Patak Park Hotel Visegrád
2025 Visegrád, Mátyás király utca 92-94.

Patak Park Hotel Visegrád a térképen

Patak Park Hotel Visegrád értékelése:

9. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
23. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Akciós csomagok

Patak Park Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos színvonalú Patak Park Hotel 2012 júliusában nyílt meg Visegrádon. Az erdővel sűrűn borított Apátkúti-patak partján helyezkedik el. Hegyvidéki környezettel és egyedülálló levegővel, patakkal várja kikapcsolódni vágyó vendégeit. A hotel számos lehetőséget kínál azon vendégek számára is, akik az aktív kikapcsolódás érdekében látogatnak el ide.

Patak Park Hotel Visegrád képei

Patak Park Hotel Visegrád vélemények

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 19.
Számomra egy nagyon szuper hely! A hely lefoglalásának szempontjai:
- Szép környezet, nyugodt, békés hely,
- Nem túlzsúfolt és sok férőhelyes,
- Ár érték arányban megfelelő,
- "Wellness" (erdei wellness) lehetőség,
- Látnivalók a környéken. Minden megvolt, amit csak szerettünk volna, nagyon kellemes 3 napot töltöttünk el itt.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kíváló elhelyezkedésű,igényes kialakítású,
tiszta,rendezett szállás.
Jól frekventált helyen van,
csendes nyugodt környezet.
A személyzet kedves és segítőkész,mindig rendelkezésre àlltak.
Finom ételek.
Szuper ötlet a privát Jakuzzi.
Télen nyáron kiváló kirándulóhely,szívesen visszatérnénk.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodás helyen, kitűnő személyzet és étel. Nagyon sokat tudtunk kirándulni. A Hotel személyzete nagyon szolgálatkész volt, mivel tudták, hogy autóbusszal megyünk, felajánlották a transzfert, oda-vissza. Nagyon szép helyen van. Kitűnő a levegő. Csodás a kilátás az ablakunkból a hegyre tudtunk kilátni. Nagyon gyönyörű

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 14.
Hotel szinte az erdő közepén,nagyon szép helyen található,a kilátás csodálatos. A személyzet előzékeny,szívesen válaszoltak,ha nem értettünk valamit. A szobák tiszták a takarítással nem zavartak bennünk,akkor intézték,ha elmentünk valahova. A T V-n nem bántuk volna,ha több csatorna van. A wellnes rész az nagyon kicsi,ezért gyermekes családoknak nem ajánlanám.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyáron választottuk Visegrádon szállásul ezt a hotelt, remek döntésnek bizonyult, mivel nagyon romantikus helyen az erdő közelségében található, minden vendég megtalálhatja a maga kedvére való időtöltést, a könyha is kiváló. Több helyen is szálltunk már meg Visegrádon, de eddig ez a hely nyújtotta számunkra a legtöbbet, szinte biztos, hogy visszatérő vendégek leszünk.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 28.
Ideális szállás túrázáshoz, kerékpározáshoz.
Gyönyörű környezetben, az erdő szélén. Csendes, nyugodt helyen. Kedves, segítőkész személyzet. Családias hangulat. Bőséges, finom reggeli és vacsora. Tiszta levegő. Jacuzzi az erdő ölelésében, a csillagos ég alatt.
Válasz az értékelésre - 2018. május 30.
Kedves Eszter!
Nagyon köszönjük kedves és elismerő szavait szállodánkról és a személyzetről egyaránt! Igazán örülünk, hogy hozzájárulhattunk kikapcsolódásukhoz! Mindent meg fogunk tenni annak érdekében, hogy legközelebb is hasonlóan pozitív élményekkel gazdagodjanak.
A Patak Park Hotel csapata szeretettel várja Önöket vissza!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 28.
Történelmi emlékhelyhez méltónak éreztük a szállodát. Kényelmes szobák, kitűnő ellátás, udvarias személyzet. Nyugodt, kellemes hely. Ideális a kikapcsolódni vágyóknak.
Válasz az értékelésre - 2018. május 30.
Kedves Vendégünk!
Öröm volt olvasni sorait! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megírta számunkra nagyon értékes visszajelzését! Reméljük, mielőbb újra Vendégeink közt üdvözölhetjük, hiszen mindig szívesen látjuk!

Értékelt: 2018. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az érkezés és tàvozàs időpontjàt tolni kellene 1-1 óràval 14 illetve 11 óràra. A vacsoràk vàlasztékosak, finomak voltak. Szoba jó volt. Én a szobàk előtti részek gondozàt javasolnàm. Kellemesebb lenne mint most dudvàs àllapotban. Összességében meg voltunk elégedve.
Válasz az értékelésre - 2018. május 28.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük kedves értékelését és építő kritikáját, melyet továbbítottunk az illetékes részleg felé! Bízunk benne, hogy a jövőben alkalmunk nyílik még vendégeink közt üdvözölni Önöket! Addig is minden jót kívánunk és szeretettel várjuk vissza!

Értékelt: 2018. május 14. - 3 látogató hasznosnak vélte
Romantikus csomagot választottuk melyben a leírtak szerint meglepetés bekészítés, Gyertyafényes vacsora ínyenc fogásokkal van benn. Nah hát ebből az volt a meglepetés, hogy beraktak minket a recepcióval szembe nulla kilátással és nem müködő légkondival. Vacsora finom volt de gyertya akkor lett volna ha viszünk. Ennyit a csomagról.
Válasz az értékelésre - 2018. május 22.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy véleményével segíti a munkánkat. Sajnálattal olvastuk, hogy elégedetlenek voltak szolgáltatásainkkal! Észrevételeire a jövőben még nyomatékosabban fogunk figyelni.
Bízunk benne, hogy nem ez lesz az utolsó benyomása szállodánkról és a jövőben ismét vendégeink közt köszönthetjük!

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
3 órától lehet elfoglalni a szobát, de mivel messzebbről jöttünk, időben indultunk és előbb meg is érkeztünk, kb fél1 körül. Ettől függetlenül becsekkoltunk volna, hogy később már ne menjen ezzel az idő, meg hátha ott tudjuk hagyni a bőröndöt addig is. Ez nem jött össze, így kicsit zavartan távoztunk és találgattuk, hogy mit csináljunk 3ig.

Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.528 - 8.753,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 9.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 4.225 - 5.248,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.03.24-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.615 - 24.053,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 22.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.750 - 19.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.980,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.13. - 2019.11.11.
Hotel Honti
Érvényes: 2019.09.30-ig
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, betyár és masszázs kuponnal, parkolással
Érvényes: 2019.04.30-ig
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
Érvényes: 2020.03.24-ig
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.30-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.10.31. - 2019.11.03.

Szállodák Visegrád környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Testi­-lelki felfrissülés a Librában (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

VisegrádX