Missisauga

Missisauga adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás
Regisztráció2014.12.13
Utoljára itt2019.05.23

Kiváló 2016. augusztus 17.családjával járt itt
Az étteremben az ételek ízletesek, hatalmas adagokat adnak, megfelelő árakkal. A választék igen nagy. A kiszolgálás jó, a pincérek kedvesek, udvariasak, nincs hosszú várakozási idő a rendeléstől az étel megérkezéséig. Ha van külön kérés, azt szívesen teljesítik. Mivel igen nagy adagokat adnak, ha nem fogy el, a maradékot szívesen elcsomagolják.
Kiváló 2018. december 5.gyerekekkel járt itt
Gyermekeimmel voltam ebédelni, megérkezéskor a pincér kedvesen, udvariasan asztalunkhoz vezetett. Az ételválaszték igen változatos volt, ízletes. Közben a pincérek kedvesen, udvariasan beszéltek velünk, határozottan kellemesen, jól éreztük magunkat. Nem először és nem utoljára voltunk ebben az étteremben. Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2018. november 5.a párjával járt itt
2018. 11. 3-11. 4-ig tartózkodtunk a szállóban. Kedves fogadtatás, kényelmes szoba. A wellness szolgáltatással elégedettek voltunk. Az étkezés rendkívül kiváló, nagyon sok, ízletes, többféle étkezést, diétát igénylő kínálattal. A személyzet kedves,udvarias, figyelmes, segítőkész volt. Biztosan ismételten ellátogatunk a szállóba.