Fried Kastélyszálló Resort Simontornya
7081 Simontornya, Malom út 33.

Fried Kastélyszálló Resort Simontornya a térképen

Fried Kastélyszálló Resort Simontornya értékelése:

1. helyezett a 4 simontornyai szállás közül
13. helyezett Dél Dunántúlon - 502 szállás közül

Fried Kastélyszálló Resort Simontornya képei

Fried Kastélyszálló Resort Simontornya vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 31.
Már a telefonos érdeklődésem során és a foglalásnál is roppant segítőkész volt Bianka, de a személyzet minden tagjáról ezt a hozzáállást mondhatom el. A kastély és a szoba jellemzői: tisztaság, otthonosság. Az apró 33-asban talán a vizes törölközők, köpenyek szárítására/tárolására volt kevés hely, illetve a radiátorok szabályzására nem találtunk módot.

T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
A karácsonyt töltöttük itt. Nagyon kedves személyzet, szép környezet, a wellness megfelelő. A félpanziós vacsora nagyon finom és változatos volt. Két dolgot jegyeznék meg. A reggeli nekünk elég későn van már 8 órai kezdettel, illetve az éttermi ebéd ára elég borsos,valamint a második napon ehetetlenül sós volt az összes fogás amit rendeltünk.

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
Itt töltöttem ezt a karácsonyomat is. Minden tökéletes volt, a személyzet szinte leste a vendégek kívánságait, a kaják is nagyon jól sikerültek.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 2.
Csendes,nyugodt környezet.Finom ételek.pihenésre,kikapcsolódásra remek helyszín.Szép kilátás.
hátrány:wc tartály folyatása miatt a tartály állandó ,hangos újratöltése.
szellőző berendezés nem elég hatékony,de hangos

bzzz TOP szállásértékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Nem kezdek ömlengésbe, sok jó szállodában jártunk már, van persze több ami nem érdemli meg a 4*-ot a FRIED igen! Lakosztályt foglaltunk, nem csalódtunk kényelmes tiszta rendezett kényelmes. . . wellness nagyon kellemes, egy méretes medence az úszáshoz és egy kültéri kerek medence a domboldalon. Kell ennél több? Igen még az ételek is finomak, reggeli vacsora is bőséges.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 26.
Szépen berendezett, gyönyörű parkkal rendelkező szállás. A szoba jól felszerelt, tiszta. A Liliom házban laktunk, ott annyira vékonyak a falak, hogy a szomszédoktól minden áthallatszott. Eléggé behallatszott a vonat is. Az étterem kiváló.
Válasz az értékelésre - 2019. november 12.
Kedves Csaba! Köszönjük szépen az észrevételeit, és örülünk, hogy minket választottak pihenésük helyszínéül. Nagyon örülünk, hogy Szállodánk szolgáltatásaival alapvetően elégedettek voltak és kellemesen telt a nálunk töltött pihenés. Várjuk vissza Önöket sok szeretettel! Üdvözlettel: a Fried Kastélyszálló Resort csapata
Kovács-Kiss Tünde (Fried Kastélyszálló Resort)

szamszi TOP szállásértékelő
2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Most voltunk először ebben a simontornyai kastélyszállóban, de valószínűleg nem utoljára. Nagyon tetszett, maga a hely is, három épületből áll, csodálatos parkban, nagyon hangulatos, romantikus, andalitó zenével, nászutasoknak is kiváló választás. Kisállat simogató is van, kecskékkel és bárányokkal. A wellness részlege tágas, nagy úszómedencével (picit hűs a vize) és tágas jakuzzival.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hétvégére érkeztünk házassági évfordulót ünnepelni. Autó nélkül katasztrófa eljutni erre a helyre. A megrendelt transzfer autónkat elvitte a random érkező román vendégcsoport. Mint kiderült a szálloda rendszeresen utaztat külföldieket és fix programokat szervez csak nekik. Így a fizető magyar vendég azt csinálhatja ami marad. . .

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
1 hétvégét töltöttünk a szállodában,jól éreztük magunkat. Éppen nem voltak sokan,így a wellness részleg még élvezhető volt,teltház esetén viszont már kicsinek bizonyult volna mivel a jakuzzi 4személyes és a másik meleg vizes medence sem nagy. Az úszó medencében kicsit hidegebb volt a víz,de mivel úszásra való ezért engem ez nem zavart.
Válasz az értékelésre - 2019. július 29.
Kedves Piroska! Nagy örömmel tölt el bennünket, hogy Szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Köszönjük értékelésüket! Boldogan olvastuk, hogy szolgáltatásainkkal maradéktalanul meg voltak elégedve. Várjuk vissza Önöket sok szeretettel! Üdvözlettel: a Fried Kastélyszálló Resort csapata
Kiss Tünde (Fried Kastélyszálló Resort)

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
A szoba kényelmes volt a teraszt hiányoltam nem volt hová kiteríteni száradni a vizes fűrdőruhát törölközőt köntöst. A személyzet tökéletes a tisztaság kifogástalan. Az ellátás jó. Az éttermi árakat kicsit drágának találtam. Az ételek finomak voltak a desszert sajnos nem. A masszázs nagyon jó volt. Kellemetlenség csőtörés miatt vasárnap reggel nem volt víz.

Simontornya
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Simontornya
4 nap/3 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, kuponnal, ajándék pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 15.513,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Platán Székesfehérvár
4 nap/3 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 5.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, szauna és pihenő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.540 - 27.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness világ használattal, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.15-ig
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.30. - 2020.10.04.
Duna Relax & Event Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 11.543 - 12.993,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
4 nap/3 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2020.12.29. - 2021.01.02.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, transzferrel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Simontornya környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
Balatoni évindító (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
WELLAShow (min. 2 éj)