Club Tihany Hotel Tihany ★★★★

Club Tihany Hotel Tihany értékelése:

1. helyezett a 27 tihanyi szállás közül
16. helyezett Balatonon - 1140 szállás közül

Club Tihany Hotel Tihany bemutatkozása

Budapesttől 120 kilométerre, a tihanyi félsziget csúcsán, természetvédelmi területekkel körbe ölelt 13 hektáros ősparkban, közvetlenül a vízparton fekszik a Hotel Club Tihany. A szálloda ideális választás lehet a nyaralni vágyók és szabadságukat aktívan eltölteni szándékozó vendégek számára.

Club Tihany Hotel Tihany képei

Club Tihany Hotel Tihany

Club Tihany Hotel Tihany vélemények

Varesz TOP szállásértékelő
Varesz TOP egyébhely értékelő
2021. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2021. június 14.
3 napot töltöttünk a Club Tihanyban a családdal. A szálloda elhelyezkedése szuper, saját parttal,játszótérrel. Tartózkodásunk alatt még nem volt túl meleg a Balaton, ezért a szálloda wellness részlegét vettük igénybe, ami tiszta volt,de nem túl nagy. A szauna is lehetne egy kicsit nagyobb,sorba kellett állni. Az alkalmazottak kedvesek voltak és előzékenyek.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szép környezetben található hotelnek nagyon jó a wellness része,bár csak az egyik szauna működött. A szobához tartozó fürdő felújításra szorul. A vacsora kínálat bőséges és ízletesek az ételek.

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23.
Csendes,nyugodt környezet! Az ételek megfelelő! Ebédelni külső éttermekben volt lehetőségünk. Személyzet udvarias,segítőkész! Kényelmes,klímás szobák! Kissé pókos kívül-belül! Nem luxus tisztaság van,de azért tiszta! Tiszta part! A felnőtt vendégek egyáltalán nem toleránsak a gyermekekkel,ez volt inkább a gáz! Nem volt gyerek kiabálás,rohangászás!

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeptemberben kerestükfel a szállodát,szép őszi idő volt!A part közelsége nagy előnye az amúgy négy csillagtól igen messze lévő szállodának!A szobák nagyon elavultak,megrekedtek a 80as években!Az ételek gusztusosak és ízletesek voltak reggel és este is!A wellnes is jó mivel nem mindig alkalmas a 120cmes tó a fürdésre!Tisztaság megfelelő!

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 6.
Szép volt, jó kikapcsolódás, köszönjük!

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 19.
Összességében kellemes hétvégét töltöttünk el a Hotel Club Tihany szállodában, de akadt némi hiányosság, ami megfelelő odafigyeléssel kiküszöbölhető. A pezsgőfürdő nem üzemelt, a folyosói hulladéktárolók ürítését nem végezték el a telítettség ellenére sem, a szobában sok pókot találtunk, a fürdőszobai piperecikkeket nem töltötték fel kellő mennyiségben.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 8.
A négy csillagos szállodában a szoba amit kaptunk, maximum 2 csillagosnak mondható!

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 5.
A szálloda szobájában nem volt légkondi,azt hiányoltuk.Az étterem és a wellness részleg nagyon tetszett, a szálloda parkja közvetlen a Balaton partján volt,csodaszép helyen.A Balaton ezen szakasza kavicsos,sóderes volt, a homokosnak jobban örültünk volna, mivel kisgyerekekkel voltunk.
A Sok hinár mèg ami kellemetlen volt.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Májusi foglalásunkat júliusra tettük át. A három napból öt lett, mert még kértünk két napot. Nagyon kellett. Így lett teljes a pihenés. Elég aktívra sikerült a hűvösebb idő miatt, de a szálloda wellness részlege mindenben kárpótolt. A szaunát imádtam a maga 100-110 fokával együtt. A pezsgőfürdőben 8. 00-10. 00 óráig tudtunk úgy lazulni, hogy nem várt senki a helyre.

2020. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 24.
2020. május végén utaztunk ide, bungalót választottunk szállásnak. Csend, béke, nyugalomban volt részünk. A szállás tiszta, kellően berendezett. Kényelmesen elfértünk mindannyian. A recepción gyorsan intézkedtek. A wellnessrész is megfelelő volt, nem volt agyonfertőtlenítve, kellő hőmérsékletű volt a víz. A szauna beosztásával és hőmérsékletével is elégedettek voltunk.

Tihany
2 nap/1 éjszaka 9.337 - 43.053,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget használattal, szabadtéri sportpályákkal, strand használattal
Érvényes: 2021.10.31-ig
Érvényes: 2022.01.01-ig
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 35.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.28-ig
Klára Apartmanház
Tihany
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.08.04. - 2021.08.31.
Aquilo Hotel Panoráma Tihany
Tihany
2 nap/1 éjszaka 15.160 - 18.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, saját strand használattal, kerékpárhasználattal egy napra, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.03-ig
Hotel Historia Malomkert
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlő itallal, gyermek játszótér használattal, parkolással
Érvényes: 2021.11.30-ig
Napsugár Villa B
Érvényes: 2022.01.02-ig
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
3 nap/2 éjszaka 4.375,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.05-ig
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 10.500 - 15.800,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.29-ig
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 21.000 - 29.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Tihany
2 nap/1 éjszaka 7.262 - 40.978,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness sziget használattal, szabadtéri sportpályákkal, strand használattal
Érvényes: 2022.01.01-ig

Szállodák Tihany környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
SunGarden Vakáció (min. 2 éj)

TihanyX