Mdamoiselle

Mdamoiselle adatlapja

Tanítószakos főiskolás vagyok.
Előtte vendéglátást tanultam. Szeretek és tudok és sütni főzni:)
Hobbim az utazás, főzés mellett a grafika és az olvasás.
Ha tehetem utazok. Gyönyört nyújt már maga az út, hát még a felfedezés.
Szeretek megtapasztalni egy újfajta valóságot, mások hétköznapjait.
A nyári illatos esték egy felfedezésre váró város, üdülőhely kis vendéglátóhelyén felbecsülhetetlen
Kedvenceim Somogy megye, Balaton, Nagyatád, Fonyód, Balatonlelle, Budapest, Bánk....... és az Adriai tenger.
Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2014.08.26

Kiváló 2014. augusztus 26.barátokkal járt itt
Minden szülinapomat itt tartjuk, de ünnepektől függetlenül is járunk. A szülinapos ingyen fogyaszt és tortát is kap,annyi főre,ahánnyal jön, de 4 fő a minimum. A tortát zsúrkocsin, élő zenével hozzák be. . :)
Hangulatos, elegáns étterem, mintha egy csipetnyit őrizne a múltszázadbeli romantikából.
Felhasználó fényképei:
Kaltenberg Sörház & Étterem Budapest -
2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Elsőnek-betérő vendégként- meglepődtünk, hogy csak előfoglalással tudunk itt enni,ezért másnapra tudtunk csak foglalni, de várakozásaink nem voltak hiábavalók. Remek kiszolgálás, figyelmes felszolgálok és egy árnyékos asztal várt minket. A leves nem nyerte el a tetszésem (újházi tyúkhús levest kértem, de biztos, hogy nem látott tyúkot), viszont a ropogós csülök maga volt a tökély.
Kiváló 2014. augusztus 26., csoporttal járt itt
Ha fogadóba megy el az ember, mit vár? Szép tájat, környezetet. Kellemes szállást. Finom ízeket. A Szepi mindezt ötvözi. Gyönyörű dimbes-dombos táj a fogadó környezete. A szobában minden meg van, amire szükségünk lehet a klímától a tv-ig, a szoba pedig igényesen , kellemesen van berendezve. Az ételek nagyon finomak voltak.