Melinda

Melinda adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2013.05.13

Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Nagyon pihentető hétvégét töltöttünk ott. Ajándék masszázst kaptunk,kiváló és különleges ételek svéd asztalos "kiszerelésben". Bicikli kölcsönzésre is van lehetőség, grill az udvarban, barátságos személyzet. Szép tiszta környezet, gyönyörű fürdőszoba, és hangulatos szobák.
Felhasználó fényképei:
Piknik Wellness Hotel Siófok - Piknik Wellness Hotel Siófok - Piknik Wellness Hotel Siófok - Piknik Wellness Hotel Siófok - Piknik Wellness Hotel Siófok - Piknik Wellness Hotel Siófok - Piknik Wellness Hotel Siófok - Piknik Wellness Hotel Siófok - Piknik Wellness Hotel Siófok -
2013. április 29.a párjával járt itt
Szép hétvége volt, bár a személyzet kicsit furcsa. . . ( Van, aki merev, más meg mintha bevett volna valamit ) Nem tetszett, hogy nincs arányban az ár/ érték arány. Én drágálltam a helyet, de az ételek kiválóak voltak. Családbarát, mert sok gyerek volt mikor voltunk. A szoba szép volt és nagyon tiszta! A fürdő igényes!
Felhasználó fényképei:
Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás -