Szepi Fogadó Szendehely

Szepi Fogadó  Szendehely
2640 Szendehely, Szabadság út 1.

Szepi Fogadó  Szendehely a térképen

Szállások Szendehely városában
Wellness csomagok Szendehely városában

Szepi Fogadó Szendehely vélemények

2014. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26.
Ha fogadóba megy el az ember, mit vár? Szép tájat, környezetet. Kellemes szállást. Finom ízeket. A Szepi mindezt ötvözi. Gyönyörű dimbes-dombos táj a fogadó környezete. A szobában minden meg van, amire szükségünk lehet a klímától a tv-ig, a szoba pedig igényesen , kellemesen van berendezve. Az ételek nagyon finomak voltak.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. április 6.
Szép környezett a Naszály hegy lábánál helyezkedik el ez a kis falú és a falú központjában helyezkedik el az étterem és az emeleten a panzió . Remek a kiszolgálás az ételek jellegzetes Sváb ízekkel készülnek . Tiszta levegő szinte harapni lehet ! Nagyokat lehet pihenni és aktívan is tudod tölteni a napjaidat . Mindenkinek ajánlom .

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Augusztus egyik legmelegebb napján voltunk a Szepibe, egy barátunk esküvőjére hivatalosak. Szerencsére működött a klíma (egy darabig) , és a pincérek is folyton hozták a lehűtött italokat. :) Az ételek nagyon finomak voltak, főleg az erőlevest tudom ajánlani. A terem berendezése nagy elegáns volt, és a hely maga is szép környéken van, jól megközelíthető.

Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 28.000 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan Élményfürdő belépéssel, Oriental Spa használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Panni Pihenőház
Érvényes: 2021.06.05-ig

Szállodák Szendehely környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

SzendehelyX