Family Kisvendéglő Gyula
5700 Gyula, Kossuth L. u. 13.

Family Kisvendéglő Gyula a térképen

Bagatel TOP szállásértékelő
Bagatel TOP étteremértékelő
Bagatel TOP fotófeltöltő
2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 29.
Az idei nyaralásunk teljesen másképpen alakult, mint az elmúlt években. Mindig fontos, hogy közösen is nyaraljunk s mivel feleségem édesanyja március óta hivatalosan is a „védett korban” van, a karantén után óvatosan nyitottunk. Nem tekintettünk a határon túlra, tengerpart, repülős-, hajós utazás szóba sem kerülhetett.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szinte évente járok ezen a helyen, ami már önmagában is dicséret, hiszen visszatérő vendég vagyok. Az általam fogyasztott ételek ízletesek voltak minden alkalommal, melyek ár-érték arányában is elfogadhatóak. Jellemzően jó hangulatú, klasszikus "kockásabroszos" kisvendéglő benyomását kelti, hétvégente (ha jó emlékszem) élőzenés szórakozási lehetőséggel.

HULAMA TOP fotófeltöltő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 18.
Egy "ad hoc" döntés alapján mentünk be ebbe a vendéglőbe, egy teljesen véletlen választás volt. Maga a hely tiszta, ahol egy hölgy jött hozzánk, aki nagyon kedvesen fogadott. Ez nem túl gyakori a mai világban. Elmondta, hogy a halászlé csípős, így rendeljünk. Csak a finomat szokták említeni, ha rákérdezek. Nem kellett túl sokat várni, hogy megkapjuk az ebédet.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 14.
Viszonylag éhesen tértünk be a vendéglőbe. Első ránézésre nem sok bizalmat szavaztunk neki, de szerencsére pozitívan csalódtunk a helyben. A pincér előzékeny és segítőkész volt. Halászlevet kértünk mindketten. A pincér jelezte, hogy a leves kissé csípős. Mivel én nem szeretem a csípőset, így örültem a tájékoztatásnak így kacsát választottam.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Finom volt az étel, elegendő az adag. A meggysör ára talán itt a legkedvezőbb a város éttermeit tekintve, és a minősége ugyanolyan kiváló, mint másutt. A pincér kicsit kioktató stílusban válaszolt egy átlagos kérdésre, egyébként azonban udvarias volt. Az étel hamar elkészült. Az ár-érték arány is megfelelő. Nagyon jó helyen van, a mi szállásunkhoz különösen közel.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
5 napot töltöttünk Gyulán, 3 alkalommal ebédeltünk ebben az étteremben. Már első nap eldöntöttük, hogy ide jövünk vissza másnap is. 1 éves kisgyerekkel érkeztünk. Az udvaron tanácstalanul néztünk körbe, hogy babakocsival hová is ülhetnénk, ahol senkit nem zavarunk. A pincér kedvesen jelezte, hogy melyik asztalt javasolja. Menüt ettünk, húslevest, rántott szeletet hasábbal.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 8.
Már tavaly is voltunk ebben a barátságos, családias vendéglőben 400 méterre a gyulai Várfürdőtől. Kiváló konyha, barátságos ,figyelmes felszolgálók, és nem utolsó sorban ( aki szereti) nagyon finom belga meggysör. Bátran ajánljuk mindenkinek aki erre jár.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 30.
A személyzet ismerős ként üdvözölt annak ellenére, hogy kb 1 éve voltuk itt. A kiszolgálás gyors, végtelenül kedves személyzettel. Ha a környéken járunk ide biztosan betérünk a kedves fogadtatás és jó minőségű ételek miatt. Az étterem a fürdőtől nincs messze, esténkét élőzene van. Már körülbelül 10 éve járunk rendszeresen a gyulai várfürdőbe, de ezt az éttermet mindig felkeressük.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 29.
Hangulatos hely, bőséges választékkal. Bár az adag elég egy evésre, sajnos a minőséggel és a kiszolgálással akadt problémánk. A párom meggylevest evett, a menzai gyümölcslevesekhez hasonlított. Főtélnek sertésbordát választott,ízletes volt, de a köret kihűlt. A gulyásleves helyett először hagymalevest szolgáltak fel nekem, pedig azt a másik asztalhoz várták.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019. ferbuár 24. -én voltam itt párommal. Mielőtt haza indultunk volna,betértünk ebbe a "KIS " hangulatos étterembe. Nagyon kedvesek voltak már az asztalfoglalás pillanatában is. A kiszolgálás is profi módon végezték. Egy kicsit várni kellett,mert telt ház volt,de megérte. Nagyon ízletes és hatalmas adag ebédet kaptunk a reform konyhával rendelkező étterembe.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Várfürdő Panzió
2-7 éjszaka 3.129,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, Visit Gyula turisztikai kedvezménykártyával, internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2021.12.23.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőköntös és wellness-törölköző használattal
2021.05.21. - 2021.05.24.
Toscana Apartman
2021.05.14. - 2022.05.14.
Veronika Apartman De Luxe
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.29. - 2021.12.01.
Hotel Szeghalom
Szeghalom
2021.05.14. - 2021.12.23.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
Füzesgyarmat
2 nap/1 éjszaka 11.750 - 12.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszó szobával, billiárd, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.03. - 2021.12.29.
Happy Moments Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.06. - 2021.06.15.
Margaréta Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 4.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.14. - 2022.05.14.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, privát wellness használattal, masszázskedvezménnyel
2021.05.24. - 2021.12.20.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.14. - 2022.05.14.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.12.23.
Édenkert Apartmanház
5-7 éjszaka 2.428,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.04.30. - 2021.12.24.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Szállás félpanzióval
4 éjszakás wellness kikapcsolódás (min. 4 éj)

Family Kisvendéglő GyulaX