Club Mauro Pizzéria Balatonfüred

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Club Mauro Pizzéria Balatonfüred vélemények

2023. november 19.családjával járt itt
A Café Mauro egyik előnye a nyitva tartás. Füreden legalábbis áprilisban tízkor szinte minden bezár. Van pár kivétel. Egyik az Égszínkék, másik a vele szemben működő Mauro. Előbbi teraszán ültünk a fiammal meg a párjával, s ettünk volna egy pizzát. Mivel épp mellettünk ajánlotta a pincér nagyon kedvesen egy angolul beszélő párnak a szemben levő egységet, mi is ezt választottuk.
Club Mauro Pizzéria Balatonfüred - EgyébClub Mauro Pizzéria Balatonfüred - EgyébClub Mauro Pizzéria Balatonfüred - EgyébClub Mauro Pizzéria Balatonfüred - EgyébClub Mauro Pizzéria Balatonfüred - EgyébClub Mauro Pizzéria Balatonfüred - Egyéb
Gyenge 2021. szeptember 12.barátokkal járt itt
Egy gyors ebédre megfelelő a hely de semmi extra. Az asztalok kicsit koszosak. Nem volt rossz az étel - gyrost és tesztt ettünk, de nem leszünk visszatérő vendégek
Átlagos 2019. január 29.gyerekekkel járt itt
A családdal tértünk ide be ebédelni. Kezdetben csak 2 asztalnál ültek, a rendelés felvétel gyorsan ment, bár az étlap kiosztásakor meg sem kérdezte a felszolgáló, mit szeretnénk inni. Sebaj, az étellel együtt megrendeltük az italt is. Mire elkészült a rendelésünk, már egy szabad asztal sem volt, a pincér fel-le szaladgált.
Kiváló 2018. november 12.barátokkal járt itt
A nyáron a családommal, tegnap pedig 5 túratársammal jártam a pizzériában. Mindkét alkalommal teljes mértékben elégedett voltam mindennel. A kiszolgálás gyors és figyelmes, az ételeket rövid várakozás után megkaptuk és nagyon finomak, ízlésesek és nem drágák. Az ital választék is megfelelő. Ízléses, kellemes a berendezés. Nagyon jó helyen van,tömegtől, zajtól mentes, minden közel van.