micsek

micsek adatlapja

Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Burger-imádó  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Gyermekkel utazó
Regisztráció2018.03.08
Utoljára itt2020.05.14

Átlagos 2018. március 8.a párjával járt itt
Egész jó helyen van a hotel, könnyen megközelíthetők a visegrádi látványosságok. Foglalás után olvastuk a véleményeket, amik tükrözték a valóságot. Kedves a személyzet. Vacsira 2 féle leves, 4 féle főétel volt, desszertnek pedig krémes piskóta. A reggeli szerintem sokkal bőségesebb, többféle felvágott, májasok, szalámik, zöldségtál,finom kávé.
Gyenge 2019. május 29.a párjával járt itt
Hangulatos hely, bőséges választékkal. Bár az adag elég egy evésre, sajnos a minőséggel és a kiszolgálással akadt problémánk. A párom meggylevest evett, a menzai gyümölcslevesekhez hasonlított. Főtélnek sertésbordát választott,ízletes volt, de a köret kihűlt. A gulyásleves helyett először hagymalevest szolgáltak fel nekem, pedig azt a másik asztalhoz várták.
Kiváló 2020. május 13.családjával járt itt
Bőséges a választék, mindig jó zenek szólnak. A kiszolgáló hölgyek kedvesek,udvariasak. Árban korrekt, de ennél többet már nem hiszem, hogy adnek érte, kb 300 ft egy gombóc fagyi