Patak Park Hotel Visegrád
2025 Visegrád, Mátyás király utca 92-94.

Patak Park Hotel Visegrád a térképen

Patak Park Hotel Visegrád értékelése:

6. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
12. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Akciós csomagok

Patak Park Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos színvonalú Patak Park Hotel 2012 júliusában nyílt meg Visegrádon. Az erdővel sűrűn borított Apátkúti-patak partján helyezkedik el. Hegyvidéki környezettel és egyedülálló levegővel, patakkal várja kikapcsolódni vágyó vendégeit. A hotel számos lehetőséget kínál azon vendégek számára is, akik az aktív kikapcsolódás érdekében látogatnak el ide.

Patak Park Hotel Visegrád képei

Patak Park Hotel Visegrád vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
Sajnos a fitnesz gépeket nem tudtuk elérni. Esett az eső és mikor elállt még két nap múlva is veszélyes volt a gépek közti közlekedés. A személyzet nagyon barátságos. az étel kitűnő. Csak javasolni tudom mindenkinek.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
Nagyon szép környezetben elhelyezkedő kis hotel. Szuper ellátás, kellemes hely, mindenhez közel van. A várhoz, palotához, éttermekhez is. Nagyon jó kirándulásokat lehet szervezni a környéken, sok fele el lehet jutni kocsival is. Csak ajánlani tudom a Patak Park Hotelt. Visegrád gyönyörű hely.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. április 22.
A szoba kényelmes, tiszta volt, de egy homokfalra nézett kb. 2 m. ről, így a szoba totál sötét volt. A recepciós előre köszonesre sem válaszol,a személyzet nem kedves, nem figyelmes. A svédasztalos vacsora egy vicc ,3 féle főétel ( jóízű ) nincs benne vegetáriánus fogás. 2 féle édesség - az egyik 1/4 8-kor elfogyott ! ! (9-ig lehet vacsorázni ).

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 31.
Megérkezésünkkor nagyon kedvesen fogadtak bennünket. A szoba szép, tiszta, kényelmes volt. A félpanziós ellátás is nagyon jó volt, finomak voltak az ételek, kedvesek a felszolgálók. Nagyon tetszett, hogy a jakuzzi a szabadban volt. Összességében mindennel meg voltunk elégedve. Máskor is szívesen pihennénk itt.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 19.
Számomra egy nagyon szuper hely! A hely lefoglalásának szempontjai:
- Szép környezet, nyugodt, békés hely,
- Nem túlzsúfolt és sok férőhelyes,
- Ár érték arányban megfelelő,
- "Wellness" (erdei wellness) lehetőség,
- Látnivalók a környéken. Minden megvolt, amit csak szerettünk volna, nagyon kellemes 3 napot töltöttünk el itt.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kíváló elhelyezkedésű,igényes kialakítású,
tiszta,rendezett szállás.
Jól frekventált helyen van,
csendes nyugodt környezet.
A személyzet kedves és segítőkész,mindig rendelkezésre àlltak.
Finom ételek.
Szuper ötlet a privát Jakuzzi.
Télen nyáron kiváló kirándulóhely,szívesen visszatérnénk.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodás helyen, kitűnő személyzet és étel. Nagyon sokat tudtunk kirándulni. A Hotel személyzete nagyon szolgálatkész volt, mivel tudták, hogy autóbusszal megyünk, felajánlották a transzfert, oda-vissza. Nagyon szép helyen van. Kitűnő a levegő. Csodás a kilátás az ablakunkból a hegyre tudtunk kilátni. Nagyon gyönyörű

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 14.
Hotel szinte az erdő közepén,nagyon szép helyen található,a kilátás csodálatos. A személyzet előzékeny,szívesen válaszoltak,ha nem értettünk valamit. A szobák tiszták a takarítással nem zavartak bennünk,akkor intézték,ha elmentünk valahova. A T V-n nem bántuk volna,ha több csatorna van. A wellnes rész az nagyon kicsi,ezért gyermekes családoknak nem ajánlanám.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyáron választottuk Visegrádon szállásul ezt a hotelt, remek döntésnek bizonyult, mivel nagyon romantikus helyen az erdő közelségében található, minden vendég megtalálhatja a maga kedvére való időtöltést, a könyha is kiváló. Több helyen is szálltunk már meg Visegrádon, de eddig ez a hely nyújtotta számunkra a legtöbbet, szinte biztos, hogy visszatérő vendégek leszünk.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 28.
Ideális szállás túrázáshoz, kerékpározáshoz.
Gyönyörű környezetben, az erdő szélén. Csendes, nyugodt helyen. Kedves, segítőkész személyzet. Családias hangulat. Bőséges, finom reggeli és vacsora. Tiszta levegő. Jacuzzi az erdő ölelésében, a csillagos ég alatt.
Válasz az értékelésre - 2018. május 30.
Kedves Eszter!
Nagyon köszönjük kedves és elismerő szavait szállodánkról és a személyzetről egyaránt! Igazán örülünk, hogy hozzájárulhattunk kikapcsolódásukhoz! Mindent meg fogunk tenni annak érdekében, hogy legközelebb is hasonlóan pozitív élményekkel gazdagodjanak.
A Patak Park Hotel csapata szeretettel várja Önöket vissza!
Belán Miklós (Patak Park Hotel)

Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.640 - 19.553,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.640 - 19.103,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 11.245,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.19-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.928 - 27.428,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 20.900 - 26.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 19.250 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.980,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 13.450 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
3 nap/2 éjszaka 8.925,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2019.12.31-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
4 nap/ 3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, limonádéval, sportpályák és medence használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
T62 Hotel
Érvényes: 2019.07.25-ig
Patak Park Hotel
4 nap/3 éjszaka 20.733,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Visegrád környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Hotel Bellevue Esztergom
Libra Hotel Veresegyház
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

VisegrádX