Szárcsa Hotel Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Szárcsa u. 1.

Szárcsa Hotel Székesfehérvár a térképen

Szárcsa Hotel Székesfehérvár értékelése:

1. helyezett a 14 székesfehérvári szállás közül
12. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Szárcsa Hotel Székesfehérvár képei

Szárcsa Hotel Székesfehérvár vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 18.
A szálloda képei hitelesen ábrázolták a fényűző szobákat és a pazar vendéglátást. Nagyon finom, változatos és bőséges volt a félpanziós ellátás. Minden kényelmet biztosított a szoba berendezése. A fürdőszoba patyolattiszta volt. A benti wellness, az infraszauna, a gőzkabin és a finn szauna minden várakozásunkat felülmúlta. A gyerkőceinket a vízi csopper ejtette rabul.
2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 28.
4 éjszakát töltöttünk a hotelben, ahol nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon jól felszerelt, minden korosztálynak megfelelő kikapcsolódást nyújthat. A szoba szép, tiszta, hangulatos. Az étkezés bőséges és választékos. A személyzet nagyon udvarias és kedves. Mindenkinek ajánlani tudom.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24.
Nagyon tetszett: a szállásadó egy külön mappát helyezett el a szobában, amelyben hasznos útmutatást adott a helyi és környékbeli nevezetességekről.
A szobák berendezése osztályon felüli, a vendégcentrikus személyzet dicséretet érdemel.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 20.
Valentin napot töltöttünk ott, remekül éreztük magunkat. Kiszolgálás a Valentin napi készülödés nagyon szép és hangulatos volt. A programok nagyon tetszettek. Az ennivaló is nagyon jó volt. Egy felejhetetlen élmény volt számunkra.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 11.
A Hotel Szárcsa felülmúlta az elképzelésemet. Az ott tartózkodásunk alatt minden a pihenésünket és a nyugalmunkat szolgálta. Olyannyira meg voltunk elégedve mindennel, hogy tervezzük még az odautazást máskor is és ajánljuk barátainknak a helyet. Köszönjük szépen!

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 8.
A személyzet segítőkészségén, udvariasságán és kedvességén kívül a kiszolgálás és a kényelem minden képzeletet felülmúlt. Pihenni mentünk a sok fáradalom után és úgy érzem, sikerült teljesen kipihenten érkeznünk otthonunkba. A gyerekek szomorúak voltak, amikor haza kellett indulnunk, mert nagyon jól érezték magukat és szeretnének minél hamarabb vissza menni.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
Nagyon kellemesen telt a karácsony ezen a helyen. A szállásra, a személyzetre, az ételek minőségére és választékára még a legnagyobb rosszindulattal sem lehet panaszkodni. A wellness részleg lehetne nagyobb, de kisgyerekes családoknak kész paradicsom. Ha felnőttek napközben szeretnének úszkálni, vegyék tudomásul, hogy aki vízbe megy, vizes lesz, amiben benne van, hogy akár a pancsoló gyerekektől.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
Ismét jól döntöttünk,hogy ide jöttünk nyaralni a gyermekeinkkel! Az ételek finomak mint mindig, a választék bőséges! A személyzet is nagyon odafigyel a vendégek kiszolgálására és kényelmére,mindenki nagyon kedves volt! A kinti/benti wellness részleg különösen tetszik a gyermekeinknek nekem meg a kondi terem:-)!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 6.
Nagyon tetszett az igényes bútorokkal berendezett elnöki szoba, a tágas, ugyancsak nagy hozzáértéssel, ízlésesen kialakított fürdőszoba. Finomak voltak az ételek, volt választási lehetőség gyerek és felnőtt részére reggel és este is. Nagyra értékeltem ebben a melegben a fagylaltkínálatukat a vacsora után. A benti fürdőzési lehetőségen fejlesztenék még, hogy kicsit gyerekközpontúbb legyen!
2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
Nagyon hangulatosan, okosan berendezett szobánk volt, tetszett, hogy külön figyelmet fordítanak a kicsiknek a játszó sarokkal, nagyon a hangulatos kültéri étterem rész.

Szárcsa Hotel
2-3 éjszaka 10.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, édesség bekészítéssel, választható belépővel, wellness-részleg használattal, szüreti programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.23-ig
Szárcsa Hotel
3-4 éjszaka 22.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, délutáni kakaópartival, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, 4 éjszakától ajándékkal, ingyenes kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes fürdőbelépő vásárlási lehetőséggel, Bory-vár belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Vadászkürt
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Hotel Magyar Király
2-3 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.25.
Parti Panzió
Tata
Érvényes: 2021.09.30-ig
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
2-3 éjszaka 34.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.01.
Szárcsa Hotel
2-3 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, meglepetés édességbekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.02.12. - 2021.03.31.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.421 - 13.686,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
Érvényes: 2021.10.22-ig
Érvényes: 2020.12.21-ig

Szállodák Székesfehérvár környékén
Hotel Wellamarin Zamárdi
Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Őszi szünet (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval