MarcsiBerci

Ár-érték figyelő  •  Akció-figyelő  •  Gyermekkel utazó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2019.06.06
Utoljára itt2023.08.29

Kiváló 2023. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Családi ház emeleti részén található a 2 apartman. Mi az utca felőli lakásban voltunk, de nem volt zajos ez sem. A klíma szabadon használható, így nincs meleg a szobában. Az ágy nagyon kényelmes, a szoba tágas, jól el lehet férni. Villanytűzhely, mikro, tányérok, poharak, evőeszközök, főzéshez edények tartoznak a konyha felszereltségéhez.
Felhasználó fényképei:
Czanek Apartman Komárom -
Kiváló 2019. június 6.gyerekekkel járt itt
Utolsó pillanatban foglaltuk a szállást 1 éjszakára. A hely nagyon igényes, maximális tisztaság, a recepciós kedves és figyelmes. A reggeli bőséges és finom, ételallergiás kisfiamnak is biztosították a lehetőségét az étkezésre. Nagyon jó az elhelyezkedése. Kecskemétet nem ismertük, gyors és érthető útbaigazítást kaptunk.
2019. június 6.barátokkal járt itt
A hotel megközelítése egyszerű, előtte áll meg a busz. A fürdőbe a fűtött alagúton átjárás miatt választottam. Télen a hidegben nagyon hasznos. Kicsit retro az épület, ráférne egy szőnyeg-csere, a külső vakolat/festék pörög le a falról. a tisztaság erős közepes, a zuhanytálca tisztasága hagyott némi kívánni valót.