Márta50

Márta50 adatlapja

Regisztráció2016.10.30
Utoljára itt2016.10.30

2013. október 29.egyedül járt itt
A pontok tükrözik a véleményem azok kiegészítését itt teszem meg. Régi bútorokkal berendezett szoba zsúfolt, a fürdőszoba kissé kopottas (kádra,mosdóra ráférne csere)szoba, a személyzet udvarias,segítőkész. Alapjába véve árarányos az ellátás, szállás, és jó a közlekedés szép a környezet (ha nem vesszük figyelembe a hétvégén is dolgozó építkezést)
Hotel Nagyerdő válasza
Tisztelt Frischné Gunics Márta!

Korrekt észrevételeit megköszönöm. Azon leszünk, hogy a szükséges rekonstrukcióra - a lehetőségeink függvényében - minél korábban sor kerüljön.
A stadion építéssel együtt járó kellemetlenségért - amely véleményem szerint jóval kisebb annál, mint amit az elvégzendő munkák ismeretében vélelmeztem - elnézését kérem.
2013. november 5., , Hotel Nagyerdő
Kiváló 2016. október 30.egyedül járt itt
A személyzet készséges, udvarias volt, sikerült jól kikapcsolódni.Jó ötlet a transzfer a tömegközlekedéstől, mert enélkül nem tudtam volna én sem utazni
Fried Kastély Hotel válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük a kedves szavakat, nagyon örülünk, hogy mindennel meg voltak elégedve. Várjuk vissza Önöket nagyon sok szeretettel! Üdvözlettel a Fried Kastély Szálloda**** és Étterem csapata
2016. november 4., , Fried Kastély Hotel