Szárcsa Hotel Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Szárcsa u. 1.

Szárcsa Hotel Székesfehérvár a térképen

Szárcsa Hotel Székesfehérvár értékelése:

1. helyezett a 14 székesfehérvári szállás közül
1. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Szárcsa Hotel Székesfehérvár képei

Szárcsa Hotel Székesfehérvár vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 18.
A szálloda képei hitelesen ábrázolták a fényűző szobákat és a pazar vendéglátást. Nagyon finom, változatos és bőséges volt a félpanziós ellátás. Minden kényelmet biztosított a szoba berendezése. A fürdőszoba patyolattiszta volt. A benti wellness, az infraszauna, a gőzkabin és a finn szauna minden várakozásunkat felülmúlta. A gyerkőceinket a vízi csopper ejtette rabul.
2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 28.
4 éjszakát töltöttünk a hotelben, ahol nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon jól felszerelt, minden korosztálynak megfelelő kikapcsolódást nyújthat. A szoba szép, tiszta, hangulatos. Az étkezés bőséges és választékos. A személyzet nagyon udvarias és kedves. Mindenkinek ajánlani tudom.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24.
Nagyon tetszett: a szállásadó egy külön mappát helyezett el a szobában, amelyben hasznos útmutatást adott a helyi és környékbeli nevezetességekről.
A szobák berendezése osztályon felüli, a vendégcentrikus személyzet dicséretet érdemel.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 20.
Valentin napot töltöttünk ott, remekül éreztük magunkat. Kiszolgálás a Valentin napi készülödés nagyon szép és hangulatos volt. A programok nagyon tetszettek. Az ennivaló is nagyon jó volt. Egy felejhetetlen élmény volt számunkra.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 11.
A Hotel Szárcsa felülmúlta az elképzelésemet. Az ott tartózkodásunk alatt minden a pihenésünket és a nyugalmunkat szolgálta. Olyannyira meg voltunk elégedve mindennel, hogy tervezzük még az odautazást máskor is és ajánljuk barátainknak a helyet. Köszönjük szépen!

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 8.
A személyzet segítőkészségén, udvariasságán és kedvességén kívül a kiszolgálás és a kényelem minden képzeletet felülmúlt. Pihenni mentünk a sok fáradalom után és úgy érzem, sikerült teljesen kipihenten érkeznünk otthonunkba. A gyerekek szomorúak voltak, amikor haza kellett indulnunk, mert nagyon jól érezték magukat és szeretnének minél hamarabb vissza menni.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
Nagyon kellemesen telt a karácsony ezen a helyen. A szállásra, a személyzetre, az ételek minőségére és választékára még a legnagyobb rosszindulattal sem lehet panaszkodni. A wellness részleg lehetne nagyobb, de kisgyerekes családoknak kész paradicsom. Ha felnőttek napközben szeretnének úszkálni, vegyék tudomásul, hogy aki vízbe megy, vizes lesz, amiben benne van, hogy akár a pancsoló gyerekektől.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
Ismét jól döntöttünk,hogy ide jöttünk nyaralni a gyermekeinkkel! Az ételek finomak mint mindig, a választék bőséges! A személyzet is nagyon odafigyel a vendégek kiszolgálására és kényelmére,mindenki nagyon kedves volt! A kinti/benti wellness részleg különösen tetszik a gyermekeinknek nekem meg a kondi terem:-)!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 6.
Nagyon tetszett az igényes bútorokkal berendezett elnöki szoba, a tágas, ugyancsak nagy hozzáértéssel, ízlésesen kialakított fürdőszoba. Finomak voltak az ételek, volt választási lehetőség gyerek és felnőtt részére reggel és este is. Nagyra értékeltem ebben a melegben a fagylaltkínálatukat a vacsora után. A benti fürdőzési lehetőségen fejlesztenék még, hogy kicsit gyerekközpontúbb legyen!
2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
Nagyon hangulatosan, okosan berendezett szobánk volt, tetszett, hogy külön figyelmet fordítanak a kicsiknek a játszó sarokkal, nagyon a hangulatos kültéri étterem rész.

Szárcsa Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.250 - 13.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness és konditerem használattal, fürdőköpennyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.12.30.
Szárcsa Hotel
3-4 éjszaka 13.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitneszterem használattal, változatos húsvéti programokkal, szórakozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.06.
Hotel Platán Székesfehérvár
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.07.31-ig
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 8.100 - 25.200,- Ft/fő/éj között: önellátással, szauna és fitness terem használattal, játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.12.18-ig
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
2021.05.14. - 2022.01.28.
Hotel Platán
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 8.050 - 23.575,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kültéri medencével, parkolással, játszótérrel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.30. - 2021.09.25.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg fitneszterem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 11.450,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.31. - 2021.12.31.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
Szárcsa Hotel
2-7 éjszaka 12.692,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, édesség bekészítéssel, limonádé és sütemény büfével, wellness-részleg használattal, kerékpárkölcsönzéssel, X-box és játékszoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.07. - 2021.08.31.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Egy hajónyi szerelem (min. 2 éj)
Kikötői tavaszköszöntő (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)

SzékesfehérvárX