Club Tihany Hotel Tihany ★★★★

Club Tihany Hotel Tihany értékelése:

3. helyezett a 26 tihanyi szállás közül
32. helyezett Balatonon - 1109 szállás közül

Club Tihany Hotel Tihany bemutatkozása

Budapesttől 120 kilométerre, a tihanyi félsziget csúcsán, természetvédelmi területekkel körbe ölelt 13 hektáros ősparkban, közvetlenül a vízparton fekszik a Hotel Club Tihany. A szálloda ideális választás lehet a nyaralni vágyók és szabadságukat aktívan eltölteni szándékozó vendégek számára.

Club Tihany Hotel Tihany képei

Club Tihany Hotel Tihany

Club Tihany Hotel Tihany vélemények

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7.
Kellemes és szép napok a Club Tihanyban

Május közepén töltöttünk el pár éjszakát a keresztlányommal. Nagyon jól éreztük magunkat ! A szoba elfogadható volt, egyetlen probléma a konnektorok elhelyezkedésével volt, nehezen lehetett elérni mivel a fix éjjeliszekrény alatt helyezkedett el. Mivel esős, hűvös időt fogtunk ki, ezért sok időt töltöttünk a wellness részlegben.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ár/érték megfelelő, széf csak a recepción, térítés ellenében. Parkoló felüli szobák hűvösebbek (igaz légkondi a +plus szobákban van) és nyáron kevésbé lehetnek kitéve az éjszakai csoportos beszélgetésnek/dorbézolásnak a tó oldali teraszon. A ételválaszték nem ****, de minőségben *****. Igaz május végén voltunk, ami előszezon.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
Közvetlen a Balaton parton saját partrésszel ellátott hatalmas parkkal rendelkező retro hangulatú hotelben pihentünk. A szobából szép kilátás nyílt a tájra, bár a másik oldalon a Balatonra biztosan szebb kilátásban lett volna részünk. A szoba hagyott némi kívánni valót maga után, de maradjunk annyiban hogy erősen retrós hangulatú, de ez elmondható az egész hotelra - rá férne egy felújítás.

pinky TOP szállásértékelő
2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 17.
Sajnos rossz időben voltunk ott, de a wellness jobb, mint elsőre tűnik. Az útba igazító táblák igencsak hiányosak. A szobáknál mintha nem lennének falak és ajtók! ! ! ! Katasztrófálisan hangos; az ajtókat nem is lehet csendben becsukni. Nálunk a vihar miatt a szomszéd ablakát(? ) csapdosta a szél, ( nagyon hangosan ! ! ! ! ) jeleztem recepción,tudjunk aludni este 10 után.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
A szálloda külsőre sokkal rosszabb volt, mint amilyen belül. Szépen fel van újítva. A szobánk tiszta volt, és az összkép is jó volt. Nem volt semmi leütve, vagy lehorzsolva. Nem volt foltos a szőnyeg. A fürdőkád is tiszta, és teljesen használható volt, nem volt rozsdás. Nagyon jó svédasztalos reggelit, és vacsorát kaptunk, bőséges választékkal.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Mindenkinek ajánlom, akár gyermekekkel, akár időskorú szülőkkel, mindenki megtalálja a maga igényének való kikapcsolódást. Teljesen elégedettek vagyunk, máskor is jövünk ide.

Ildikóka TOP szállásértékelő
   Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 22.
E miatt a két dolog miatt jöttem vissza! A recepción már az Úr nagyon kedvesen fogadott! Nem tudok rosszat írni a helyről,ár érték arányban nagyon jó. Kifogástalan személyzet,akik csak akkor,,udvariatlanok",ha megkérik azokat a kedves nyaraló társaimat,akik azt gondolják,hogy a svédasztal arra való,hogy a napi többi étkezésüket is innen kell megoldani,hiszen a banánt hegyekben próbálják kivinni,meg a szendvicset,stb.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 19.
Az ár/érték arányra adott minősítésem mindenre választ adott. Nagyon kedvező áron töltöttünk el 4 éjszakát. Az alapvető elvárásoknak mindenben megfelelt (tisztaság, ellátás, személyzet), ha ezek hiányoztak volna, akkor a szálláshely minősíthetetlen lett volna. Nem először töltöttünk több éjszakát ezen a szálláshelyen, nagyon jó adottságokkal rendelkezik.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 15.
Nagyon szép helyen található a szálloda komplexum. Teljesen a Balaton partján, szép parkkal. A wellness részlege kiváló, volt úszómedence, volt a családoknak élményfürdő rész, volt még 2 nagy jakucci, volt gőzkabin és két szauna. Esetleg egy infraszaunával lehetne még bővíteni a kínálatot.
Az étkezés is változatos volt, udvarias kiszolgálással.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 21.
Remek kikapcsolódást nyújtott a wellness részleg,különösen az északai fürdőzés a szines fényjátékkal. Az étteremben családias hangulatban változatos menüvel vártak minden reggel és este. Csodálatos balatoni
panorámában gyönyörködhettünk. Szobánkban jól kialudtuk a tihanyi és veszprémi kirándulások fáradalmait.

Tihany
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, strand használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Tihany
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadtéri sportolási lehetőségekkel, saját stranddal, fürdőköpeny használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.19. - 2019.11.03.
Echo Residence All Suite Hotel
Klára Apartmanház
Tihany
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
2020.09.16. - 2019.09.16.
Fresh Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.975,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.637 - 21.958,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.09.13-ig
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Magyar Király
4 nap/3 éjszaka 26.460,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, szabadidős játékokkal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Tihany
2 nap/1 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.02-ig

Szállodák Tihany környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Akciós őszi wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes előfoglalási ár - teljes előrefizetéssel

TihanyX