Fried Kastély Hotel Simontornya ★★★

4,1Kényelem
4Szolgáltatás
4,2Étkezés
4,3Elhelyezkedés
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!

A Fried Kastély Hotel legnépszerűbb csomagjai

Fried Kastély Hotel Simontornya - Akciós Kastélyélmény (min. 2 éj)
Akciós Kastélyélmény
59.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat (min. 2 éj)
Senior ajánlat
58.003 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Fried Kastély Hotel Simontornya - Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári kikapcsolódás
82.620 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár (min. 2 éj)
Legjobb ár
75.736 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Fried Kastély Hotel Simontornya - Hosszabb idő kevesebb ár (min. 4 éj)
Hosszabb idő kevesebb ár
178.240 Ft / 2 fő / 4 éjtől félpanzióval
Fried Kastély Hotel Simontornya - Fried wellness pihenés (1 éjtől)
Fried wellness pihenés (1 éjtől)
37.450 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Fried Kastély Hotel Simontornya - Augusztus 20. (min. 2 éj)
Augusztus 20.
107.100 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Fried Kastély Hotel Simontornya - November 1.
November 1.
45.034 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Fried Kastély Hotel Simontornya - Varázslatos karácsony a Fried Kastélyban
Varázslatos karácsony a Fried Kastélyban
49.900 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hotel Vital Zalakaros - Augusztus 20.
Hotel Vital Zalakaros
Hotel Napfény Zalakaros
77.220 Ft / 2 fő / 2 éjtől kiváló félpanzióval

Fried Kastély Hotel Simontornya vélemények

Kiváló 2024. július 6.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a 4 nap alatt. Kellemes, majdnem családias légkörben, jó levegőn töltöttük az időt. Ami kiemelkedően nagyon jó volt, az az étkezések minősége. A pincérek nem tolakodóan érdeklődtek esténeként az ital fogyasztás felől, de ami igazán kiemelkedő volt, az a konyha. Választékos, minden este nagyszerűen jó izű ételek voltak felkínálva.
2024. július 3.a párjával járt itt
A szobában a klímát hiányoltuk, mert ott tartózkodásunk alatt elég meleg volt. Egyébként a szobával, kényelemmel, tisztasággal teljesen elégedettek voltunk. Az ételek finomak, változatosak voltak, a személyzet udvarias, segítőkész.
Kiváló 2024. június 29.barátokkal járt itt
Születésnapi meglepetésnek szántam ezt a 3 napot a barátnőmnek. A szállás munkatársai rendkívül segítőkészek voltak. A meglepetés,- fantasztikus gyümölcstál - mellett a ”főúri "berendezésű szobával is sikerült lenyűgöznöm őt. Mindenki készséges, mosolygós hozzállásával tette még kellemesebbé ezt a néhány napot. Jó szívvel ajánlom másoknak is!
4Étkezés
Kiváló 2024. április 20.a párjával járt itt
Mivel idős ember vagyok, az úszó medencét nem tudtam igénybe venni. A medencébe való bejutás nem megfelelő. A kapaszkodónál a lépcsőfokok túl messze vannak és meredek. Egyszer vettem igénybe a medencét, de többször nem mertem igénybevenni. Gondolom ez nem csak nekem okoz problémát. A welnesz részleg miatt választottam önöket. A többi szolgáltatással elégedett voltam.
3Elhelyezkedés
Szörnyű 2024. április 15.a párjával járt itt
A kutyával történő ottlét a kapott szobát illetően rendkìvül diszkriminatìv. Az állatbarát szállás egyéb tapasztalataink mellett itt új fogalmat nyert. Az elszeparálásunk egy erkélytelen,levegőtlen,kilátás nélküli,inkább gyenge panziószobára hasonlìtó,ötven lépcső megmászásával elérhető,különálló épületben kapott szállás a kutyával történt érkezésünk miatt.
4Személyzet
4Tisztaság
2Ár / érték arány
1Kényelem
Kiváló 2024. április 8.barátokkal járt itt
A kastélyszálló remek, gyönyörű bútokkal. A félpanziós konyha isteni, ott dolgozók roppant kedvesek, szolgálatkészek. Informatív anyagokat és tájékoztatókat kaptunk a recepción. Javaslat idősebb odautazóknak: az első emeltre kérjenek szobát. Kastélynéző út (Dég, Simontornya, Ozora) alatt a dégi Kristály étterem és pizzériát ajánlom jó szívvel még.
2024. április 3.a párjával járt itt
Szép környezetben található a szállás és könnyen megközelíthető. Közel található több kastély is ami nagyon tetszett, főként a Festetics kastély Dégen, valamint az Ozori kastély, Tamási termálfürdő kis csalódás volti, mivel a fedett része nem üzemelt. A reggeli bőséges és finom, de a vacsora nem igazán nyerte el a tetszésünket.
4Tisztaság
4Étkezés
Kiváló 2024. március 30.a párjával járt itt
Tizenvalahány év után ismét meglátogattuk a kastélyszállodát, azóta rengeteget fejlődött, nagyon sok új dolog épült hozzá a korábbiakhoz képest. A személyzet rendkívül kedves, segítőkész, a főépületi szobánk tökéletesen megfelelt igényeinknek.
2024. március 11.a párjával járt itt
Először jártunk a Fried kastélyhotelben, de nem utoljára. A személyzet kedves, főleg a recepciós hölgy. Tisztaság mindenhol, ahogy kell. A "liliom ház" épületben volt a szoba, mely tágas és kényelmes, a falak viszont vékonyak lehetnek, amire érdemes odafigyelni.
3Étkezés
Kiváló 2024. február 25.barátokkal járt itt
A barátnőm vegetáriánus, ezt az érkezéskor jelentettük, rögzítették is a számítógépes rendszerben, de ez az információ nem jutott el az érintettekhez a vacsorán. Az első nap a töltött gomba, amit ehetett volna, már negyed 7-kor elfogyott. Javasoljuk, hogy tegyenek félre a jelzett vegetáriánus vendégeknek ezekből az ételekből!
3Étkezés
146 értékelés / 15 oldalon
Fried Kastély Hotel Simontornya a térképen
7081 SimontornyaMalom út 33.
Foglalás: +36 1 4578450 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • csúszda • aromakabin • napozóterasz • tepidárium
Internet
• Ingyenes WI-FI a szobákban
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • MBH SZÉP kártya
Parkolás info
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár
Kapcsolódó cikkek
Legnépszerűbb cikkek