezetben, öreg fák között található az egykori kúriából kialakított négycsillagos, légkondicionált Degenfeld Kastélyszálló, amelyben húsz szoba és egy lakosztály várja a vendégeket. Az antik bútorok, a régi festmények, a velencei csillárok 19. századi hangulatot idéznek a szalonban és a könyvtárban.

Degenfeld Kastélyszálló Tarcal képei

varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2016. májusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. június 15. - 4 látogató hasznosnak vélte
Kezdjük akkor egy kis történelemmel: "19. században gróf Degenfeld-Schonburg Imre mint az egyik legjelentősebb tokaji szőlőbirtokos alapítója volt az 1857-ben megalakult Tokaj-hegyaljai Bormívelő Egyesületnek. A birtok nagysága napjainkban eléri a 100 hektárt, amelyből jelenleg mintegy 35 hektárról történik a szüret.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 27.
Nagyon kellemes hosszúhétvégét töltöttem ebben a kastélyszállóban a férjemmel! A lakosztály gyönyörűen berendezett! Nem hallatszik be a szomszéd szoba zaja! Kényelmes -tágas helységek! Udvarias és szimpatikus a személyzet! Készségesek és segítőkészek mindenben! Az éttermük szép. A pincérek odafigyelnek a legapróbb részletekre!

Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
3 nap/2 éjszaka 23.441 - 32.991,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, vezetett pincetúrával, borkóstolóval, medence és szaunahasználattal, parkolással
Érvényes: 2021.09.01-ig
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
2 nap/1 éjszaka 25.003 - 31.254,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.04.02-ig

Szállodák Tarcal környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Családi nyaralás- kastélyban (min. 3 éj)
Pünkösd (min. 3 éj)
Nyári Wellness Vakáció (min. 2 éj)

TarcalX