meszi60

meszi60 adatlapja

Regisztráció2021.09.30
Utoljára itt2021.09.30

Kiváló 2023. szeptember 14.gyerekekkel járt itt
Megérkezéskor a szoba elfoglalása gördülékeny volt , segítő kész személyzet fogadott minket . Minden útba igazítást megkaptunk. A szoba tiszta , rendezett , az elvárásoknak megfelelő volt . Az éttermi ellátás változatos , finom , minden igényt kielégítő volt . Személyzet udvarias és segítő kész . Csak ajánlani tudom mindenkinek .
Club Tihany Hotel válasza
Kedves Zsolt! Hálásak vagyunk, amiért időt szánt szállodánk értékelésére. Örömünkre szolgál, hogy kellemesen teltek az itt eltöltött napjai és nyugodt szívvel ajánl minket másoknak. Nagyszerű érzés azt olvasni, hogy meg volt elégedve a személyzetünk munkájával, a szoba tisztaságával és az éttermi ellátással egyaránt.
2023. szeptember 18., , Club Tihany Hotel
Kiváló 2021. szeptember 30.a párjával járt itt
Megérkezés és bejelentkezés gördülékeny,szoba rendezett ,tiszta.Személyzet udvarias ,segítőkész.Az étterem tiszta,folyamatosan ellenőrzött,fertőtlenített.Választék finom ,ízletes,szerintem mindenki megtalálja számára kedvező reggelit és vacsorát.Wellness kielégítő.Biztos meglátogatjuk még.Köszönjük!
Danubius Hotel Annabella válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy kifejezte véleményét a Danubius Hotel Annabelláróll! Örülünk, hogy időt szánt arra, hogy leírja véleményét hotelünkkel kapcsolatban és meg volt elégedve mindennel!
Reméljük a jövőben ismét ránk esik választása és még tökéletesebb itt tartózkodást biztosíthatunk!
2021. október 14., , Danubius Hotel Annabella