Family Kisvendéglő Gyula
5700 Gyula, Kossuth L. u. 13.

Family Kisvendéglő Gyula a térképen

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
HULAMA TOP fotófeltöltő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 18.
Egy "ad hoc" döntés alapján mentünk be ebbe a vendéglőbe, egy teljesen véletlen választás volt. Maga a hely tiszta, ahol egy hölgy jött hozzánk, aki nagyon kedvesen fogadott. Ez nem túl gyakori a mai világban. Elmondta, hogy a halászlé csípős, így rendeljünk. Csak a finomat szokták említeni, ha rákérdezek. Nem kellett túl sokat várni, hogy megkapjuk az ebédet.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 14.
Viszonylag éhesen tértünk be a vendéglőbe. Első ránézésre nem sok bizalmat szavaztunk neki, de szerencsére pozitívan csalódtunk a helyben. A pincér előzékeny és segítőkész volt. Halászlevet kértünk mindketten. A pincér jelezte, hogy a leves kissé csípős. Mivel én nem szeretem a csípőset, így örültem a tájékoztatásnak így kacsát választottam.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Finom volt az étel, elegendő az adag. A meggysör ára talán itt a legkedvezőbb a város éttermeit tekintve, és a minősége ugyanolyan kiváló, mint másutt. A pincér kicsit kioktató stílusban válaszolt egy átlagos kérdésre, egyébként azonban udvarias volt. Az étel hamar elkészült. Az ár-érték arány is megfelelő. Nagyon jó helyen van, a mi szállásunkhoz különösen közel.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
5 napot töltöttünk Gyulán, 3 alkalommal ebédeltünk ebben az étteremben. Már első nap eldöntöttük, hogy ide jövünk vissza másnap is. 1 éves kisgyerekkel érkeztünk. Az udvaron tanácstalanul néztünk körbe, hogy babakocsival hová is ülhetnénk, ahol senkit nem zavarunk. A pincér kedvesen jelezte, hogy melyik asztalt javasolja. Menüt ettünk, húslevest, rántott szeletet hasábbal.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 8.
Már tavaly is voltunk ebben a barátságos, családias vendéglőben 400 méterre a gyulai Várfürdőtől. Kiváló konyha, barátságos ,figyelmes felszolgálók, és nem utolsó sorban ( aki szereti) nagyon finom belga meggysör. Bátran ajánljuk mindenkinek aki erre jár.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 30.
A személyzet ismerős ként üdvözölt annak ellenére, hogy kb 1 éve voltuk itt. A kiszolgálás gyors, végtelenül kedves személyzettel. Ha a környéken járunk ide biztosan betérünk a kedves fogadtatás és jó minőségű ételek miatt. Az étterem a fürdőtől nincs messze, esténkét élőzene van. Már körülbelül 10 éve járunk rendszeresen a gyulai várfürdőbe, de ezt az éttermet mindig felkeressük.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 29.
Hangulatos hely, bőséges választékkal. Bár az adag elég egy evésre, sajnos a minőséggel és a kiszolgálással akadt problémánk. A párom meggylevest evett, a menzai gyümölcslevesekhez hasonlított. Főtélnek sertésbordát választott,ízletes volt, de a köret kihűlt. A gulyásleves helyett először hagymalevest szolgáltak fel nekem, pedig azt a másik asztalhoz várták.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019. ferbuár 24. -én voltam itt párommal. Mielőtt haza indultunk volna,betértünk ebbe a "KIS " hangulatos étterembe. Nagyon kedvesek voltak már az asztalfoglalás pillanatában is. A kiszolgálás is profi módon végezték. Egy kicsit várni kellett,mert telt ház volt,de megérte. Nagyon ízletes és hatalmas adag ebédet kaptunk a reform konyhával rendelkező étterembe.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 15.
Családommal és barátainkkal tértünk be ide, mivel a kastélylátogatás során nagyon megéheztünk, a gyerekek kifáradtak. A kiszolgálás kedves és gyors volt. Nagyon ízletes volt a vacsora. Olyan finom kacsasültet azóta sem ettünk. Elérhető árakon, élőzene mellett kellemesen töltöttük az estét.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
Családdal ültünk be..... Nem csalódtunk!
Az ételek kiválóak, kiszolgálás hibátlan!
Tuti, hogy újra vissza térünk!

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 19.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő és AquaPalota belépővel, wellness-részleg használattal
2020.01.03. - 2020.02.29.
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
2 nap/1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Veronika Apartman De Luxe
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.29. - 2020.11.24.
Dánfoki Üdülőközpont Faház
Békés
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
2020.12.13. - 2019.12.13.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Park Hotel Gyula
2-3 éjszaka 12.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, turisztikai kártya biztosításával, olvasó sarokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2020.01.05.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 18.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés itallal, fitneszterem használattal, élőzenével, kései távozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
3 nap/2 éjszaka 2.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2020.01.05.
Szamócás Apartman
D-Hotel
3nap/ 2 éjszaka 10.623,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, fürdőbelépővel, flabélos -és konditerem használattal, espresso vagy cappuchino fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.12.20.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Téli szünet (min. 2 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

Family Kisvendéglő GyulaX