m.franciska

m.franciska adatlapja

Regisztráció2018.05.22
Utoljára itt2018.11.12

Kiváló 2018. május 22.a párjával járt itt
Már a bogácsi tartózkodásunk előtt kinéztem a helyet a neten, és nagyon kíváncsivá tett. Ötletes név, különleges környezet és finom ételek fogadtak, nem csalódtunk benne a párommal. A felszolgáló hölgy kedves, segítőkész és gyors volt. A kétszemélyes tál elfogyasztása kihívást jelentett, de sikerült az utolsó morzsáig a pocakba tömni.
Felhasználó fényképei:
Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács -
Kiváló 2018. november 12.barátokkal járt itt
A nyáron a családommal, tegnap pedig 5 túratársammal jártam a pizzériában. Mindkét alkalommal teljes mértékben elégedett voltam mindennel. A kiszolgálás gyors és figyelmes, az ételeket rövid várakozás után megkaptuk és nagyon finomak, ízlésesek és nem drágák. Az ital választék is megfelelő. Ízléses, kellemes a berendezés.
Kiváló 2018. május 24.a párjával járt itt
A rohanó világunkban szükség van néha a csendre, nyugalomra, kikapcsolódásra Erre tökéletes a Fülöp Vendégházak közül az erdei kőház. Nagyon szép környezetben van az erdő szélén, de mégis könnyen és gyorsan elérhető a fürdő, éttermek, pincesor, bolt. A tulajdonos nagyon kedves, segítőkész.
Felhasználó fényképei:
Fülöp Vendégház Bogács -