Club Tihany Hotel Tihany ★★★★

1. helyezett a 27 tihanyi szállás közül
15. helyezett Balatonon - 1133 szállás közül

Akciós csomagok

Club Tihany Hotel Tihany bemutatkozása

Budapesttől 120 kilométerre, a tihanyi félsziget csúcsán, természetvédelmi területekkel körbe ölelt 13 hektáros ősparkban, közvetlenül a vízparton fekszik a Hotel Club Tihany. A szálloda ideális választás lehet a nyaralni vágyók és szabadságukat aktívan eltölteni szándékozó vendégek számára.

Club Tihany Hotel Tihany képei

Club Tihany Hotel Tihany

Club Tihany Hotel Tihany vélemények

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23.
Csendes,nyugodt környezet! Az ételek megfelelő! Ebédelni külső éttermekben volt lehetőségünk. Személyzet udvarias,segítőkész! Kényelmes,klímás szobák! Kissé pókos kívül-belül! Nem luxus tisztaság van,de azért tiszta! Tiszta part! A felnőtt vendégek egyáltalán nem toleránsak a gyermekekkel,ez volt inkább a gáz! Nem volt gyerek kiabálás,rohangászás!

Fné Marcsi TOP szállásértékelő
2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeptemberben kerestükfel a szállodát,szép őszi idő volt!A part közelsége nagy előnye az amúgy négy csillagtól igen messze lévő szállodának!A szobák nagyon elavultak,megrekedtek a 80as években!Az ételek gusztusosak és ízletesek voltak reggel és este is!A wellnes is jó mivel nem mindig alkalmas a 120cmes tó a fürdésre!Tisztaság megfelelő!

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 6.
Szép volt, jó kikapcsolódás, köszönjük!

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 19.
Összességében kellemes hétvégét töltöttünk el a Hotel Club Tihany szállodában, de akadt némi hiányosság, ami megfelelő odafigyeléssel kiküszöbölhető. A pezsgőfürdő nem üzemelt, a folyosói hulladéktárolók ürítését nem végezték el a telítettség ellenére sem, a szobában sok pókot találtunk, a fürdőszobai piperecikkeket nem töltötték fel kellő mennyiségben.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 8.
A négy csillagos szállodában a szoba amit kaptunk, maximum 2 csillagosnak mondható!

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 5.
A szálloda szobájában nem volt légkondi,azt hiányoltuk.Az étterem és a wellness részleg nagyon tetszett, a szálloda parkja közvetlen a Balaton partján volt,csodaszép helyen.A Balaton ezen szakasza kavicsos,sóderes volt, a homokosnak jobban örültünk volna, mivel kisgyerekekkel voltunk.
A Sok hinár mèg ami kellemetlen volt.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Májusi foglalásunkat júliusra tettük át. A három napból öt lett, mert még kértünk két napot. Nagyon kellett. Így lett teljes a pihenés. Elég aktívra sikerült a hűvösebb idő miatt, de a szálloda wellness részlege mindenben kárpótolt. A szaunát imádtam a maga 100-110 fokával együtt. A pezsgőfürdőben 8. 00-10. 00 óráig tudtunk úgy lazulni, hogy nem várt senki a helyre.

nagytamasne TOP szállásértékelő
2020. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 24.
2020. május végén utaztunk ide, bungalót választottunk szállásnak. Csend, béke, nyugalomban volt részünk. A szállás tiszta, kellően berendezett. Kényelmesen elfértünk mindannyian. A recepción gyorsan intézkedtek. A wellnessrész is megfelelő volt, nem volt agyonfertőtlenítve, kellő hőmérsékletű volt a víz. A szauna beosztásával és hőmérsékletével is elégedettek voltunk.

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. május 28.
Minden nagyon tetszett, kellemes és nyugodt pihenésben volt részünk. A vírus általi szabályok betartása nem jelentett problémát, sőt előnyünkre vált. Különleges figyelemben volt részünk, állandó helyünk volt az étteremben. A személyzet mindent megtett, hogy jól érezzük magunkat. Visszatérő vendégek leszünk.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 16.
Maga a szálloda gyengén középkategóriás minden szempontból, arra jó, hogy az ember aludjon valahol, miközben élvezi a Balatont a természetet. A "wellness" részleg felejthető, a félpanziós ellátásban lehetne több változatosság. Osztrák-német fogászat-turisták kedvelt helye. A strandja viszont szép nagy, de nem kellően karbantartott. Nincs rendes fűtés és légkondi.

Club Tihany Hotel
2 nap/1 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
2-3 éjszaka 34.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.01.
Klára Apartmanház
Tihany
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.12. - 2021.10.31.
Holiday Resorts
Balatonszárszó
4 nap/3 éjszaka 35.850,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, szilveszteri vacsorával és bulival, korlátlan italcsomaggal, borvacsorával, élő zenével, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.01.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3-4 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wolf Kati show műsorral, Aranyosi Péter dumadélutánnal, szilveszteri gálavacsorával és élőzenével, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Hotel Azúr
2 nap/1 éjszaka 17.600 - 45.760,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.10.19-ig
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Bél Mátyás Vendégház
Balatonkeresztúr
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.10-ig
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.560 - 37.015,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 11.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.16-ig
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig

Szállodák Tihany környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Óév búcsúztató (min. 3 éj)
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval

TihanyX