Patak Park Hotel Visegrád
2025 Visegrád, Mátyás király utca 92-94.

Patak Park Hotel Visegrád a térképen

Patak Park Hotel Visegrád értékelése:

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
10. helyezett Budapest környékén - 283 szállás közül

Akciós csomagok

Patak Park Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos színvonalú Patak Park Hotel 2012 júliusában nyílt meg Visegrádon. Az erdővel sűrűn borított Apátkúti-patak partján helyezkedik el. Hegyvidéki környezettel és egyedülálló levegővel, patakkal várja kikapcsolódni vágyó vendégeit. A hotel számos lehetőséget kínál azon vendégek számára is, akik az aktív kikapcsolódás érdekében látogatnak el ide.

Patak Park Hotel Visegrád képei

Patak Park Hotel Visegrád vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
Remek kis hotel, ár-érték arányban tökéletes. A kis wellness hangulatos, az ételek és a kiszolgálás pazar, melyért külön köszönet a szakácsoknak és a felszolgálóknak. A környék és a természet közelsége minden igényünket kielégítette, túráztunk és kirándultunk. Nagyon jól éreztük itt magunkat.

Kinga-Laci TOP szállásértékelő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 8.
Kuponnal foglaltunk (lehet, hogy ez volt a bűnünk? ). Karácsonyra kaptuk az egy éves felhasználható kupont. Mikor foglaltunk mondtam, hogy teraszos vagy erkélyes szobát szeretnénk, a válasz egyértelmű "nincs ilyen" volt. Amikor megérkeztünk szembesültünk vele, hogy van ilyen, csak mondani kellett volna, hogy másik szobatípust kérjünk, és fizessünk rá.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 4.
Az ellátás és a kiszolgálás nagyon jó volt. Volt egy-két vendég akik nem igazán ügyeltek a berendezésekre. A jakuzzi oldalát megbontották, a lefolyó csövet felszedték. Minden más kifogástalan volt, főleg nagyon meg voltunk elégedve az egyik felszolgáló hölggyel, kedves, temperamentumos és közvetlen volt.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 28.
Szép szálloda, csodálatos környék, csend és nyugalom

2019. szeptemberében jártunk itt. Csodálatos környék,csendes környezet. Kedves kiszolgálás. Tiszta szépen berendezett szoba, kényelmes ágy. Finom ételek. Fitnesz liget a szálloda felett az erdőben, erdei jakuzzi és szaunák a második emeleti teraszon. Túrázási lehetőség a közelben.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 4.
Csendes, gyönyörű környezet. Kedves,barátságos, maximális kiszolgálás. Imádtuk ezt a helyet :) Finom ételek, bár a reggelit egy kicsit változatosabbá tenném. A jakuzzi elhelyezése a 2. emelettel egy magasságban, szép kilátással a hegyekre ahol mókuskát is láttunk. Lift van, akinek nehézkes a közlekedés. Ajánlani tudom fiataloknak, idősebbeknek egyaránt.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Nagyon tetszett hogy külön kis lépcsőn jutottunk fel a szobánkba,igaz,hogy az alsó részt nemigen használtuk,de jó hogy ilyen nappalis dolgozószobás dolog is volt. A kint lévő jakuzzi a tájjal egyszerűen fantasztikum. A Fitneszliget a maga nemében egyedi,kisebb felujitás ráférne,nem tudom hányan mentek ki oda,jó sporteszközök vannak kint,csak kicsit veszélyes a közlekedés, de az élmény megfog.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
Változatos, finom ételeket kínáltak a félpanziós ellátásban. A személyzet hozzáállása kiváló, kedvesek, szolgálatkészek. Az internet szolgáltatás akadozott karbantartás miatt, de erről még az utazás előtt értesítettek e-mailben. A fürdőszoba modern, jól felszerelt, tiszta.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
Sajnos a fitnesz gépeket nem tudtuk elérni. Esett az eső és mikor elállt még két nap múlva is veszélyes volt a gépek közti közlekedés. A személyzet nagyon barátságos. az étel kitűnő. Csak javasolni tudom mindenkinek.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
Nagyon szép környezetben elhelyezkedő kis hotel. Szuper ellátás, kellemes hely, mindenhez közel van. A várhoz, palotához, éttermekhez is. Nagyon jó kirándulásokat lehet szervezni a környéken, sok fele el lehet jutni kocsival is. Csak ajánlani tudom a Patak Park Hotelt. Visegrád gyönyörű hely.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. április 22.
A szoba kényelmes, tiszta volt, de egy homokfalra nézett kb. 2 m. ről, így a szoba totál sötét volt. A recepciós előre köszonesre sem válaszol,a személyzet nem kedves, nem figyelmes. A svédasztalos vacsora egy vicc ,3 féle főétel ( jóízű ) nincs benne vegetáriánus fogás. 2 féle édesség - az egyik 1/4 8-kor elfogyott ! ! (9-ig lehet vacsorázni ).

Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 18.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Patak Park Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.598 - 12.623,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.944 - 15.824,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 19.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.11.20. - 2019.11.20.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.03.12.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.778,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 12.840 - 15.890,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 11.294 - 17.190,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.05.05-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.078 - 12.353,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Egynapos pihenés (1 éjtől)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (1 éjtől)

VisegrádX