Szárcsa Hotel Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Szárcsa u. 1.

Szárcsa Hotel Székesfehérvár a térképen

Szárcsa Hotel Székesfehérvár értékelése:

1. helyezett a 14 székesfehérvári szállás közül
10. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Szárcsa Hotel Székesfehérvár képei

Szárcsa Hotel Székesfehérvár vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
Ismét jól döntöttünk,hogy ide jöttünk nyaralni a gyermekeinkkel! Az ételek finomak mint mindig, a választék bőséges! A személyzet is nagyon odafigyel a vendégek kiszolgálására és kényelmére,mindenki nagyon kedves volt! A kinti/benti wellness részleg különösen tetszik a gyermekeinknek nekem meg a kondi terem:-)!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 6.
Nagyon tetszett az igényes bútorokkal berendezett elnöki szoba, a tágas, ugyancsak nagy hozzáértéssel, ízlésesen kialakított fürdőszoba. Finomak voltak az ételek, volt választási lehetőség gyerek és felnőtt részére reggel és este is. Nagyra értékeltem ebben a melegben a fagylaltkínálatukat a vacsora után. A benti fürdőzési lehetőségen fejlesztenék még, hogy kicsit gyerekközpontúbb legyen!
2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
Nagyon hangulatosan, okosan berendezett szobánk volt, tetszett, hogy külön figyelmet fordítanak a kicsiknek a játszó sarokkal, nagyon a hangulatos kültéri étterem rész.

2019. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
Az unokanővéremet leptem meg a szülinapján ezzel a foglalással. Amennyire sikerült neki meglepetést szereztem, engem is meglepetés ért, mert annyira szuper volt a szállás, kedvesek az alkalmazottak, isteni finom az étel és ital, a környezet csodálatos. Köszönjük szépen, biztosan vissza fogunk még jönni ide.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Nagyon tetszett a szálloda rusztikus hangulata mind a szobákban mind az étteremben. A szoba foglalásnál szempont volt a gyermekünk(14 éves) külön tudott aludni mert vannak két hálós szobáik. Ágyak kényelmesek,fűtés jó,sőt mi le is kapcsoltuk mert egy picit hűvösebbhez vagyunk szokva. Szimpatikus ,hogy nem akarnak mindenért külön fizettetni(játékszoba ,kerékpár,x-box szoba).

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 22.
Szép, tiszta hotel és barátságos személyzet. Félpanziós ellátást igényeltünk, szuper volt, főleg azért is, mert gondoltak az ételallergiával érkezőkre is. A pincérek figyelmessége, kedvessége kiemelkedő!

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 8.
A szálloda könnyen megtalálható, viszonylag csendes környezetben van. A belváros hamar elérhető.
A szállodának kellemes hangulata van, családias, nem hivalkodó. Az étterem választéka bőséges, az ételek ízletesek. A szilveszteri zenés műsor élvezetes, látványos volt.
A személyzet kedves, udvarias, szolgálatkész.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Itt töltötte a család a karácsonyi ünnepeket.
Nagyon jól éreztük magunkat.
Finom ételek,udvarias kiszolgálás,kényelmes ,szép tiszta szobák.
A wellness részleg egy kicsit kicsi.
De ezt eltekintve nagyon jól érezte magát a család.
Alkalmas hely a pihenésre,feltöltödésre.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 9.
A második adventi hétvégét töltöttük a hotelben. Azt hiszem nem is választhattunk volna jobb időszakot. Persze van némi hátránya is a nyárhoz képest (pl. hogy beszorultunk a benti SPA egységbe. Meg kell jegyeznem, hogy a vízhőfok lehetne kicsit magasabb. Az egész szálloda fel van már díszítbe - minden karácsonyi hangulatban díszlik.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
Páros, romantikus hétvégére érkeztünk a feleségemmel. Pénteken délután megtapasztalhattuk egy ukrán focicsapat hangulatát, így gyakorlatilag a vacsorán kívül minden más élvezhetetlen volt. (a wellness mint egy háborús övezet)
Szerencsére szombat reggel ők távoztak de a tanulság hogy foglaláskor érdeklódni kelk ki lesz még vendég velünk. . .

Szárcsa Hotel
2-3 éjszaka 12.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes fürdőzéssel, fotósarokkal, romantikus esti programmal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.13. - 2020.02.17.
Szárcsa Hotel
2-3 éjszaka 10.917,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal,választható belépővel, szabadidős játékokkal, farsangi gyerekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.02-ig
Hotel Platán Székesfehérvár
4 nap/3 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Magyar Király
3 nap/2 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finn és infra szauna használattal, fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.05-ig
Szent Gellért Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.31-ig
Smart Rooms Motel
2 nap/1 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.20-ig
Kristály Imperial Hotel
Tata
2-3 éjszaka 19.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 27.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Erdőalja Vendégház
Jásd
Érvényes: 2021.01.20-ig
Szárcsa Hotel
3-4 éjszaka 13.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos húsvéti programokkal, szórakozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

SzékesfehérvárX