Marusszia

Marusszia adatlapja

Nyugdíjas örökifjú vagyok Wellneslatogató!!!
Párommal járok
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Akció-figyelő  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó  •  Buborékfüggő
Regisztráció2013.12.27
Utoljára itt2022.10.09

2016. július 19.a párjával járt itt
Nagyon szép 2napot töltöttunk el Végig szakadt az eső. A wellness jó csak tele volt kisgyerekkel igy a buborékot ritkán inditották be NAGYON KÉNE EGY GYEREKMEDENCE ami van az csak 2évesig jó és picike. Egyébként jó szálloda! Nagyon segitőkészek a dolgozók igyekszenek programokak vinni a hotelba ami nagyon jó Igazán kellemes hely.
2013. december 27.a párjával járt itt
nagyon tetszett a szoba welnes resz tul kicsi szaunaszeansz kivallo demeltatlanul pici szuk keves szemelyzet udvarias Meg tobb programlehetoseg kellene. A tarsszalloda Bambara naz viszont hibatlan csodas. Eloszor azt hittem hogy a sodombon van de meglepetesemre s faluban volt tulsagosan el van dugva nagyon szep belulrol mar biztos elkeszult a felujitas Sokkal tobb elmenyelem kell a furdobe es ujdonsagok hogy az emberek kivancsiakka valjanak
Felhasználó fényképei:
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - Mesés Shiraz Hotel Egerszalók -
Kiváló 2022. szeptember 30.a párjával járt itt
Szuper barátságos hely jól megközelithető a fürdő lelki feltöltődés re alkalmas Sajnos csak szállásra hasznalható nincs étkezés Már nagyon szocrealos nincs fejlesztve. De ottaludni kiválóan alkalmas
Felhasználó fényképei:
Hajdú Kastély Hotel Hajdúszoboszló - Hajdú Kastély Hotel Hajdúszoboszló -