Patak Park Hotel Visegrád ★★★

Patak Park Hotel Visegrád
2025 Visegrád, Mátyás király utca 92-94.

Patak Park Hotel Visegrád a térképen

Patak Park Hotel Visegrád értékelése:

3. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
7. helyezett Budapest környékén - 291 szállás közül

Akciós csomagok

Patak Park Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos színvonalú Patak Park Hotel 2012 júliusában nyílt meg Visegrádon. Az erdővel sűrűn borított Apátkúti-patak partján helyezkedik el. Hegyvidéki környezettel és egyedülálló levegővel, patakkal várja kikapcsolódni vágyó vendégeit. A hotel számos lehetőséget kínál azon vendégek számára is, akik az aktív kikapcsolódás érdekében látogatnak el ide.

Patak Park Hotel Visegrád képei

Patak Park Hotel Visegrád

Patak Park Hotel Visegrád vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 8.
Személyzet: Nem barátságos, volt, hogy köszönés sem volt
Étkezés: kevés választék, kiszámított mennyiség, hisz egy órán belül minden szinte elfogyott, gyümölcs egy fajta volt négy alkalom ellenére, száradt felszelt uborka, volt, hogy üdítő nem is volt, a kávénak épp, hogy volt kávé íze a szolgáltatás ellenére

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
Remek kis hotel, ár-érték arányban tökéletes. A kis wellness hangulatos, az ételek és a kiszolgálás pazar, melyért külön köszönet a szakácsoknak és a felszolgálóknak. A környék és a természet közelsége minden igényünket kielégítette, túráztunk és kirándultunk. Nagyon jól éreztük itt magunkat.

Kinga-Laci TOP szállásértékelő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kuponnal foglaltunk (lehet, hogy ez volt a bűnünk? ). Karácsonyra kaptuk az egy éves felhasználható kupont. Mikor foglaltunk mondtam, hogy teraszos vagy erkélyes szobát szeretnénk, a válasz egyértelmű "nincs ilyen" volt. Amikor megérkeztünk szembesültünk vele, hogy van ilyen, csak mondani kellett volna, hogy másik szobatípust kérjünk, és fizessünk rá.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 4.
Az ellátás és a kiszolgálás nagyon jó volt. Volt egy-két vendég akik nem igazán ügyeltek a berendezésekre. A jakuzzi oldalát megbontották, a lefolyó csövet felszedték. Minden más kifogástalan volt, főleg nagyon meg voltunk elégedve az egyik felszolgáló hölggyel, kedves, temperamentumos és közvetlen volt.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 28.
Szép szálloda, csodálatos környék, csend és nyugalom

2019. szeptemberében jártunk itt. Csodálatos környék,csendes környezet. Kedves kiszolgálás. Tiszta szépen berendezett szoba, kényelmes ágy. Finom ételek. Fitnesz liget a szálloda felett az erdőben, erdei jakuzzi és szaunák a második emeleti teraszon. Túrázási lehetőség a közelben.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 4.
Csendes, gyönyörű környezet. Kedves,barátságos, maximális kiszolgálás. Imádtuk ezt a helyet :) Finom ételek, bár a reggelit egy kicsit változatosabbá tenném. A jakuzzi elhelyezése a 2. emelettel egy magasságban, szép kilátással a hegyekre ahol mókuskát is láttunk. Lift van, akinek nehézkes a közlekedés. Ajánlani tudom fiataloknak, idősebbeknek egyaránt.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Nagyon tetszett hogy külön kis lépcsőn jutottunk fel a szobánkba,igaz,hogy az alsó részt nemigen használtuk,de jó hogy ilyen nappalis dolgozószobás dolog is volt. A kint lévő jakuzzi a tájjal egyszerűen fantasztikum. A Fitneszliget a maga nemében egyedi,kisebb felujitás ráférne,nem tudom hányan mentek ki oda,jó sporteszközök vannak kint,csak kicsit veszélyes a közlekedés, de az élmény megfog.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
Változatos, finom ételeket kínáltak a félpanziós ellátásban. A személyzet hozzáállása kiváló, kedvesek, szolgálatkészek. Az internet szolgáltatás akadozott karbantartás miatt, de erről még az utazás előtt értesítettek e-mailben. A fürdőszoba modern, jól felszerelt, tiszta.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
Sajnos a fitnesz gépeket nem tudtuk elérni. Esett az eső és mikor elállt még két nap múlva is veszélyes volt a gépek közti közlekedés. A személyzet nagyon barátságos. az étel kitűnő. Csak javasolni tudom mindenkinek.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
Nagyon szép környezetben elhelyezkedő kis hotel. Szuper ellátás, kellemes hely, mindenhez közel van. A várhoz, palotához, éttermekhez is. Nagyon jó kirándulásokat lehet szervezni a környéken, sok fele el lehet jutni kocsival is. Csak ajánlani tudom a Patak Park Hotelt. Visegrád gyönyörű hely.

Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.286 - 30.918,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 22.136,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.01-ig
Hotel Honti
2 nap/1 éjszaka 10.075 - 19.825,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 9.180,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sportolási lehetőséggel, parkolással
2021.04.05. - 2021.11.30.
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.722 - 26.715,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, Romtemplom és Lámpamúzeum belépőjegyekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.406,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 23.524 - 31.724,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 14.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, meglepetés programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Majorka Vendégház
Diósjenő
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 10.357,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Continental Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 10.612 - 70.639,- Ft/fő/éj között: választható ellátás
Érvényes: 2022.03.31-ig

Szállodák Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)

VisegrádX