Hotel Talizmán Kecskemét

Hotel Talizmán Kecskemét
Hotel Talizmán KecskemétHotel Talizmán Kecskemét
Hotel Talizmán KecskemétHotel Talizmán Kecskemét

Hotel Talizmán Kecskemét bemutatkozása

Kecskemét központjában, kellemes környezetben várja egész évben vendégeit a Hotel Talizmán. A szállodát 2002-ben négy egykori, már több mint 20 éve a szállodaiparban dolgozó szakember nyitotta meg. A cél egy igényes vendégközpontú, családias légkör létrehozása volt.

4Szolgáltatás
Hotel Három Gúnár Kecskemét - Kettőnk titka
Kettőnk titka
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Hotel Talizmán Kecskemét vélemények

Kiváló 2019. június 6.gyerekekkel járt itt
Utolsó pillanatban foglaltuk a szállást 1 éjszakára. A hely nagyon igényes, maximális tisztaság, a recepciós kedves és figyelmes. A reggeli bőséges és finom, ételallergiás kisfiamnak is biztosították a lehetőségét az étkezésre. Nagyon jó az elhelyezkedése. Kecskemétet nem ismertük, gyors és érthető útbaigazítást kaptunk. Maximálisan meg voltam elégedve a szállással.
Átlagos 2019. március 16.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk itt. A bejelentkezés egyszerű volt, szívélyesen fogadtak minket. A folyosó illatos (túlzottan is ) szobába belépve nagyszerű belső tér és nagyon szűkös hely fogadott,de nagy volt a tisztaság. Az első csalódás a fürdőszoba, ami ragyog a tisztaságtól de ici-pici ( mi a 4-es szobában voltunk), a ruhát levenni és a váltás ruhát odakészíteni lehetetlen egy apró akasztó van csak.
Átlagos 2016. május 4.egyedül járt itt
Jó megközelítés, egyszerű szoba, átlagos svédasztalos menü.
Megfelelő volt a tisztaság, a be- és kijelentkezés gyorsan zajlott, a munkatársak készségesek voltak.
Kaptam térképet a városról és a nevezetességekről.
A gyógyfürdő messzesége miatt nem jutottam el, szombaton és vasárnap is kevesebb buszjárat indul oda:(
Kecskemét városa nagyon kellemes hely.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. május 27.kollégákkal járt itt
Az elhelyezkedése kiváló, tisztaság tökéletes, kényelmes volt a szobánk,a férfi éjszakai portás profi szintű felvilágosítással szolgált, a reggeli minden igényemet kielégítette, kiválóan megoldották a dohányosok részére fenntartott helyiségeket, egyáltalán nem éreztem a nikotin szagát, összességében ajánlom bárkinek.