Fried Kastélyszálló Resort Simontornya
7081 Simontornya, Malom út 33.

Fried Kastélyszálló Resort Simontornya a térképen

Fried Kastélyszálló Resort Simontornya értékelése:

1. helyezett a 4 simontornyai szállás közül
19. helyezett Dél Dunántúlon - 497 szállás közül

Fried Kastélyszálló Resort Simontornya képei

Fried Kastélyszálló Resort Simontornya vélemények

szamszi TOP szállásértékelő
2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Most voltunk először ebben a simontornyai kastélyszállóban, de valószínűleg nem utoljára. Nagyon tetszett, maga a hely is, három épületből áll, csodálatos parkban, nagyon hangulatos, romantikus, andalitó zenével, nászutasoknak is kiváló választás. Kisállat simogató is van, kecskékkel és bárányokkal. A wellness részlege tágas, nagy úszómedencével (picit hűs a vize) és tágas jakuzzival.

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Nagyon jó ez a szálloda - a személyzet valóban a vendégekért va, minden kívánságát lesik az embernek
A vasútállomásra az ember elé jönnek, ahogy távozáskor ki is viiszok oda, így gyalogolni sem kell a hotelig
Az étkezéseknél a kaja is csodálatos
Csak ajánlani tudom, mert ár-érték arányban is tökéletes
Én már nem egyszer voltam itt, de sosem bnántam meg

Értékelt: 2019. augusztus 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hétvégére érkeztünk házassági évfordulót ünnepelni. Autó nélkül katasztrófa eljutni erre a helyre. A megrendelt transzfer autónkat elvitte a random érkező román vendégcsoport. Mint kiderült a szálloda rendszeresen utaztat külföldieket és fix programokat szervez csak nekik. Így a fizető magyar vendég azt csinálhatja ami marad. . .

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
1 hétvégét töltöttünk a szállodában,jól éreztük magunkat. Éppen nem voltak sokan,így a wellness részleg még élvezhető volt,teltház esetén viszont már kicsinek bizonyult volna mivel a jakuzzi 4személyes és a másik meleg vizes medence sem nagy. Az úszó medencében kicsit hidegebb volt a víz,de mivel úszásra való ezért engem ez nem zavart.
Válasz az értékelésre - 2019. július 29.
Kedves Piroska! Nagy örömmel tölt el bennünket, hogy Szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Köszönjük értékelésüket! Boldogan olvastuk, hogy szolgáltatásainkkal maradéktalanul meg voltak elégedve. Várjuk vissza Önöket sok szeretettel! Üdvözlettel: a Fried Kastélyszálló Resort csapata
Kiss Tünde (Fried Kastélyszálló Resort)

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
A szoba kényelmes volt a teraszt hiányoltam nem volt hová kiteríteni száradni a vizes fűrdőruhát törölközőt köntöst. A személyzet tökéletes a tisztaság kifogástalan. Az ellátás jó. Az éttermi árakat kicsit drágának találtam. Az ételek finomak voltak a desszert sajnos nem. A masszázs nagyon jó volt. Kellemetlenség csőtörés miatt vasárnap reggel nem volt víz.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
A tetőtéri szoba levágása kicsit kellemetlen volt ezért lett 4 csillag a szoba kényelme. Viszont ilyen gyönyörű fürdőszobával még nem találkoztam A kétszemélyes jakuzzi és annak elhelyezése fantasztikus élményt nyújtott. Tisztaság a felsőfokon, bár a közlekedő felújítása miatt volt némi kifogásunk. A wellnwss és a fittness részleg minden igényt kielégítő volt akárcsak a masszázs.
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
A mozgáskorlátozottaknak fenntartott szobát kaptuk, amelynek a fürdőszobájában zuhanyozáskor faltól falig megállt a víz, mivel nincs zuhanytálca, és a lefolyó nem megfelelően lett kialakítva. Az erkély az udvarra nézett, az étterem fölött. Húsvéthoz és 4-csillagos minősítéshez képest rettenetes csalódás volt a vacsora-választék.
Válasz az értékelésre - 2019. április 25.
Kedves Klára!

Köszönjük szépen, hogy időt szánt az értékelésre. Nagy örömmel tölt el, hogy többnyire elégedettek voltak szolgáltatásainkkal.
Telefonbeszélgetésünk alkalmával egyeztettünk Önnel arról, hogy a Standard akadálymentesített vagy a Superior szobát szeretnék lefoglalni. Ön az akadálymentesített szoba mellett döntött, ezért oda rögzítettük a foglalását.
Krizbai Regina (Fried Kastélyszálló Resort)

Mucika TOP fotófeltöltő
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szállodára adott értékelésem 2-es. Azt a kettest csak azért kapják, mert az ételek nagyon finomak voltak, a felszolgálók is kedvesek. Viszont most jön a DE! Még soha nem jártam úgy, hogy éjszaka közepén kellett elhagynunk egy szállodát. Vadászházba tették a szállásunkat. Itt viszont a szobában nem volt termosztát, csak az alaksorban, KAZÁN mellett.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
Pár napos kikapcsolódásra, a hétköznapokból való elvonulásra, romantikára tökéletesen megfelelő a hely. Szolgáltatásaiban, felszereltségében kiváló. Jól éreztük magunkat, jót pihentünk.
A kastélyszálló szobái és belső felszereltsége nagyon tetszett, kényelmes ágyakkal, és bőségesek, ízletesek voltak az ételek.
Válasz az értékelésre - 2019. február 14.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szánt az értékelésre. Nagy öröm számunkra, hogy minden szolgáltatásunkkal elégedettek voltak és kellemesen telt a nálunk töltött pihenés. Várjuk vissza Önöket sok szeretettel! Üdvözlettel:a Fried Kastélyszálló Resort csapata
Kiss Tünde (Fried Kastélyszálló Resort)

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 29.
Szeretném megköszönni azt a 2 napot,amit Önöknél töltöttünk. Igazából pihenni mentünk, gyakran járunk, sok helyen voltunk. Tudjuk hogyan éljünk a lehetőséggel. De amit Önöknél tapasztaltunk, az nem általános. Végre azt éreztem, hogy Önök vannak értünk és nem fordítva. Figyeltek ránk, de ez nem volt tolakodó, csak amikor kellett.
Válasz az értékelésre - 2019. február 6.
Kedves Kiss Maria!
Nagy örömmel tölt el bennünket, hogy Szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Köszönjük értékelésüket! Boldogan olvastuk, hogy szolgáltatásainkkal maradéktalanul meg voltak elégedve és kellemesen telt a nálunk töltött pihenés.
Várjuk vissza Önöket sok szeretettel!
Üdvözlettel:
a Fried Kastélyszálló Resort csapata
Krizbai Regina (Fried Kastélyszálló Resort)

Simontornya
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, borkóstolással, sport eszközök használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Simontornya
4 nap/3 éjszaka 32.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri ünnepi vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, érkezéskor forralt borral, borospince-látogatással, borkóstolóval, sütemény büfével, tűzijátékkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.01.
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 11.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Hotel Azúr
3 nap/2 éjszaka 49.555,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 12.706 - 15.695,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
3 nap/2 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szaunavilág használattal, egy alkalommal forró itallal, töklámpás faragással, egy óra díjmentes fallabdapálya-használattal vagy ping-pongozási lehetőséggel, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.04-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 18.067,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness használattal, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Telekom Hotel
Balatonkenese
2 nap/1 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.02-ig
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 23.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.05-ig
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.10.21-ig
Érvényes: 2019.11.30-ig

Szállodák Simontornya környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Zamárdi
Zichy Park Hotel Bikács
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Disznóvágás - teljes ellátással (min. 2 éj)

SimontornyaX