Fried Kastélyszálló Resort Simontornya
7081 Simontornya, Malom út 33.

Fried Kastélyszálló Resort Simontornya a térképen

Fried Kastélyszálló Resort Simontornya értékelése:

1. helyezett a 4 simontornyai szállás közül
14. helyezett Dél Dunántúlon - 512 szállás közül

Akciós csomagok

Fried Kastélyszálló Resort Simontornya képei

Fried Kastélyszálló Resort Simontornya vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 18.
Nagyon udvarias volt a személyzet, kedvesek, segitőkészek voltak, a tisztaság is nagyon rendben volt, a szolgáltatások kellemesek, jók voltak, egy igényünk nem teljesült, szerettünk volna egy borkóstolra jelentkezni, de már nem jött össze., Majd legközelebb!
köszönjük
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 21.
Kedves Mária! Nagyon szépen köszönjük a pozitív visszajelzést. Örömmel halljuk, hogy kellemesen telt a Szállodánkban eltöltött pihenés! Köszönjük a kedves szavakat! Várjuk vissza Önöket sok szeretettel! Üdvözlettel: a Fried Kastélyszálló Resort csapata

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 25.
Rendkívül kedves volt mindenki. Az étteremben a felszólgálók udvariasak, figyelmesek. A recepción segítőkészek! Az ételek nagyon finomak. A választék megfelelő volt reggel is vacsoránál is. Egy negatívum volt, hogy vacsoránál egy kancsó vizet (esetleg jéggel) szívesen láttunk volna.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 31.
Kedves Virág! Nagy örömmel tölt el bennünket, hogy Szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Köszönjük értékelésüket és a kedves szavakat! Boldogan olvastuk, hogy szolgáltatásainkkal és személyzetünkkel maradéktalanul meg voltak elégedve és kellemesen telt a nálunk töltött pihenés. Várjuk vissza Önöket sok szeretettel!

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 20.
A szoba poros volt, az étel elfogyott, ha később mentünk le, már nem töltötték újra. Az egész park gondozatlannak látszott, a kastély körül is rengeteg elszáradt falevél. A kastélynál se egy erkély, se egy terasz. A személyzet kiváló ! Udvarias, segítőkész. A személyzet csillagos ötöst érdemel. A wellness részleg tele volt gyerekkel, a medencében a víz hideg, a kinti medence inkább gyerekeknek való.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 26.
Kedves Aranka! Köszönjük, hogy időt szánt az értékelésre, és megosztotta velünk észrevételeit. Korábban ilyen jellegű panaszok még nem érkeztek. Elnézést kérünk az okozott kellemetlenségért. Üdvözlettel: a Fried Kastélyszálló Resort csapata

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 17.
A wellness törölköző cseréje nehézkes.
A séf kiváló ételeket készített, még olyat is amit eddig meg sem ettem.
A berendezés gyönyörű és lenyűgöző. A környezet csodálatos.
Válasz az értékelésre - 2020. március 25.
Kedves Sándor!
Köszönjük, hogy időt szánt az értékelésre, és megosztotta velünk észrevételeit. Nagy öröm számunkra, hogy Szállodánk szolgáltatásaival elégedettek voltak és kellemesen telt a nálunk töltött pihenés. Várjuk vissza Önöket sok szeretettel!

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
A Szálloda minden igényt kielégítő. Csodás környezetben helyezkedik el. A személyzet udvarias, mosolygós. Az ételek változatosak és bőségesek. A wellness nagyon jó, a masszás is szuper volt. Ajánlani tudom a borkóstolási programon való részvételt! A szállodától gyalog is megközelíthető a Simontornya vára, amit érdemes megtekinteni.
Válasz az értékelésre - 2020. március 10.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a személyzettel kapcsolatos pozitív észrevételeit. Nagy örömmel tölt el minket, hogy szolgáltatásainkkal is maradéktalanul meg voltak elégedve. Várjuk vissza Önöket sok szeretettel! Üdvözlettel: a Fried Kastélyszálló Resort csapata Üdvözlettel: a Fried Kastélyszálló Resort csapata
Krizbai Regina (Fried Kastélyszálló Resort)

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 20.
Második alkalommal voltunk a szállóban. A személyzet udvarias, barátságos és előzékeny. A séf (Gábor) kreatív, kísérletező (sertés és gombapörkölt túrógombóccal *****).
A szoba tiszta, kényelmes, berendezése igényes.
Válasz az értékelésre - 2020. február 17.
Kedves Horváth Gábor!

Köszönjük, hogy időt szánt az értékelésre, és megosztotta velünk észrevételeit. Nagy öröm számunkra, hogy Szállodánk szolgáltatásaival teljes mértékben elégedettek voltak és kellemesen telt a nálunk töltött pihenés. Várjuk vissza Önöket sok szeretettel!
Üdvözlettel: a Fried Kastélyszálló Resort csapata
Krizbai Regina (Fried Kastélyszálló Resort)

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
December 28. -január 01-ig voltunk a vendégük. Kezdem avval ami tetszett! A szilveszteri gálavacsora megfelelt egy négy csillagos hotel által nyújthatónak! A bor és pálinka kóstoló színvonalas volt. A szobánk megfelelő volt. A takarítottságról már tudnék mondani ezt-azt! A masszázs kellemes környezetben és szakértő kezekkel történt.
Válasz az értékelésre - 2020. február 10.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy időt szánt az értékelésre, és megosztotta velünk észrevételeit. Az Ön által felsoroltakat mihamarabb kivizsgáljuk. Bízunk benne, hogy ha legközelebb vendégül láthatjuk Önöket, csak pozitív élményekkel távoznak!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
A welness részleg nagyon klassz, az úszómedence vize kicsit hideg, a kisebb medence vize kissé elhasznált volt. A hotel nagyon barátságos, karakteres, élmény itt lenni!
Válasz az értékelésre - 2020. február 7.
Kedves Orsolya!
Köszönjük, hogy időt szánt az értékelésre, és megosztotta velünk észrevételeit. Nagy öröm számunkra, hogy Szállodánk szolgáltatásaival összességében elégedettek voltak és kellemesen telt a nálunk ltölött Karácsony. Várjuk vissza Önöket sok szeretettel!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Az üdülés előtt napi programokat tudtam egyeztetni emailben, azokban a hotel az üdülés során is teljes mértékig partner volt. A szállás és az ellátás maximálisan az igényeinkhez igazodott, a teljes személyzet udvariasan, kereste és teljesítette igényeinket, kéréseinket.
Válasz az értékelésre - 2020. február 5.
Kedves Csatári Győző! Nagy örömmel tölt el bennünket, hogy Szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Köszönjük értékelésüket! Boldogan olvastuk, hogy szolgáltatásainkkal maradéktalanul meg voltak elégedve és kellemesen telt a nálunk töltött pihenés.Várjuk vissza Önöket sok szeretettel!Üdvözlettel:a Fried Kastélyszálló Resort csapata

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 31.
Már a telefonos érdeklődésem során és a foglalásnál is roppant segítőkész volt Bianka, de a személyzet minden tagjáról ezt a hozzáállást mondhatom el. A kastély és a szoba jellemzői: tisztaság, otthonosság. Az apró 33-asban talán a vizes törölközők, köpenyek szárítására/tárolására volt kevés hely, illetve a radiátorok szabályzására nem találtunk módot.

Simontornya
3 nap/2 éjszaka 14.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, borkóstolással, sport eszközök használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Szárcsa Hotel
3-4 éjszaka 22.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, délutáni kakaópartival, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, 4 éjszakától ajándékkal, ingyenes kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 7.500,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 22.250 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.01. - 2021.10.25.
Hotel Magyar Király
3-4 éjszaka 25.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, szauna és fitneszterem használattal, szilveszteri programokkal, szabadidős játékokkal, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.03.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, bográcsozási, grillezési lehetőséggel, játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Pilvax Hotel
Kalocsa
Érvényes: 2021.10.25-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 17.186 - 29.677,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2021.12.22-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
2021.04.02. - 2021.10.25.
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal vagy borkóstolóval, kézműves programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig

Szállodák Simontornya környékén
Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Szilveszter (min. 3 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

SimontornyaX