Club Tihany Hotel Tihany ★★★★

Club Tihany Hotel Tihany értékelése:

1. helyezett a 27 tihanyi szállás közül
17. helyezett Balatonon - 1122 szállás közül

Club Tihany Hotel Tihany bemutatkozása

Budapesttől 120 kilométerre, a tihanyi félsziget csúcsán, természetvédelmi területekkel körbe ölelt 13 hektáros ősparkban, közvetlenül a vízparton fekszik a Hotel Club Tihany. A szálloda ideális választás lehet a nyaralni vágyók és szabadságukat aktívan eltölteni szándékozó vendégek számára.

Club Tihany Hotel Tihany képei

Club Tihany Hotel Tihany

Club Tihany Hotel Tihany vélemények

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 16.
Maga a szálloda gyengén középkategóriás minden szempontból, arra jó, hogy az ember aludjon valahol, miközben élvezi a Balatont a természetet. A "wellness" részleg felejthető, a félpanziós ellátásban lehetne több változatosság. Osztrák-német fogászat-turisták kedvelt helye. A strandja viszont szép nagy, de nem kellően karbantartott. Nincs rendes fűtés és légkondi.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 26.
szeptember elsejen voltunk parommal es baratjainkal harom napot toltottunk el nagyon jol ereztuk magunkat tudtunk furodni a balaton vizeben etelekkel maximalisan megvoltunk elegedve tisztasag mindehol welnesz reszleg is jo meglatogattuk a tihanyi apatsagot nagyokat setaltunk barataink nagyon koszontek,hogy elvittuk oket mivel mi szlovakiabol voltunk

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 14.
Szolgáltatást most nem igényeltem . Nagyon teszt a körülötte levő park és hogy közvetlen a Balaton partján helyezkedik el .Jó megoldásnak tartom ,hogy parkolóból közvetlen túra útvonalak vannak legközelebb igénybe fogjuk venni.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 13.
Hiányoltunk az előszobából pár akasztót, esetleg egy fogast a vizes fürdő köntösöknek .A welness részleg nagyon jó különösen az élmény medence .Jól éreztük magunkat.

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 12.
2019. szeptemberében, 3 éjszakát töltöttünk férjemmel a hotelbe, és teljes megelégedéssel távoztunk.A wellness és a saját strand minden igényt kielégítő, az ételek választéka és ízvilága kiváló!A szoba tiszta és kényelmes. A személyzet kedves és figyelmes.Ár-érték arányban megfelelő, jövőre újra megyünk családdal!Másoknak is szívből ajánljuk!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
Az egész szálloda megragadt a 80' évek szintjén. A szoba berendezése, fürdőszoba lelakva, ráférne egy felújítás. A wellness részleg nagyon jó, a szálloda elhelyezkedés csodás. Az étkeztetés változó, hol finomak voltak a fogások, hol ehetetlelen volt az étel. Úgy vettük észre, hogy ha német túristák is vannak nagyobb számban a szállodában, akkor javul az ételek minősége.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
A szállás egy gyönyörű ősparkban van, sokat sétáltunk a kiépített járdákon. A wellness nagyon kellemes, mindenféle élményelemet megtalálni. Amit kiemelnék az a konyha! Nagyon változatos és nagyon finom volt!

Értékelt: 2019. szeptember 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már másodszor voltunk a Club Tihanyban. Most is, mint először nagyon jól éreztük magunkat. Kellemes séták a parton, finom ételek, még fürödni is tudtunk a Balatonban szeptember elején. Aki pihenésre vágyik annak jó szívvel ajánlom!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6.
Évek óta vesszük igénybe a hotel szolgáltatásait és minden alkalommal ugyanolyan elégedettek vagyunk az összes felsorolt szolgáltatással, amit a fenti pontozással elismertünk.

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7.
Kellemes és szép napok a Club Tihanyban

Május közepén töltöttünk el pár éjszakát a keresztlányommal. Nagyon jól éreztük magunkat ! A szoba elfogadható volt, egyetlen probléma a konnektorok elhelyezkedésével volt, nehezen lehetett elérni mivel a fix éjjeliszekrény alatt helyezkedett el. Mivel esős, hűvös időt fogtunk ki, ezért sok időt töltöttünk a wellness részlegben.

Tihany
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sport programokkal
2020.05.01. - 2020.05.29.
Tihany
4 nap/3 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportpályák és strand használattal, internet elérhetőséggel
2020.06.27. - 2020.08.27.
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
2-3 éjszaka 34.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.01.
Klára Apartmanház
Érvényes: 2021.01.02-ig
Aquilo Hotel Panoráma Tihany
3 nap/2 éjszaka 20.200,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.08.19. - 2020.08.23.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 11.880 - 23.580,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
Érvényes: 2021.04.02-ig
Villa Plattensee
Vonyarcvashegy
2 nap/1 éjszaka 9.300 - 21.350,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.09.26-ig
Ipoly Residence
Balatonfüred
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.05.29. - 2020.10.19.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 16.023 - 42.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
My Lake Hotel
Zamárdi
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.01.
Tihany
4 nap/3 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, animációs programokkal
2020.05.29. - 2020.06.02.

Szállodák Tihany környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

TihanyX