M. Dia

M. Dia adatlapja

Párommal, kisgyermekeinkkel.
Ilyen vagyok
Paleolit  •  Táplálkozástudatos  •  Édesszájú  •  Akció-figyelő  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás  •  Sportos
Regisztráció2016.12.28
Utoljára itt2017.08.15

Kiváló 2017. augusztus 15.a párjával járt itt
Férjemmel 3 napot töltöttünk el a zalakarosi Hotel Venusban, lakosztályt kaptunk, nagyon tetszett, jól éreztük magunkat!
Minden finom volt, szép és tiszta, elegáns és korrekt árakon.
Személyzet kedves és rugalmas.
Szoba tiszta, kényelmes.
Sportolási lehetőségek maximálisan kihasználva :)
Felhasználó fényképei:
Venus Hotel Zalakaros - Venus Hotel Zalakaros - Venus Hotel Zalakaros - Venus Hotel Zalakaros - Venus Hotel Zalakaros -
Kiváló 2016. december 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon pazar volt a szállás, az ellátás! A szobák modernek-ízlésesek, tiszták, az étterem elegáns, a kínálat és az ételek fantasztikusak, a dolgozók közvetlenek, a wellness és a konditerem nagyon tetszett, amiért pedig leginkább hálásak vagyunk, hogy hihetetlenül rugalmasan gyerekbarát szállás az Önöké!
Felhasználó fényképei:
Szárcsa Hotel Székesfehérvár - Szárcsa Hotel Székesfehérvár - Szárcsa Hotel Székesfehérvár - Szárcsa Hotel Székesfehérvár -
Kiváló 2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Az egyik kedvenc helyünk, ha kisgyerekeinkkel tervezünk pihenést, többször is voltunk már itt, csodás karácsonyban volt részünk a Hotelben, nagyon szeretjük, mert rendkívül sok szolgáltatást nyújtanak, gyerekbarát, a szobák és azok felszereltségei kiválóak, tetszik a konditerem, a wellness, az ételek fantasztikusak. . .