Patak Park Hotel Visegrád
2025 Visegrád, Mátyás király utca 92-94.

Patak Park Hotel Visegrád a térképen

Patak Park Hotel Visegrád értékelése:

6. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
12. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Akciós csomagok

Patak Park Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos színvonalú Patak Park Hotel 2012 júliusában nyílt meg Visegrádon. Az erdővel sűrűn borított Apátkúti-patak partján helyezkedik el. Hegyvidéki környezettel és egyedülálló levegővel, patakkal várja kikapcsolódni vágyó vendégeit. A hotel számos lehetőséget kínál azon vendégek számára is, akik az aktív kikapcsolódás érdekében látogatnak el ide.

Patak Park Hotel Visegrád képei

Patak Park Hotel Visegrád vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 4.
Csendes, gyönyörű környezet. Kedves,barátságos, maximális kiszolgálás. Imádtuk ezt a helyet :) Finom ételek, bár a reggelit egy kicsit változatosabbá tenném. A jakuzzi elhelyezése a 2. emelettel egy magasságban, szép kilátással a hegyekre ahol mókuskát is láttunk. Lift van, akinek nehézkes a közlekedés. Ajánlani tudom fiataloknak, idősebbeknek egyaránt.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Nagyon tetszett hogy külön kis lépcsőn jutottunk fel a szobánkba,igaz,hogy az alsó részt nemigen használtuk,de jó hogy ilyen nappalis dolgozószobás dolog is volt. A kint lévő jakuzzi a tájjal egyszerűen fantasztikum. A Fitneszliget a maga nemében egyedi,kisebb felujitás ráférne,nem tudom hányan mentek ki oda,jó sporteszközök vannak kint,csak kicsit veszélyes a közlekedés, de az élmény megfog.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
Változatos, finom ételeket kínáltak a félpanziós ellátásban. A személyzet hozzáállása kiváló, kedvesek, szolgálatkészek. Az internet szolgáltatás akadozott karbantartás miatt, de erről még az utazás előtt értesítettek e-mailben. A fürdőszoba modern, jól felszerelt, tiszta.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
Sajnos a fitnesz gépeket nem tudtuk elérni. Esett az eső és mikor elállt még két nap múlva is veszélyes volt a gépek közti közlekedés. A személyzet nagyon barátságos. az étel kitűnő. Csak javasolni tudom mindenkinek.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
Nagyon szép környezetben elhelyezkedő kis hotel. Szuper ellátás, kellemes hely, mindenhez közel van. A várhoz, palotához, éttermekhez is. Nagyon jó kirándulásokat lehet szervezni a környéken, sok fele el lehet jutni kocsival is. Csak ajánlani tudom a Patak Park Hotelt. Visegrád gyönyörű hely.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. április 22.
A szoba kényelmes, tiszta volt, de egy homokfalra nézett kb. 2 m. ről, így a szoba totál sötét volt. A recepciós előre köszonesre sem válaszol,a személyzet nem kedves, nem figyelmes. A svédasztalos vacsora egy vicc ,3 féle főétel ( jóízű ) nincs benne vegetáriánus fogás. 2 féle édesség - az egyik 1/4 8-kor elfogyott ! ! (9-ig lehet vacsorázni ).

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 31.
Megérkezésünkkor nagyon kedvesen fogadtak bennünket. A szoba szép, tiszta, kényelmes volt. A félpanziós ellátás is nagyon jó volt, finomak voltak az ételek, kedvesek a felszolgálók. Nagyon tetszett, hogy a jakuzzi a szabadban volt. Összességében mindennel meg voltunk elégedve. Máskor is szívesen pihennénk itt.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 19.
Számomra egy nagyon szuper hely! A hely lefoglalásának szempontjai:
- Szép környezet, nyugodt, békés hely,
- Nem túlzsúfolt és sok férőhelyes,
- Ár érték arányban megfelelő,
- "Wellness" (erdei wellness) lehetőség,
- Látnivalók a környéken. Minden megvolt, amit csak szerettünk volna, nagyon kellemes 3 napot töltöttünk el itt.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kíváló elhelyezkedésű,igényes kialakítású,
tiszta,rendezett szállás.
Jól frekventált helyen van,
csendes nyugodt környezet.
A személyzet kedves és segítőkész,mindig rendelkezésre àlltak.
Finom ételek.
Szuper ötlet a privát Jakuzzi.
Télen nyáron kiváló kirándulóhely,szívesen visszatérnénk.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodás helyen, kitűnő személyzet és étel. Nagyon sokat tudtunk kirándulni. A Hotel személyzete nagyon szolgálatkész volt, mivel tudták, hogy autóbusszal megyünk, felajánlották a transzfert, oda-vissza. Nagyon szép helyen van. Kitűnő a levegő. Csodás a kilátás az ablakunkból a hegyre tudtunk kilátni. Nagyon gyönyörű

Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 15.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.078 - 14.153,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.240 - 32.153,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.713 - 22.563,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 13.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.15-ig
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
Érvényes: 2020.09.15-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 11.556 - 15.890,- Ft/fő/éj között: Napi árak, Reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.813 - 11.811,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.03.27-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 4.425 - 5.373,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Patak Park Hotel
4 nap/3 éjszaka 15.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

VisegrádX