Szárcsa Hotel Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Szárcsa u. 1.

Szárcsa Hotel Székesfehérvár a térképen

Szárcsa Hotel Székesfehérvár értékelése:

1. helyezett a 14 székesfehérvári szállás közül
12. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Akciós csomagok

Szárcsa Hotel Székesfehérvár képei

Szárcsa Hotel Székesfehérvár vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24.
Nagyon tetszett: a szállásadó egy külön mappát helyezett el a szobában, amelyben hasznos útmutatást adott a helyi és környékbeli nevezetességekről.
A szobák berendezése osztályon felüli, a vendégcentrikus személyzet dicséretet érdemel.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 20.
Valentin napot töltöttünk ott, remekül éreztük magunkat. Kiszolgálás a Valentin napi készülödés nagyon szép és hangulatos volt. A programok nagyon tetszettek. Az ennivaló is nagyon jó volt. Egy felejhetetlen élmény volt számunkra.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 11.
A Hotel Szárcsa felülmúlta az elképzelésemet. Az ott tartózkodásunk alatt minden a pihenésünket és a nyugalmunkat szolgálta. Olyannyira meg voltunk elégedve mindennel, hogy tervezzük még az odautazást máskor is és ajánljuk barátainknak a helyet. Köszönjük szépen!

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 8.
A személyzet segítőkészségén, udvariasságán és kedvességén kívül a kiszolgálás és a kényelem minden képzeletet felülmúlt. Pihenni mentünk a sok fáradalom után és úgy érzem, sikerült teljesen kipihenten érkeznünk otthonunkba. A gyerekek szomorúak voltak, amikor haza kellett indulnunk, mert nagyon jól érezték magukat és szeretnének minél hamarabb vissza menni.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
Nagyon kellemesen telt a karácsony ezen a helyen. A szállásra, a személyzetre, az ételek minőségére és választékára még a legnagyobb rosszindulattal sem lehet panaszkodni. A wellness részleg lehetne nagyobb, de kisgyerekes családoknak kész paradicsom. Ha felnőttek napközben szeretnének úszkálni, vegyék tudomásul, hogy aki vízbe megy, vizes lesz, amiben benne van, hogy akár a pancsoló gyerekektől.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
Ismét jól döntöttünk,hogy ide jöttünk nyaralni a gyermekeinkkel! Az ételek finomak mint mindig, a választék bőséges! A személyzet is nagyon odafigyel a vendégek kiszolgálására és kényelmére,mindenki nagyon kedves volt! A kinti/benti wellness részleg különösen tetszik a gyermekeinknek nekem meg a kondi terem:-)!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 6.
Nagyon tetszett az igényes bútorokkal berendezett elnöki szoba, a tágas, ugyancsak nagy hozzáértéssel, ízlésesen kialakított fürdőszoba. Finomak voltak az ételek, volt választási lehetőség gyerek és felnőtt részére reggel és este is. Nagyra értékeltem ebben a melegben a fagylaltkínálatukat a vacsora után. A benti fürdőzési lehetőségen fejlesztenék még, hogy kicsit gyerekközpontúbb legyen!
2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
Nagyon hangulatosan, okosan berendezett szobánk volt, tetszett, hogy külön figyelmet fordítanak a kicsiknek a játszó sarokkal, nagyon a hangulatos kültéri étterem rész.

2019. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
Az unokanővéremet leptem meg a szülinapján ezzel a foglalással. Amennyire sikerült neki meglepetést szereztem, engem is meglepetés ért, mert annyira szuper volt a szállás, kedvesek az alkalmazottak, isteni finom az étel és ital, a környezet csodálatos. Köszönjük szépen, biztosan vissza fogunk még jönni ide.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Nagyon tetszett a szálloda rusztikus hangulata mind a szobákban mind az étteremben. A szoba foglalásnál szempont volt a gyermekünk(14 éves) külön tudott aludni mert vannak két hálós szobáik. Ágyak kényelmesek,fűtés jó,sőt mi le is kapcsoltuk mert egy picit hűvösebbhez vagyunk szokva. Szimpatikus ,hogy nem akarnak mindenért külön fizettetni(játékszoba ,kerékpár,x-box szoba).

Szárcsa Hotel
2-4 éjszaka 14.163,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, édesség bekészítéssel, limonádé és sütemény büfével, wellness-részleg használattal, kerékpárkölcsönzéssel, X-box és játékszoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Szárcsa Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, egy alkalommal itallal és süteménnyel, biliárdjeggyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Bory-vár belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Vadászkürt
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Magyar Király
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.22-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 16.796 - 41.479,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a szomszédos Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törülköző bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.01-ig
Babaház
Bodajk
My Lake Hotel
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 28.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.20-ig
Szárcsa Hotel
2-3 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, meglepetés édességbekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig

Szállodák Székesfehérvár környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Wellamarin Zamárdi
Nyári pihenés 3 éjszakától
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
WELLAShow (min. 2 éj)

SzékesfehérvárX