Fried Kastélyszálló Resort Simontornya
7081 Simontornya, Malom út 33.

Fried Kastélyszálló Resort Simontornya a térképen

Fried Kastélyszálló Resort Simontornya értékelése:

1. helyezett a 4 simontornyai szállás közül
12. helyezett Dél Dunántúlon - 506 szállás közül

Fried Kastélyszálló Resort Simontornya képei

Fried Kastélyszálló Resort Simontornya vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 17.
A wellness törölköző cseréje nehézkes.
A séf kiváló ételeket készített, még olyat is amit eddig meg sem ettem.
A berendezés gyönyörű és lenyűgöző. A környezet csodálatos.
Válasz az értékelésre - 2020. március 25.
Kedves Sándor!
Köszönjük, hogy időt szánt az értékelésre, és megosztotta velünk észrevételeit. Nagy öröm számunkra, hogy Szállodánk szolgáltatásaival elégedettek voltak és kellemesen telt a nálunk töltött pihenés. Várjuk vissza Önöket sok szeretettel!

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
A Szálloda minden igényt kielégítő. Csodás környezetben helyezkedik el. A személyzet udvarias, mosolygós. Az ételek változatosak és bőségesek. A wellness nagyon jó, a masszás is szuper volt. Ajánlani tudom a borkóstolási programon való részvételt! A szállodától gyalog is megközelíthető a Simontornya vára, amit érdemes megtekinteni.
Válasz az értékelésre - 2020. március 10.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a személyzettel kapcsolatos pozitív észrevételeit. Nagy örömmel tölt el minket, hogy szolgáltatásainkkal is maradéktalanul meg voltak elégedve. Várjuk vissza Önöket sok szeretettel! Üdvözlettel: a Fried Kastélyszálló Resort csapata Üdvözlettel: a Fried Kastélyszálló Resort csapata
Krizbai Regina (Fried Kastélyszálló Resort)

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 20.
Második alkalommal voltunk a szállóban. A személyzet udvarias, barátságos és előzékeny. A séf (Gábor) kreatív, kísérletező (sertés és gombapörkölt túrógombóccal *****).
A szoba tiszta, kényelmes, berendezése igényes.
Válasz az értékelésre - 2020. február 17.
Kedves Horváth Gábor!

Köszönjük, hogy időt szánt az értékelésre, és megosztotta velünk észrevételeit. Nagy öröm számunkra, hogy Szállodánk szolgáltatásaival teljes mértékben elégedettek voltak és kellemesen telt a nálunk töltött pihenés. Várjuk vissza Önöket sok szeretettel!
Üdvözlettel: a Fried Kastélyszálló Resort csapata
Krizbai Regina (Fried Kastélyszálló Resort)

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
December 28. -január 01-ig voltunk a vendégük. Kezdem avval ami tetszett! A szilveszteri gálavacsora megfelelt egy négy csillagos hotel által nyújthatónak! A bor és pálinka kóstoló színvonalas volt. A szobánk megfelelő volt. A takarítottságról már tudnék mondani ezt-azt! A masszázs kellemes környezetben és szakértő kezekkel történt.
Válasz az értékelésre - 2020. február 10.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy időt szánt az értékelésre, és megosztotta velünk észrevételeit. Az Ön által felsoroltakat mihamarabb kivizsgáljuk. Bízunk benne, hogy ha legközelebb vendégül láthatjuk Önöket, csak pozitív élményekkel távoznak!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
A welness részleg nagyon klassz, az úszómedence vize kicsit hideg, a kisebb medence vize kissé elhasznált volt. A hotel nagyon barátságos, karakteres, élmény itt lenni!
Válasz az értékelésre - 2020. február 7.
Kedves Orsolya!
Köszönjük, hogy időt szánt az értékelésre, és megosztotta velünk észrevételeit. Nagy öröm számunkra, hogy Szállodánk szolgáltatásaival összességében elégedettek voltak és kellemesen telt a nálunk ltölött Karácsony. Várjuk vissza Önöket sok szeretettel!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Az üdülés előtt napi programokat tudtam egyeztetni emailben, azokban a hotel az üdülés során is teljes mértékig partner volt. A szállás és az ellátás maximálisan az igényeinkhez igazodott, a teljes személyzet udvariasan, kereste és teljesítette igényeinket, kéréseinket.
Válasz az értékelésre - 2020. február 5.
Kedves Csatári Győző! Nagy örömmel tölt el bennünket, hogy Szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Köszönjük értékelésüket! Boldogan olvastuk, hogy szolgáltatásainkkal maradéktalanul meg voltak elégedve és kellemesen telt a nálunk töltött pihenés.Várjuk vissza Önöket sok szeretettel!Üdvözlettel:a Fried Kastélyszálló Resort csapata

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 31.
Már a telefonos érdeklődésem során és a foglalásnál is roppant segítőkész volt Bianka, de a személyzet minden tagjáról ezt a hozzáállást mondhatom el. A kastély és a szoba jellemzői: tisztaság, otthonosság. Az apró 33-asban talán a vizes törölközők, köpenyek szárítására/tárolására volt kevés hely, illetve a radiátorok szabályzására nem találtunk módot.

T. Éva2 TOP szállásértékelő
T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
A karácsonyt töltöttük itt. Nagyon kedves személyzet, szép környezet, a wellness megfelelő. A félpanziós vacsora nagyon finom és változatos volt. Két dolgot jegyeznék meg. A reggeli nekünk elég későn van már 8 órai kezdettel, illetve az éttermi ebéd ára elég borsos,valamint a második napon ehetetlenül sós volt az összes fogás amit rendeltünk.

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
Itt töltöttem ezt a karácsonyomat is. Minden tökéletes volt, a személyzet szinte leste a vendégek kívánságait, a kaják is nagyon jól sikerültek.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 2.
Csendes,nyugodt környezet.Finom ételek.pihenésre,kikapcsolódásra remek helyszín.Szép kilátás.
hátrány:wc tartály folyatása miatt a tartály állandó ,hangos újratöltése.
szellőző berendezés nem elég hatékony,de hangos

Simontornya
5 nap/4 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, borkóstolással, kedvezményekkel, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Simontornya
4 nap/3 éjszaka 16.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, kuponnal, ajándék pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Világos Hotel
Balatonvilágos
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szezonálisan saját stranddal, játszószoba használattal, parkolással
Érvényes: 2020.10.24-ig
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 18.065 - 42.905,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Bohém Birtok
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 14.200,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sportszer használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.14. - 2021.05.20.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.04-ig
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
2-3 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, parkolással, kerékpár bérlési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Nostra
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, relax és napozó kert használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 34.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, aromafürdővel, privát wellnessezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Faházas Villapark
Ráckeve
Érvényes: 2021.08.04-ig
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, tematikus programokkal, kedvezményes fürdőbelépővel, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Simontornya környékén
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
WELLAShow (min. 2 éj)
Romantikus wellness csomag (min. 2 éj)

SimontornyaX