MáriaM

MáriaM adatlapja

Regisztráció2013.11.20
Utoljára itt2016.10.25

Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Idén nyáron itt nyaraltunk, nekünk nagyon tetszett, sajnos csak kis időt lehettünk ott, de megérte. Kisgyerekes családnak ajánlani tudom. Keszthely gyönyörű város. Talán egy valamit tehetnének jobbá, az ebéd a másik szálódában volt, igaz egy kis sétával kényelmesen oda lehet jutni, de talán kényelmi szempontból nem lenne rossz ha egy helyen lenne minden.
Kiváló 2016. október 25.a párjával járt itt
Októberben jártunk ebben a csodálatos Hotelben, el mondhatom, hogy még eddig ilyen szép helyen nem jártam, igazi felüdülés és pihenés volt számunkra. A szobák csodálatosak, kényelmesek, az ágyat legszívesebben haza hoztuk volna :) A személyzet nagyon kedves és figyelmes, az étkezés első osztályú, véleményem szerint ez az ár nagyon meg érte és ide biztos fogunk még menni.
Felhasználó fényképei:
Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz -