Szárcsa Hotel Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Szárcsa u. 1.

Szárcsa Hotel Székesfehérvár a térképen

Szárcsa Hotel Székesfehérvár értékelése:

2. helyezett a 14 székesfehérvári szállás közül
7. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Szárcsa Hotel Székesfehérvár képei

Szárcsa Hotel Székesfehérvár vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 6.
Nagyon tetszett az igényes bútorokkal berendezett elnöki szoba, a tágas, ugyancsak nagy hozzáértéssel, ízlésesen kialakított fürdőszoba. Finomak voltak az ételek, volt választási lehetőség gyerek és felnőtt részére reggel és este is. Nagyra értékeltem ebben a melegben a fagylaltkínálatukat a vacsora után. A benti fürdőzési lehetőségen fejlesztenék még, hogy kicsit gyerekközpontúbb legyen!
2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
Nagyon hangulatosan, okosan berendezett szobánk volt, tetszett, hogy külön figyelmet fordítanak a kicsiknek a játszó sarokkal, nagyon a hangulatos kültéri étterem rész.

2019. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
Az unokanővéremet leptem meg a szülinapján ezzel a foglalással. Amennyire sikerült neki meglepetést szereztem, engem is meglepetés ért, mert annyira szuper volt a szállás, kedvesek az alkalmazottak, isteni finom az étel és ital, a környezet csodálatos. Köszönjük szépen, biztosan vissza fogunk még jönni ide.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Nagyon tetszett a szálloda rusztikus hangulata mind a szobákban mind az étteremben. A szoba foglalásnál szempont volt a gyermekünk(14 éves) külön tudott aludni mert vannak két hálós szobáik. Ágyak kényelmesek,fűtés jó,sőt mi le is kapcsoltuk mert egy picit hűvösebbhez vagyunk szokva. Szimpatikus ,hogy nem akarnak mindenért külön fizettetni(játékszoba ,kerékpár,x-box szoba).

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 22.
Szép, tiszta hotel és barátságos személyzet. Félpanziós ellátást igényeltünk, szuper volt, főleg azért is, mert gondoltak az ételallergiával érkezőkre is. A pincérek figyelmessége, kedvessége kiemelkedő!

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 8.
A szálloda könnyen megtalálható, viszonylag csendes környezetben van. A belváros hamar elérhető.
A szállodának kellemes hangulata van, családias, nem hivalkodó. Az étterem választéka bőséges, az ételek ízletesek. A szilveszteri zenés műsor élvezetes, látványos volt.
A személyzet kedves, udvarias, szolgálatkész.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Itt töltötte a család a karácsonyi ünnepeket.
Nagyon jól éreztük magunkat.
Finom ételek,udvarias kiszolgálás,kényelmes ,szép tiszta szobák.
A wellness részleg egy kicsit kicsi.
De ezt eltekintve nagyon jól érezte magát a család.
Alkalmas hely a pihenésre,feltöltödésre.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 9.
A második adventi hétvégét töltöttük a hotelben. Azt hiszem nem is választhattunk volna jobb időszakot. Persze van némi hátránya is a nyárhoz képest (pl. hogy beszorultunk a benti SPA egységbe. Meg kell jegyeznem, hogy a vízhőfok lehetne kicsit magasabb. Az egész szálloda fel van már díszítbe - minden karácsonyi hangulatban díszlik.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
Páros, romantikus hétvégére érkeztünk a feleségemmel. Pénteken délután megtapasztalhattuk egy ukrán focicsapat hangulatát, így gyakorlatilag a vacsorán kívül minden más élvezhetetlen volt. (a wellness mint egy háborús övezet)
Szerencsére szombat reggel ők távoztak de a tanulság hogy foglaláskor érdeklódni kelk ki lesz még vendég velünk. . .

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3.
Nagyon jól éreztük magunkat,a személyzet kedves volt,a szoba egy 3napos wellnesshez tökéletes,ajánlom azoknak,akik eltöltenének egy kellemes hétvégét Székesfehérváron.

Szárcsa Hotel
3-7 éjszaka 22.929,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyümölcs bekészítéssel, egyszeri alkalommal habos kakaóval, gyerekjátszó használattal, szabadidős és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.29.
Szárcsa Hotel
2-3 éjszaka 10.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyümölcs bekészítéssel, választható belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.06. - 2019.11.25.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 11.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, Bory vár belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Vadászkürt
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Hotel Magyar Király
4 nap/3 éjszaka 26.460,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, szabadidős játékokkal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Szent Gellért Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.31-ig
Smart Rooms Motel
Érvényes: 2020.08.24-ig
Boutique Hotel Annuska
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, délutáni snack válogatással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Öreg-tó Hotel
Tata
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
Érvényes: 2020.08.24-ig
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.684 - 27.501,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Szárcsa Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, egy alkalommal itallal és süteménnyel, biliárdjeggyel és masszázskuponnal,
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Székesfehérvár környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Legjobb ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel (2 éjtől)

SzékesfehérvárX