Marika-Marcsi

Marika-Marcsi adatlapja

Regisztráció2015.09.30
Utoljára itt2018.10.04

Kiváló 2018. április 22.a párjával járt itt
A gyógyfürdő miatt jöttünk ide,a szálloda kellemes hely ,az itt lakóknak adhatnának kedvezményt a fürdőbe! Tettszett a környezet,jó volt az autóparkoló,szép árnyas fák alatt parkoltam. Az erkélyről pont oda láttam! A lift nagyon remek volt,nehezen járom a lépcsőket. A reggelit a földszinten fogyasztottuk!
Felhasználó fényképei:
Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Hotel Európa Gunaras Dombóvár -
2015. szeptember 30.a párjával járt itt
Program egy kicsit több is lehetne. Esős volt az idő. Televízió nagyon rosszul nézhető. Állandóan lefagyott csak minimális adók vannak. Kedvenc adómat a Duna Tv-t mellőzni kellett! Animátor fiatalok kedvesek,kávézóban is nagyon készségesek voltak. Szakácsok szuperül főztek! Kár,hogy bevásárolni kb 4km kellett gyalogolni!
Felhasználó fényképei:
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd -